استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Car Games - Crazy Car Stunts

Car Games - Crazy Car Stunts

نسخه۲.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۰/۲۸
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۷
حجم۱۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Games Wing
‏‏Ramp Car Stunts Games New 2021 – بازی‌های رایگان اتومبیل
‏آیا قبلاً از همه بازی‌های ماشین سطح شیب دار عصبانی هستید؟ بنابراین این Ramp Car Stunts – New Car Games 2021 را به صورت رایگان امتحان کنید. از اعتیادآورترین بازی‌های آفلاین در بازی‌های ماشین رایگان ما در سال 2021 لذت ببرید. به شیرین کاری‌های کاملاً جدید مسابقه اتومبیل رانی مگا رمپ - بازی‌های رایگان 2021 خوش آمدید! بازی های رانندگی با ماشین کمی متفاوت از سایر بازی های شبیه ساز ماشین هستند. این بازی‌های رانندگی شیرین کاری، بازی‌های کاملاً رایگان برای نصب هستند. بنابراین، عجله کنید این بازی های شبیه سازی را دانلود کنید و مسابقه بدلکاری ماشین رمپ را در مسیرهای مگا رمپ شروع کنید. از این بازی‌های آفلاین 2021 لذت خواهید برد.

ویدئو معرفی بازی

‏بازی سه بعدی Ramp Car Stunts – Fun Car Games 2021
‏Ramp Car Stunts 3D یک بازی بدلکاری منحصر به فرد مسابقه اتومبیل رانی است که برای آن دسته از گیمرهایی طراحی شده است که علاقه زیادی به مسابقات اتومبیل رانی در مسیرهای غیرممکن دارند. واقع‌گرایانه‌ترین بازی‌های مگا رمپ ماشین بیش از یک مسیر غیرممکن برای ایجاد چالش مسابقه بدلکاری ماشین به عنوان استاد بدلکاری ماشین در منطقه شیرین کاری در هوا دارند. بازی‌های شیرین کاری 3 بعدی – بازی‌های جدید 2021 یکی از بهترین بازی‌های آفلاین 2021 برای نشان دادن مهارت‌های رانندگی با ماشین شما است. کمربند ایمنی خود را ببندید، حرکات نمایشی با ماشین شیب دار انجام دهید و تا می توانید سریع مسابقه دهید تا قهرمان بازی های بدلکاری ماشین شوید. این مرگبارترین بازی بدلکاری بی‌درنگ رانندگی است، علاوه بر مسابقه‌های مسابقه‌ای مرگبار و مسیرهای سه بعدی غیرممکن.
‏Extreme Car Stunts Racing 3D – بازی‌های اتومبیل آفلاین
‏سریع مسابقه شیرین کاری با سرعت رمپ یک بازی شبیه ساز مسابقه اتومبیل رانی اعتیاد آور و واقع گرایانه 2021 است. مانند یک استاد بدلکاری برتر اتومبیل در مسیرهای غیرممکن با فشار دادن نیتروژن ماشین مسابقه خشمگین خود، با سرعت کامل رانندگی کنید. بازی های مسابقه اتومبیل رانی مگا رمپ 2021 پربازیگرترین بازی های ماشین رمپ برای شبیه ساز واقعی رانندگی ماشین و شیرین کاری های واقع گرایانه هستند. تب بازی های بدلکاری ماشین خود را با جدیدترین بازی های شبیه ساز ماشین 2021 تکمیل کنید. بازی های ماشین جدید 2021 چندین اتومبیل اسپورت و ماشین های بدلکاری را ارائه می دهد تا با استفاده از تقویت کننده نیترو یک تجربه واقعی از شبیه ساز ماشین شیرین کاری به دست آورید. به این بازی‌های رایگان ماشین ۲۰۲۱ بپیوندید تا با بازی‌های رایگان ۲۰۲۱ به یک بدلکار واقعی و یک مسابقه‌دهنده حرفه‌ای تبدیل شوید.
‏ماشین‌های غیرممکن Ramp Car Stunts – New Car Games 2021
‏ماشین شگفت‌انگیز بازی شبیه ساز رانندگی که از فیزیک واقعی شبیه سازی ماشین در این ماشین های شیرین کاری استفاده می کند. بازی‌های مسابقه‌ای Ramp Car Stunts دارای چندین ماموریت هیجان‌انگیز و چالش‌برانگیز هستند و همچنین بیش از یک ماشین فوق‌العاده اسپورت را با استفاده از رانش رانندگی می‌کنند و مهارت‌های شبیه‌ساز سه بعدی را نشان می‌دهند. بازی‌های سه‌بعدی شیرین کاری‌های مسابقه اتومبیل رانی مگا رمپ دارای چندین مسیر مسابقه هستند که پاک کردن آنها غیرممکن است. اگر می خواهید در مسیرهای غیرممکن شیرین کاری انجام دهید، از پایین آمدن از مسیر دیوانه ی شیرین کاری اتومبیل خودداری کنید. برای برنده شدن در مسابقات قهرمانی بازی های ماشینی شیرین کاری، از نیتروس برای سرعت سریع استفاده کنید. برای باز کردن ماموریت‌های سرگرم‌کننده و اعتیادآور در این بازی‌های ماشین جدید 2021، سطح قبلی را پاک کنید. و برای سرگرمی بیشتر با شیرین کاری‌های ماشینی دیوانه‌وار، برای ارتقا یا خرید سوپراسپرت‌های جدید پول نقد دریافت کنید. برای نشان دادن مهارت های رانندگی با ماشین خود، احمقانه ترین حرکات مگا رمپ را انجام دهید. از بازی‌های رانندگی ماشین با مسابقات پیست غیرممکن قدرتمند لذت ببرید.
‏ویژگی‌های کلیدی:
‏• گرافیک Ultra HD
‏• مسیرهای غیرممکن سه بعدی زیبا
‏• مبتنی بر فیزیک واقعی کنترل
‏• بازی سه بعدی شیرین کاری جدید با ماشین
‏• کنترل های رانندگی متعدد
‏• مجموعه ماشین های مدرن
‏• آهنگ های شیرین کاری تیز و غیرممکن
‏• گیم پلی واقعی و صدای موتور
‏• شیرین کاری های ماشین مبتنی بر سطح نقاط عطف
‏• ماموریت های جنون آمیز چالش برانگیز در بازی های غیرممکن ماشین Ramp
‏• رانندگی با ماشین در مسیر آسمان را تجربه کنید
‏اگر 'Samsible Ramp Car Stunts – New Car Games 2021' را دوست دارید، باید سایر بازی های آفلاین ما را امتحان کنید . و ارزیابی و بررسی را فراموش نکنید.
‏‏اندازه کاهش یافته
‏اشکال های جزئی رفع شد
‏بهبودهای پایداری
‏از دانلود بازی Impossible Prado Car Stunts متشکریم

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر اژدهای کوماندو
١٧ مهر ١٤٠١

خوب ولی یکم مراحلش سخت میشه

میپسندم۶ نمیپسندم۱
عکس کاربر AVA
٢ بهمن ١٤٠٢

‏✓ عالی😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر آوینا شریف نیا
١٧ بهمن ١٤٠٢

سلام خوبین به نظر من خیلی ساده است پس هرکی از من سوال داره بپرسه و یکم بازی کنی حوصله سر بر می شود بخاطر همین ۲ ستاره کم می کنم از سازندش خیلی خیلی ممنون

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده