استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Flying Spider Hero-Spider Game

Flying Spider Hero-Spider Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۵۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۱۷
تعداد دانلود۴ هزار
حجم۷۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده NX Square
‏‏زمان آن است که به عنوان ابرقهرمان طناب عنکبوتی در برابر اربابان جنگ شهر جنایت در Flying Superhero-Spider Games گام برداریم.
‏به بازی نجات قهرمان طناب عنکبوتی خوش آمدید. به عنوان ابرقهرمان عنکبوت با باندهای شهر مبارزه کنید. در این بازی ابرقهرمانی شما به عنوان یک قهرمان طناب عنکبوت پرنده با قدرت های فوق العاده شگفت انگیز برای نجات شهروند در شهر جنایی در بازی های نجات ربات های Flying Superhero Robot Fight Robot بازی می کنید. پلیس و ارتش قادر به مبارزه با رئیس گانگستر نیستند، بنابراین، شما به عنوان یک ابرقهرمان عنکبوتی باید مسئولیت را بر عهده بگیرید و غیرنظامیان بی گناه شهر معاون را نجات دهید. هیچ امیدی وجود ندارد و شهر سقوط می کند، بنابراین به ابرقهرمان عنکبوتی واقعی تبدیل شوید و به عنوان قهرمان ربات عنکبوتی با رئیس های جنایتکار مبارزه کنید تا در بازی های مبارزه ای ابرقهرمانی ربات، آرامش را به شهر جرم و جنایت بیاورید. شما قهرمان عنکبوتی ربات پرنده هستید که سوگند یاد کرده اید از شهر در برابر اربابان مافیای گانگستری با استفاده از قدرت های شگفت انگیز ابرقهرمان عنکبوتی خود در این بازی نجات ابرقهرمانی پرنده محافظت کنید. از ابرقهرمانان عنکبوتی اکشن در مقابل گانگسترها لذت ببرید.
‏شجاع و نترس باشید!
‏آیا برای انجام وظایف خود به عنوان قهرمان ربات عنکبوتی ابرقهرمان پرنده آماده هستید؟ شما باید انواع مسئولیت های نجات شهر بازی های مافیای شهر جنایت را به عنوان ابرقهرمان عنکبوت پرنده در بازی های جنایی جهان باز به عهده بگیرید. بازی نجات شهر جنایتکار قهرمان عنکبوت ربات پرنده یک بازی اکشن است که در آن از مبارزه ابرقهرمانان عنکبوت و مبارزات واقعی ربات ها در شهر وگاس لذت خواهید برد. از قدرت‌های فوق‌العاده عنکبوتی خود در بازی‌های نجات ربات‌های Flying Superhero Robot Fight برای مبارزه با رؤسای مافیا استفاده کنید. ممکن است بازی‌های ابرقهرمانی زیادی را بازی کرده باشید، اما در این بازی نجات ربات ابرقهرمانی عنکبوتی، یک فرد معمولی که از تمام جنایات خسته شده است، لباس ابرقهرمانی خود را پوشیده است و در این بازی‌های مبارزه با ربات‌های ابرقهرمانی با اربابان مافیا مبارزه می‌کند. به عنوان ابرقهرمان عنکبوت واقعی در آسمان پرواز کنید. با حمله عنکبوت پرنده خود به سرعت عمل کنید و رقبا را شکست دهید. بازی‌های جنگی ربات پرنده در مورد مبارزه با ربات‌های ابرقهرمانی نیست، اما این بازی ربات قهرمان فوق‌العاده حاوی تمام قدرت‌های ابرقهرمانی قهرمان عنکبوتی ربات پرنده است. به باشگاهی حمله کنید که در آن رؤسای گانگسترها برای نقشه های شیطانی خود جمع می شوند، به عنوان جنگنده ربات ابرقهرمان واقعی در بازی های رزمی ربات قهرمان طناب عنکبوتی با آنها مبارزه کنید. به عنوان یک ابرقهرمان عنکبوتی ربات پرنده عمل کنید و شهر را از دست ربات های شیطانی نجات دهید.
‏شاید شما بازی های مبارزه با ربات های زیادی را انجام داده باشید اما این بازی بوکس ربات تجربه واقعی مبارزه با جاودانه ها را به شما می دهد. ربات جنگجو در بازی های شبیه ساز نبرد ربات عنکبوتی. در این بازی های شبیه ساز جرم و جنایت، باید با استفاده از قدرت پرواز ربات ابرقهرمان دیوانه خود در این بازی ابرقهرمانی عنکبوتی، شهروندان را نجات دهید. با انجام وظایف امداد و نجات به عنوان قهرمان سرعت عنکبوت در حال پرواز، از بازی های نجات ربات ابرقهرمانی در پرواز لذت ببرید زیرا پلیس نتوانسته صلح را به شهر بیاورد و به قهرمان ربات اصلی شهر طناب میامی تبدیل شود. با استفاده از قدرت عنکبوت خود از دیوارها بالا بروید تا به دشمنان خود حمله کنید و در بازی های نجات ربات ابرقهرمان عنکبوت پرنده انتقام بگیرید. شخصیت ابرقهرمانی خود را بسازید و قدرت‌های ابرقهرمانی شگفت‌انگیز مانند Sage Power، Immortality، Lightning Strike و بسیاری دیگر را با بازی این بازی رزمی قهرمان عنکبوتی ابرقهرمانی روبات باز کنید.
‏Flying Superhero Robot Fight: Robot Rescue Games:
‏ کنترل های صاف و واقعی
‏چند پوسته قهرمان عنکبوت موجود است
‏انواع قدرت های فوق العاده عنکبوت موجود است
‏حالت رایگان و حالت کشتی ربات
‏بازی اعتیادآور با گرافیک HD
‏آماده مبارزه هستید نبرد ابرقهرمانی در بازی های اکشن جهان باز؟ این بازی مبارزه با ربات های ابرقهرمانی اینجا برای شماست تا توانایی های بقای خود را در برابر گانگسترها آزمایش کنید. فراموش نکنید که به بازی ما امتیاز دهید.

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده