استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Army Vehicle:Truck Transporter

Army Vehicle:Truck Transporter

نسخه۱.۰.۶۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۲/۱۹
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۱۰
حجم۶۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Games Cloud
‏‏بازی های ارتش ایالات متحده به همراه بازی های رانندگی کامیون های سنگین به شما تجربه شبیه ساز حمل و نقل کامیون حمل و نقل و کامیون نظامی ایالات متحده را می دهد که در آن شما فرماندهی کامیون حمل و نقل ارتش ایالات متحده 2021 را برای انجام وظایف مختلف بازی های رانندگی کامیون ارتش ایالات متحده دارید. علاوه بر این، حمل و نقل ماشین پلیس ایالات متحده به همراه شبیه ساز مدرن رانندگی کامیون 2021 که شما را به اعماق بازی های حمل و نقل کامیون و بازی های کامیون حمل و نقل جدید در بازی های کامیون حمل و نقل ایالات متحده می برد. یکی دیگر از ویژگی‌های بازی‌های هلیکوپتر حمل‌ونقل ماشین و بازی‌های تحویل کامیون باری ارتش آمریکا در انتظار راننده حمل‌ونقل ماشین ارتش در سطوح بعدی که در این شبیه‌ساز هواپیمای حمل‌ونقل چند کاره، از رانندگی با جیپ ارتش کامیون کامیون حمل‌ونقل خودرو لذت می‌برید. وارد بازی‌های ارتش راننده کامیون یورو شبیه‌ساز حمل و نقل کامیون شوید تا مهارت‌های رانندگی حمل و نقل ارتش ایالات متحده و بازی‌های رانندگی کامیون نظامی ایالات متحده را آزمایش کنید. بازیکن حرفه ای بازی های حمل و نقل، بازی های شبیه ساز کامیون ارتش، بازی های آفرود کامیون باری و بازی های تحویل محموله های نظامی باشید.
‏خود را به عنوان راننده کامیون حمل و نقل ماشین بازی های ارتش کامیون ایالات متحده در خطوط حمل و نقل بار شبیه ساز حمل و نقل کامیون های سنگین معرفی کنید و همه را مجبور کنید مقامات حمل و نقل ماشین شبیه ساز رانندگی کامیون حمل و نقل برای تحسین استعدادهای شما به عنوان راننده بار کامیون حمل و نقل وسیله نقلیه در بازی های کامیون حمل و نقل مدرن. دید خود را به عنوان حمل‌ونقل ماشین هلیکوپتری ایالات متحده بازی‌های تحویل ایالات متحده، بازی‌های شبیه‌ساز کامیون، و بازی‌های رانندگی آفرود گسترش دهید تا با حمل ماشین‌آلات سنگین بازی‌های رانندگی وسایل نقلیه سنگین، انقلابی واقعی در بازی‌های حمل و نقل تریلر ایجاد کنید. جیپ ارتش بازی های کامیون حمل و نقل ماشین را در بازی های ارتش کامیون یورو و کامیون حمل و نقل خودرو پارک به عنوان یک راننده استاد حمل و نقل رانندگی کنید تا خود را در آموزشگاه کارشناسی ارشد اتومبیلرانی بازی های رانندگی کامیون جدید ثبت نام کنید. ماشین ارتش را در شبیه‌ساز پارکینگ ماشین اسپرت شبیه‌ساز رانندگی کامیون حمل‌ونقل ماشین بگیرید و با پارک کردن آن در محل کامیون ارتش، مهارت‌های شبیه‌ساز پارکینگ و حمل‌ونقل کامیون خود را به نمایش بگذارید تا حمل‌کنندگان محموله‌های این شبیه‌ساز هلیکوپتر ارتش ایالات متحده اخیراً تیونینگ شده و بازی‌های کامیون حمل و نقل را تحت تاثیر قرار دهید. .
‏Drive Car Transporter کامیون بازی‌های شبیه‌ساز ارتش در بازی‌های آفرود کامیون‌های سنگین ایالات متحده به سمت مقصد بازی‌های حمل و نقل ارتش ایالات متحده با به نمایش گذاشتن مهارت‌های رانندگی با کامیون افراطی خود در بازی‌های تحویل حمل‌ونقل 2021 از طریق این کامیون شبیه‌ساز رانندگی ماشین پلیس ایالات متحده بازی های ارتش راننده. با ترک نقش راننده کامیون باری یورو، وظیفه کامیون حمل و نقل بارگیری ماشین های بازی های حمل و نقل هلیکوپتر را در استاد حمل و نقل شبیه ساز کامیون یورو 2021 انجام دهید. این ماشین‌های بازی‌های کامیون حمل و نقل ماشین را از طریق مقاصد مختلف در بازی‌های رانندگی کامیون حمل و نقل برانید و آنها را در هواپیمای حمل و نقل خودرو پارک کنید. بازی های تریلر کامیون حمل و نقل با پرواز آن در ارتفاعات قابل توجه در شبیه ساز رانندگی کامیون یورو 3d. با بارگیری ماشین های بارگیری شده و پارک کردن آنها در پایگاه ارتش، آخرین لمس را به شبیه ساز کامیون باری آمریکایی 3 بعدی از بازی های حمل و نقل نظامی ایالات متحده بدهید تا قدرت پارک بازی های شبیه ساز کامیون حمل و نقل را تأیید کنید.
‏حمل و نقل کامیون ارتش ایالات متحده – ویژگی های بازی های آفرود ارتش ایالات متحده:
‏• وظایف بازی های تحویل کامیون با جزئیات.
‏• چالش های رانندگی و حمل و نقل بازی های ارتش کامیون های سنگین ایالات متحده.
‏• تجربه رانندگی چند منظوره در بازی های تریلر کامیون حمل و نقل یورو.
‏• طرح ویژه بازی های شبیه ساز حمل و نقل خودرو. .
‏• هر سطح با ماجراجویی جدید شبیه ساز کامیون حمل و نقل ارتش ایالات متحده 2021.
‏• پیوند تمام سطوح در شبیه ساز آفرود کامیون ارتش 3D.
‏• تقارن کامل صحنه ها در بازی های راننده کامیون حمل و نقل خودرو.
‏ >• کنترل های بازی روان و آسان.
‏با انجام تمام وظایف برنامه ریزی شده شبیه ساز راننده کامیون تحویل ایالات متحده برای ایجاد انقلاب واقعی در دنیای Car Transporter، بخشی جدایی ناپذیر از حمل و نقل وسیله نقلیه پلیس ایالات متحده در بازی های کامیون سواری ارتش ایالات متحده باشید. بازی حمل و نقل کامیون es
‏‏حالت های جدید اضافه شد 💫✨
‏وسایل نقلیه جدید ارتش اضافه شد ✨
‏سطح های جدید اضافه شد 💥💫

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محمد
١١ اردیبهشت ١٤٠٢

خیلییییییییییی بد

میپسندم۴ نمیپسندم۳
عکس کاربر طاها
پریروز

‏✓ هاkgfgxhx86r ‏✗ 8t54

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر امیر علی زواری کیا
٢٤ آذر ١٤٠٠

این چرا دنده عقب میره مثل یه‌ماشین درست حسابی دنده عقب دنده جلو داشت بهتر نبود؟

میپسندم۱۱ نمیپسندم۱۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده