استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Tuk Tuk Auto Rickshaw Game

Tuk Tuk Auto Rickshaw Game

نسخه۵.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۲۳
تعداد دانلود۲۱ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۳۱
حجم۵۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده GamePark
‏‏Tuk Tuk Auto Rickshaw Driver Modern Rickshaw Driving Games 3D
‏ در یک سفر چالش برانگیز هیجان انگیز در رانندگی ریکشا خودکار tuk tuk خود را آغاز کنید و خدمات انتخاب و رها کردن را ارائه دهید. اگر به اندازه کافی دیوانه هستید که با یک چالش رانندگی با ریکشا خودکار توک توک در یک شهر شلوغ روبرو شوید، ریکشا خودکار شهری برای شما مناسب است! آیا تا به حال با ماشین های اسپورت در یک ریکشا شهری مسابقه داده اید؟ اکنون شانس شما برای تجربه این ماجراجویی ریکشا بازی های خودکار شهری است! سریع برانید و نسیم را روی صورت خود در ریکشا خودروی شهری خود احساس کنید و در حین ارائه خدمات انتخاب و رها کردن، از زندگی خود لذت ببرید! یک راننده حمل و نقل عمومی شوید و با ماشین های دیگر مسابقه دهید. این ریکشا شهری آسان برای رانندگی و حمل و نقل عمومی سبک وزن است که برای مبارزه با ترافیک سنگین عالی است! اگر می‌خواهید در جاده‌های شلوغ پرواز کنید در حالی که کارتان را انجام می‌دهید، سوار ریکشا حمل‌ونقل عمومی خود شوید!
‏ بازی‌های خودکار Tuk Tuk - حالت بازی آفلاین درایور واقعی Tuk Tuk Rickshaw
‏ بازی Tuk Tuk Auto Rickshaw یکی از بازی های محبوب ما مانند سایر بازی های رایگان است. بازی tuk tuk rickshaw ما یک بازی آفلاین است که در آن ماموریت های چالش برانگیز رانندگی ریکشا خواهید داشت. در این بازی رایگان تعداد زیادی ریکشا توک توک برای رانندگی خواهید داشت. بازی مدرن Tuk Tuk Auto Rickshaw ما لذت واقعی هر دو آفرود Tuk Tuk Auto Rickshaw Driving و City Tuk Tuk Auto Rickshaw Driving بازی را دارد. یک راننده ریکشا برای همه دوستداران بازی های ریکشا باشید و مهارت های رانندگی خود را در بازی های رایگان ریکشا بهبود بخشید. به دلیل کنترل‌های واقع‌بینانه بازی توک توک ما، مردم آن را بازی Tuk Tuk Wala نیز می‌نامند.
‏ویژگی‌ها:
‏-باز کردن سطوح بیشتر توسط تکمیل سطح اول
‏-دریفت کردن دیوانه وار در شبیه ساز توک توک ریکشا خود انجام دهید
‏-حمل و نقل عمومی را برانید و با ترافیک سنگین چالش برانگیز روبرو شوید
‏-مسافران خود را به موقع بر روی ریکشا خودروی توک توک خود رها کنید
‏ -تجربه واقعی انتخاب و رها کردن با رانندگی با ریکشا شهری توک توک
‏-برای رسیدن به مقصد در شبیه ساز دیوانه ریکشا شهری با ترافیک سنگین مبارزه کنید
‏-با چالش های هیجان انگیز و هیجان انگیز توک توک ریکشا خودکار روبرو شوید
‏- وظایف خود را در زمان محدود با مبارزه با ترافیک سنگین با رانندگی tuk tuk auto rickshaw شهری عمومی شما
‏ برای رانندگی با ریکشا خودکار در محیط بازی جهان باز آماده شوید.
‏بازی جدید ما Tuk Tuk Auto Rickshaw Game لذت بیشتری از رانندگی با ریکشا دارد. این شبیه ساز نهایی را بازی کنید و به قهرمان بازی های tuk tuk و بازی های رانندگی تبدیل شوید. یک ماجراجویی نفیس از بازی های رایگان . رانندگی با ریکشا خودکار با بازی های رانندگی ما سرگرم کننده بود. از معروف ترین شبیه ساز رانندگی خودکار Rickshaw ما از همه بازی های tuk tuk لذت ببرید. در بازی راننده ریکشا ما به همه مسافران خدمات انتخاب و رها کردن می دهید. در این مدرن Tuk Tuk Auto Rickshaw Drive مهارت های واقعی رانندگی ریکشا شما مورد آزمایش قرار می گیرد.
‏آیا آماده بازی ابرقهرمانی هستید Modern Tuk Tuk Rickshaw: بازی های رانندگی رایگان جایی که شما مسافران را سوار می‌کنید و با استفاده از قدرت‌های فوق‌العاده خود در مقصد رها می‌کنید. آیا برای رانندگی با ریکشا خودکار آماده هستید؟ بیایید بهترین موتور شبیه ساز ریکشا را راه اندازی کنیم و منتظر تماس تلفنی برای بازی های رانندگی خودکار ریکشا باشیم. در این بازی شبیه ساز رانندگی ریکشا، رانندگی و پارکینگ آفرود توک توک خودکار ریکشا را تجربه خواهید کرد. بسیاری از توک توک‌ها با پوسته‌های ابرقهرمانی برای لذت رانندگی با ریکشا طراحی شده‌اند. شما قبلاً بازی‌های توک توک زیادی بازی کرده‌اید، اما هرگز بازی‌های واقعی ریکشا را تجربه نکرده‌اید. راننده ریکشا خودکار باشید و از رانندگی رایگان با ریکشا لذت ببرید.
‏از آنجایی که یک راننده ریکشا در شهر توک توک هستید باید مسافران خود را انتخاب کنید و به مقصد خود رها کنید، اما مراقب باشید که به داخل آن برسید. زمان وگرنه مسافران شما دیر خواهند شد! مطمئن شوید که سریع رانندگی می کنید و با ترافیک سنگین دیوانه وار مبارزه می کنید تا به مقصد مسافرتان بروید. شما فرصتی خواهید داشت که در حین کار، در ترافیک سنگین، ریکشاهای شهری دیوانه وار انجام دهید! چه کسی آن را دوست ندارد؟ بنابراین، برای رانندگی با وسایل نقلیه عمومی آماده شوید و یک ماجراجویی هیجان انگیز داشته باشید.
‏‏بازیکنان عزیز بازی!

‏⭐ در این به‌روزرسانی، کنترل‌های بازی را بهبود دادیم.
‏⭐ اندازه را برای عملکرد بهتر کاهش دادیم.
‏⭐ مشکلات و باگ‌های داخلی بازی را برطرف کرد.

‏اکنون از بازی لذت ببرید و فراموش نکنید که نظرات خود را با ما در میان بگذارید. با تشکر

نظرات و امتیاز ها

۳۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر نگار
١٨ خرداد ١٤٠٢

‏✓ خوبه ‏✗ بد نیست به نظرم خوبه من خوشم امد ولی زیاد خوشم نیومد ولی خوبه نصب کنیدمن از ۱ تا ۱۰ ۷ میدم چون ۳ نمره برای اینکه مثلا نمیتونی تصویر بره داخل موتور

میپسندم۱۶ نمیپسندم۶
عکس کاربر joker
٢ خرداد ١٤٠٢

بازی خیلی خیلی خوبیه آدم را سر گرم نگه می داره

میپسندم۱۱ نمیپسندم۸
عکس کاربر آیناز بوجار
٢٧ اسفند ١٤٠١

بازیش مثل عکسش نیست اما خیلی بازی خوبیه و آدم رو سرگرم نگه میداره. خیلی شارژ گوشی رو نمیخوره. و در هر صورت عااااااالییییی پنج ستاره براش کمه

میپسندم۲۹ نمیپسندم۷

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده