استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Car Racing: Kar Gadi Wala Game

Car Racing: Kar Gadi Wala Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲۶.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۲
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۲.۵
تعداد نظرات۴
حجم۹۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده SOTEC APPS
‏‏Superhero Car Stunt: Car Games!
‏بازی اتومبیل رانی برای بچه ها!
‏به بازی شیرین کاری ماشین مسابقه ای GT در شهر ابرقهرمانان خوش آمدید. این بازی مسابقه ای روی حیله و تزویر مخصوص بچه ها طراحی شده است. مسابقه ماشین ابرقهرمانی را دانلود کنید و لذت ببرید.

ویدئو معرفی برنامه

‏ابرقهرمانان با حرکات رقص مختلف در گاراژ برای تفریح ​​شما در دسترس هستند. ماشین‌های هر ابرقهرمانی نیز طوری طراحی شده‌اند که از ماشین‌های بدلکاری مسابقه‌ای GT انتخاب شوند. موتور ماشین خود را برای شیرین کاری های ساده در سطح شیب دار و شیرین کاری های دیوانه کننده ماشین روشن کنید.
‏ماشین GT خود را در مسیر برانید! سرعت خود را افزایش دهید، با نیترو قدرت بگیرید و سکه به دست آورید. چندین گزینه برای بازی وجود دارد، مانند شیرین کاری های مسابقه اتومبیل رانی: حالت چند نفره، حالت چالش، حالت تمرین یا حالت 'کودک نوپا' برای بچه های کوچک.
‏ماشین مسابقه ای Superhero GT! این بازی مسابقه‌ای ماجراجویانه احتمالاً بهترین بازی شبیه‌ساز ماشین در سال 2021 است. به یک مسابقه‌دهنده حرفه‌ای بزرگراه تبدیل شوید و به لذت رانندگی و مسابقه شدید بپیوندید!
‏بازی رانندگی ماشین 2021: به عنوان یک مسابقه‌دهنده ترافیک، می‌توانید تمرین رایگان داشته باشید. از شیرین کاری ها و تلنگرهای ماجراجویانه رانندگی ماشین. مانند بازی های مسابقه رعد و برق، اتومبیلرانی اسپرت می توانند از تمام عناصر سرگرم کننده رانندگی به صورت رایگان لذت ببرند. موتور خود را در طول این دور تمرینی آزاد روشن کنید تا برای مسابقه واقعی عضله سازی کنید. از بازی این حالت تمرین رایگان در یک بازی اتومبیل رانی لذت ببرید - این شما را سریع و پر زرق و برق می کند.
‏ شیرین کاری های ابرقهرمانی! از شبیه سازی مگا شیرین کاری 2021 لذت ببرید و در مسابقات اتومبیلرانی سریع شکست نخورید! این یک بازی ماشین مسابقه ای رایگان است. بازی مسابقه سریع: بازی مسابقه ای برای بچه ها با رمپ های بزرگ و شیرین کاری های ماشین - یک بسته سرگرم کننده کامل!
‏در این بازی، شما یک مسابقه اتومبیلرانی بدلکاری ابرقهرمانی هستید که در مسیرهای غیرممکن شیرین کاری های سطح شیب دار را انجام می دهید، و بسیاری از شیرین کاری های مختلف اتومبیل را در حالت عمودی انجام می دهید. رمپ ها
‏این مسیرهای اکستریم برای آموزش شما و تبدیل شدن به یک راننده بدلکاری حرفه ای طراحی شده اند. با ابرقهرمانان مورد علاقه خود تمرین کنید و از شیرین کاری های غیرممکن در این بازی اتومبیل رانی لذت ببرید.
‏در این بازی رانندگی غیرممکن ابرقهرمانی با شیرین کاری، شما باید در حین رانندگی، شیرین کاری های افراطی شگفت انگیز را با سرعت بالا انجام دهید، پرش های ماشینی و دیگر شیرین کاری های ماشین دیوانه کننده را انجام دهید. در این بازی مسابقه ای افراطی GT، سطوح مختلف بسیاری شامل شیرین کاری های بی پروا، شیرین کاری های ماشین شهری، شیرین کاری های ماشین های مگا رمپ و شیرین کاری های شدید ماشین های مسابقه ای است.
‏در این بازی مسابقه ای GT، برای یک غیرممکن بالا بروید، کمربند ایمنی خود را ببندید و موتور خود را روشن کنید. برای سوزاندن شیرین کاری های آسفالت با طفره رفتن از موانع. در مسیرهای غیرممکن بسیاری از موانع مختلف مانند فن های بزرگ، لوله ها، چکش ها، ماشین های خرد کن قرار داده شده اند تا شما و ماشین GT شما را نابود کنند! همه آنها را دور بزنید و از مسیرهای خطرناک فرار کنید.
‏Superhero Car Stunt: Car Games دارای ویژگی های زیر است:
‏- Racing Car: از دکمه مسابقه برای افزایش سرعت و کاهش سرعت ماشین خود استفاده کنید
‏- GT Racing car: حالت چالش برانگیز، رایگان حالت و حالت سکه
‏- ماشین های شیرین کاری: ماشین های اسپرت مسابقه ای واقعی GT
‏- مسیرهای بدلکاری غیرممکن
‏لذت ببرید!

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Namira♪♥️
٥ شهریور ١٤٠١

خرابه خرابه خرابه اه😬

۳ ۱
amer
٩ فروردین ١٤٠١

خووبه

۴ ۴
گربه
١ اسفند ١٤٠٠

پنج ستاره هم کم

۵ ۳

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده