استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Mega Ramp Bike Stunts Games 3D

Mega Ramp Bike Stunts Games 3D

نسخه۱.۴۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۲۱
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۱۲
حجم۲۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Imperial Arts Pty Ltd
‏‏دوچرخه سواری موتور با سرعت فوق العاده سریع همیشه هیجان انگیز و ماجراجویانه است، اگر به بازی های دوچرخه سواری روی دوچرخه های فوق العاده مسابقه ای علاقه دارید، پس این شبیه ساز مسابقه موتوری 2018 بهترین بازی برای شماست. هم‌اکنون بازی موتور دوچرخه سواری فوق‌العاده قهرمان را دانلود کنید و در بازی‌های مسابقه دوچرخه‌سواری به‌عنوان چالش دوچرخه‌سواری در مسیرهای غیرممکن شهر راه‌های آسمانی، بخشی از بازی‌های مسابقه دوچرخه‌سواری باشید.

ویدئو معرفی بازی

‏اگر دوست دارید بازی‌های مسابقه‌ای دوچرخه‌سوار بازی کنید، شیرین کاری‌های مگا رمپ شبیه ساز مسیر غیرممکن! دیگر منتظر نمانید زیرا ما ترکیبی ترکیبی از مسابقه موتور سواری با سرعت بالا در بزرگراه و بازی شیرین کاری های مگا رمپ عمودی پرواز ابرقهرمانی را با هم در بازی های دوچرخه برای شما آورده ایم. اکنون دانلود کنید و اجازه دهید سفر پر از هیجان مسابقه دوچرخه سواری با سرعت بالا یا مسابقه ترافیکی و بازی های مسابقه شیرین کاری رمپ مگا رمپ 2017 آغاز شود. محیط این بازی شیرین کاری رانندگی دوچرخه سواری با سرعت مگا رمپ در مسیرهای شهری مدرن و غیرممکن است که این بازی را غیرممکن می کند. برای افراد در هر سنی جالب تر و اعتیادآورتر است. موتور سیکلت فوق‌العاده مسابقه‌ای مورد علاقه خود را انتخاب کنید و اجازه دهید سرگرمی با انجام چند شیرین کاری خطرناک با کمک رمپ‌های عمودی در مسیرها آغاز شود و از بازی بهترین راننده موتور دوچرخه سواری بهترین قهرمان 2018 خود لذت ببرید. عبور از شیرین کاری‌های رمپ بزرگ مانند کل بازی‌های مسابقه دوچرخه‌سواری آسان نیست.
‏بازی شبیه‌ساز مسابقه دوچرخه‌سواری ابرقهرمانی در شهر 2018 همیشه سرگرم‌کننده است، اما مهم‌تر این است که قهرمان واقعی مسابقات دوچرخه‌سوار موتور سوار شوید و بر همه بازی‌ها تسلط داشته باشید. سطوح در این شهر ابرقهرمان موتور سیکلت مسابقه رانندگی شبیه ساز 2017. در بازی mega ramp stunts speed rider drive drive 2018 دو حالت برای بازی وجود دارد یعنی حالت stunts و حالت مسابقه. مهارت های خود را در دوچرخه سواری با بدلکاری بزرگ و مسابقه با زمان تسلط داشته باشید و سپس در مسابقات موتور سیکلت واقعی که در بازی های دوچرخه واقعی آموخته اید، حریفان را به چالش بکشید.
‏ویژگی ها:
‏ • گرافیک سه بعدی واقع گرایانه خیره کننده
‏ • جلوه‌های صوتی و موسیقی پس‌زمینه برای سرگرمی بیشتر
‏ • آهنگ‌های غیرممکن چالش‌برانگیز برای اجرای پرش‌های ارتفاع شگفت‌انگیز و برگرداندن به عقب.
‏ • محیط شهری مدرن واقع‌گرایانه با آهنگ‌های غیرممکن راه‌های آسمانی
‏ • دو حالت بازی یعنی چالش مسابقه و مگا شیرین کاری رمپ به چالش در برابر زمان.
‏‏بازی بهینه شده
‏رفع اشکالات عمومی

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر امیرعلی
١٦ مهر ١٤٠١

عاللللللللللللللللللللللللییییییییییییییییی دانلودش کنننننننننننن ،،،،،،،،

میپسندم۳ نمیپسندم۱
عکس کاربر سلامتی خودم وخودت عشقم
٢ مرداد ١٤٠١

خوبه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ۴۵۴
١٤ تیر ١٤٠١

فتتت

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده