استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Offroad Jeep Driving & Parking

Offroad Jeep Driving & Parking

نسخه۳.۹۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۹/۰۱
تعداد دانلود۳۲ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۵۳
حجم۵۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده GamePark
‏‏به بازی‌های رانندگی جیپ آفرود 4x4 خوش آمدید، جایی که با شبیه‌ساز رانندگی جیپ آفرود 4x4 خود از بازی‌های آفلاین رانندگی جیپ آفرود خود لذت خواهید برد. در کوه ها و مسیرهای تپه ای چنگ بزنید و ماموریت هایی را که شما را به عنوان یک جیپ راندن حرفه ای سریع و جیپ رانجر تعیین می کند، تکمیل کنید. آیا تا به حال بازی های جیپ هامر، رانندگی در خارج از جاده یا بازی های رانندگی جیپ را امتحان کرده اید؟ اگر نه، پس np باید نگران باشد، ما اینجا هستیم تا به شما آموزش دهیم که چگونه با کامیون بارگیری شده در مسیرهای پر دست انداز در مسیرهای تپه ای رانندگی کنید.
‏آیا برای بازی های سه بعدی رانندگی با ماشین کوهستانی آماده هستید که در آن از جاده عبور کنید. مسیرهای پر دست انداز و سخت مانند سایر بازی های کامیون 4x4 کوه نوردی. شما رانندگی با ماشین آفرود 4x4 کوهنوردی را تجربه خواهید کرد که چنگ خود را محکم بگیرید و مطمئن شوید که چرخ های شما روی مسیرهای بازی کوهنوردی قرار گرفته اند. این روزها اگر به دنبال بازی های خارج از جاده 4×4 هستید، بازی های آفرود 4x4 بسیار محبوب هستند، این بازی ماشین 4x4 یا بازی جیپ خارج از جاده برای رانندگی با ماشین آفرود شما و تجربه رانندگی با جیپ خارج از جاده بهترین است. این بازی نهایت هیجان رانندگی با ماشین و رانندگی با جیپ را برای شما فراهم می کند. از بهترین بازی‌های رانندگی آفرود و رانندگی با جیپ جنگلی لذت ببرید که کاملاً یک بازی رانندگی جیپ رایگان و یکی از بهترین‌ها در میان بازی‌های رانندگی اتومبیلرانی آفرود رایگان است. در این بازی رانندگی ماشین جیپ، بسیاری از بازی‌های آفرود رایگان، از انتخاب یک جیپ آفرود از گاراژ لذت خواهید برد و ماموریت‌های شبیه‌ساز بازی‌های رانندگی ماشین جیپ را تکمیل خواهید کرد.
‏در این بازی جیپ رمپ ماجراجویی رانندگی آفرود، شما به یک متخصص تبدیل خواهید شد. راننده جیپ 4x4 یا بازی دنده رانندگی جیپ آفرود و رانندگی پرادو زیرا این بهترین بازی جیپ تا کنون در تاریخ بازی های موبایل است. بازی‌های جیپ خارج از جاده خود را از گاراژ انتخاب کنید، مسیرهایی را که می‌خواهید ماموریت‌های شبیه‌ساز رانندگی جیپ را انجام دهید، انتخاب کنید. در این رانندگی با جیپ کوهستانی رانندگی در کوهستان 2021 کار آسانی نیست، شما باید از مهارت های رانندگی جیپ تپه 4x4 offfraod خود برای عبور از رانندگان و بالا رفتن از کوه ها استفاده کنید. این بازی همچنین شامل رانندگان رالی جیپ نیز می باشد که در این جیپ درایو کوهستانی با شما رقابت خواهند کرد. بسیاری از ماموریت‌های مختلف تپه‌نوردی با جیپ و ماموریت‌های رانندگی دیوانه‌وار آفرود پرادو برای لذت رانندگی شدید شما طراحی شده‌اند.
‏آیا به دنبال بازی‌های رانندگی آفرود پرادو، بازی‌های جیپ 4x4 جدید 2021، بالا رفتن از تپه، بازی مسابقه ماشین سواری تپه‌نوردی و سپس این کوهنوردی هستید. بازی ماشین با بسیاری از کوهنوردی آسفالت آسفالت مسابقه SUV برای دانلود و لذت بردن از بازی مسابقه ای لوکس 4x4 4x4 hill climbing بازی مسابقه ای لوکس رانندگی جیپ آفرود را دانلود کنید و لذت ببرید.
‏پارکینگ و بازی های رانندگی رایگان ویژگی ها:
‏ br>- بهترین جیپ های آفرود رانگلر اصلاح شده
‏- رینگ های آلیاژی جیپ اصلاح شده
‏- بهترین طراحی سه بعدی کوهستانی و آفرود
‏- ماموریت های متعدد برای لذت بردن شما
‏- مسابقات رالی آفرود و مسابقات پیست
‏- پارکینگ و ماموریت های رانندگی
‏‏بازیکنان عزیز بازی!

‏⭐ در این به روز رسانی، کنترل های بازی را بهبود بخشیم. 😉
‏⭐ اندازه کمتر با ویژگی های شدید 🤖
‏⭐ مشکلات و باگ های داخلی بازی را حل کرد. 🏆

‏اکنون از بازی لذت ببرید و فراموش نکنید که نظرات خود را با ما در میان بگذارید. با تشکر

نظرات و امتیاز ها

۵۳ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر کامی
١١ اردیبهشت ١٤٠٢

اصلا بازی خوبی نیست مثل عکس هاشم نیست نصب نکنین همش چرت و پرته من میخوام یک ستاره بدم نمیشه ولی همش چرت و پرته

میپسندم۲۸ نمیپسندم۱۸
عکس کاربر 5800
٣ مهر ١٤٠١

جووون این ماشین برا دختر بازی خوبه

میپسندم۱۲۳ نمیپسندم۵۱
عکس کاربر دانیال
٢٨ شهریور ١٤٠٢

بازی خیلی خوبی است حتما دانلود کنید

میپسندم۱۱ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده