استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Real Gangster Vegas Crime Game

Real Gangster Vegas Crime Game

نسخه۲.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۱/۱۴
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۸
حجم۹۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Cradley Creations
‏‏بازی جنایی گانگستر وگاس واقعی به شما این امکان را می دهد که به عنوان گانگستر شهر مافیایی بر خیابان های جنایی حکومت کنید. اربابان جنایت در بازی‌های جنایی وگاس با هیجان تیراندازی گانگستری و ماموریت‌های رانندگی جنایی در شهر جنایی بازی‌های جنایی شهر گانگستری واقعی، این شبیه‌ساز جنایات گانگستری را به یکی از بهترین بازی‌های مافیایی تمام دوران تبدیل می‌کنند. شهر گانگستری باید توسط یک گانگستر با رانندگی جنایتکار در این بازی بزرگ گانگستری اداره شود. ممکن است بازی‌های رانندگی جنایی را انجام داده باشید، اما شبیه‌ساز شهر جنایی با مجموعه کاملی از چالش‌های رانندگی گانگستری و ماموریت‌های تیراندازی مافیایی ارائه می‌شود که در دیگر بازی‌های شهر جنایی دیده نشده است. ترکیبی از تیراندازی گانگستری در بازی های گانگستری واقعی و هیجان تبدیل شدن به یک راننده جنایتکار در بازی های رانندگی گانگستری، این شبیه ساز جرم و جنایت شهر وگاس را در رده بهترین بازی های جنایی جهان قرار می دهد. آیا برای این مسابقه جنایی در شهر گانگستری دیوانه آماده هستید تا مرد مافیایی را در شبیه ساز گانگستری واقعی منتقل کنید؟
‏بازی بزرگ گانگسترها یک بسته کامل سرگرم کننده با تمام ویژگی های بسیاری از بازی های جنایی گانگستری و جنایت رانندگی در برخی از بازی های جنایی رانندگی است. بازی جنایی واقعی گانگستر وگاس با سرگرمی تیراندازی گانگستر، رانندگی جنایتکاران و تخریب ماشین های پلیس بهترین بازی جنایی موجود در اندروید است. بر شهر گانگستری دیوانه حکومت کنید و با شبیه ساز جنایت مافیای شهر وگاس مبارزه کنید. گانگستر شهر دیوانه باشید و برای بازی هیجان انگیزترین بازی معاون شهر آماده شوید. شبیه‌ساز شهر جنایی وگاس با تیراندازی با ماشین پلیس و اربابان جنایتکار بهترین بازی‌های جنایی وگاس است. اگر از بازی‌های گانگستری واقعی و سایر بازی‌های تیراندازی مافیایی لذت می‌برید، شبیه‌ساز گانگستری واقعی انتخاب مناسبی برای شماست. شبیه‌ساز جرم و جنایت معاون شهر دارای کنترل‌های روان، تیراندازی جالب و مدل‌های دقیق است تا عشق شما را به بازی‌های بزرگ گانگستری تقویت کند. راننده جرم؛ آیا برای این چالش تیراندازی گانگستری آماده هستید؟ مافیای مکزیکی به شهر جنایت شما حمله کردند. آنها شروع به برداشتن تمام قراردادهای مافیایی کردند که قبلاً برای به دست آوردن جایزه می گرفتید، وقت آن است که انتقام گانگسترها را از اربابان مافیایی در این بازی راننده جنایی که شریک جنایتکار شما را ربوده اند، بگیرید. قفل سلاح های پنهان شده در خیابان های جنایت را باز کنید.
‏در شبیه ساز جدید جنایت وگاس cty، در شهر گانگستری به جستجوی حماسی بپردازید! از تیراندازی پلیس، جمع آوری باج و تخریب ماشین پلیس در این بازی مافیایی با محیط بسیار دقیق شهر گانگستری که در بازی های تیراندازی گانگستری دیده نمی شود، لذت ببرید. ماموریت ها را در خیابان جرم و جنایت به عنوان قهرمان گانگستری واقعی انجام دهید، از ماموریت تیراندازی لذت ببرید تا در بازی های جنایی محبوب وگاس، گانگستری باشید که دیده نمی شود. به پلیس ها شلیک کنید، ماشین ها را نابود کنید و قفل سلاح ها را باز کنید. اکنون دانلود کنید!
‏ویژگی ها:
‏فیزیک واقع گرایانه و انیمیشن جالب در بازی راننده جنایی
‏مدل های بسیار دقیق، ماشین گانگستری واقعی بسیار متفاوت از بازی های شهر جنایی وگاس
‏انیمیشن های تیراندازی شدید راننده جنایی از بهترین بازی های مافیا
‏جمع آوری اسلحه و مهمات مانند سایر بازی های کشتار هدف
‏سطوح چالش برانگیز و ماموریت های هیجان انگیز شبیه ساز شهر جرم و جنایت

نظرات و امتیاز ها

۸ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر آقای سام
٩ بهمن ١٤٠١

‏✓ داستان قشنگ ‏✓ شهصیت سازی خوب ‏✗ باگ داره ‏✗ راه های مخطلفی برای پول داروردن نداره خوبه بد نیست میشه دانلودش کرد اما باگ داره

میپسندم۳ نمیپسندم۲
عکس کاربر مهدی
١ بهمن ١٤٠١

سلام اصلا دانلود نکنید

میپسندم۵ نمیپسندم۱
عکس کاربر ۹۱۳۲۹۰
٢٧ اردیبهشت ١٤٠٣

‏✓ اصلاجالب‌نبود ‏✗ ضعف‌که‌خیلی‌ونگم‌براتون،اگرگیمرباشین‌برای‌بازیهای‌رده‌ الان یک ستاره زیادشه

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده