استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Coloring book! Game for kids 2

Coloring book! Game for kids 2

نسخه۱.۲.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۴/۲۱
تعداد دانلود۷ هزار
حجم۱۰۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده GoKids! publishing
‏‏رنگ آمیزی هنری کودکان! در بازی آموزشی ما برای بچه ها رنگ ها را با بچه ها بیاموزید. صفحات رنگ آمیزی ما برای کودکان به یادگیری رنگ ها برای کودکان و توسعه فانتزی و تخیل در کودکان کمک می کند. با کتاب رنگ آمیزی ما برای کودکان، تصاویر رنگی را رنگ آمیزی کنید و زنده کنید!

ویدئو معرفی بازی

‏به همه هنرمندان کوچک، ما خوشحالیم که کتاب رنگ آمیزی خنده دار و سرگرم کننده خود را برای کودکان ارائه می دهیم!
‏صفحات رنگ آمیزی زنده یک کتاب عالی را به شما پیشنهاد می کنند. فرصتی برای جان بخشیدن به تصاویر توسط خودتان! فقط به تصاویر رنگ اضافه کنید و از انیمیشن لذت ببرید! وقتی تصویر را کامل کردید - زنده می شود! شخصیت‌های برجسته حرکت می‌کنند، لبخند می‌زنند، می‌رقصند و کارهای معمول خود را انجام می‌دهند!
‏وقتی غمگین هستید یا فقط می‌خواهید کمی سرگرم شوید - Live Coloring Pages را روشن کنید و در تصاویر رنگارنگ شیرجه بزنید!
‏فقط تصور کنید ، اکنون یک آلبوم هنری واقعی با کارتون های داخل گوشی خود دارید!
‏از یک پالت روشن و شاد استفاده کنید، هر رنگی را که می خواهید انتخاب کنید، حتی روی جزئیات کوچک رنگ کنید و اگر ناگهان می خواهید کل تصویر را یک رنگ کنید - به دنبال آن برو! تصاویر شما - قوانین شما:)
‏در آلبوم رنگ آمیزی اسکرول کنید و عکس مورد علاقه خود را انتخاب کنید.
‏تصاویر متحرک را می توان هر چند بار که بخواهید متوقف و بازبینی کرد.
‏تصاویر می توانند باشند به راحتی با رنگ دیگری رنگ آمیزی می شود.
‏*یک نکته کوچک: اگر می خواهید شی را با رنگ پس زمینه رنگ کنید - رنگ سفید را انتخاب کنید و آن را روی این جزئیات اعمال کنید، فقط جزئیات را خالی نگذارید و تصویر این کار را انجام می دهد. زنده کردن تمام نقاشی ها را در بازی رنگ آمیزی هنری ما رنگ کنید. بیایید بازی کنیم و رنگ‌ها را یاد بگیریم.
‏رنگ‌های روشن روحیه شادی را برای کودکان به ارمغان می‌آورند و 20 دقیقه رنگ‌آمیزی مشتاقانه به کودک و والدین کمک می‌کند تا از استرس روزمره فرار کرده و آرامش داشته باشند.
‏بازی رنگ‌آمیزی توجه، تخیل را توسعه می‌دهد. و مهارت های حرکتی ظریف وقتی بچه ها بدانند که در پایان یک شگفتی در انتظار آنهاست - این تصویر زنده می شود، برای کودکان راحت تر است که روی روند تمرکز کنند! این عالی است، اینطور نیست؟
‏رنگ‌های غنی و رنگ‌های پرطرفدار 2022 به خلق یک شاهکار واقعی کمک می‌کند، در حالی که فرآیند رنگ‌آمیزی دلپذیر با ضربه‌های انگشت مانند مدیتیشن آرام می‌شود.
‏ما از بازخورد در مورد رنگ‌ها و پیشنهادات خود استقبال می‌کنیم. از بازیکنان جوان ما.
‏یک ایمیل برای ما ارسال کنید: support@gokidsmobile.com
‏ما در فیسبوک هستیم: https://www.facebook.com/GoKidsMobile/
‏ما در اینستاگرام هستیم: https:// www.instagram.com/gokidsapps/
‏از دیدن نقاشی های رنگارنگ شما توسط هنرمندان جوان خوشحال خواهیم شد! =)
‏رنگ ها، تصاویر رنگی را بیاموزید و فقط از بازی رنگ آمیزی هنری ما برای بچه ها لذت ببرید. رنگ آمیزی زنده سرگرم کننده برای بچه ها در بازی رنگ آمیزی بچه های رنگارنگ ما. تمام صفحات رنگ آمیزی را رنگ آمیزی کنید! از رنگ های مورد علاقه خود استفاده کنید، هر تصویری را در بازی رنگ آمیزی ما بکشید و به یک هنرمند جوان واقعی تبدیل شوید. قلم‌ها و رنگ‌ها، تخیل و فانتزی‌تان را بیرون بیاورید و تمام صفحات رنگ‌آمیزی را در بازی رنگ‌آمیزی ما رنگ کنید.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده