استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Step Counter - GPS Speedometer

Step Counter - GPS Speedometer

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۰۹
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۱۵
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Quality App Zone
‏‏به Trip GPS Speedometer خوش آمدید - برنامه ردیاب سرعت رایگان برای محاسبه سرعت وسیله نقلیه شما بر حسب کیلومتر در ساعت و واحد مایل در ساعت. این به کاربر اجازه می دهد تا سرعت مایل در ساعت را محاسبه کند. ردیاب سرعت رایگان سرعت ماشین شما را ردیابی می کند و راهنمایی هایی در مورد رانندگی ارائه می دهد. گام های خود را دنبال کنید و با ماشین حساب شگفت انگیز فاصله پیاده روی شروع به شمارش کنید. سرعت سنج GPS سفر - برنامه سرعت سنج ماشین در حین رانندگی با بهترین مسیرهای رانندگی به شما کمک می کند. محاسبه سرعت ماشین با بهترین برنامه سرعت سنج ماشین. از سواری بدون وقفه با جهت رانندگی با ماشین لذت ببرید. مسیرهای رانندگی رایگان Mapquest به شما کمک می کند کوتاه ترین و آسان ترین مسیر را طی کنید. برنامه ماشین حساب سرعت مانند متر وسیله نقلیه شما دقیق است. برای تکمیل مسافت باقیمانده چقدر زمان لازم است؟ این را می توان با برنامه سرعت سنج رایگان ماشین حساب سرعت خودرو پیدا کرد. اگر در حال رانندگی با دوچرخه متر شکسته هستید، نگران سرعت نباشید. می توانید سرعت را با تست سرعت دوچرخه به صورت آنلاین بررسی کنید. با کمک اپلیکیشن سرعت سنج خودرو می توانید مسافت پیموده شده وسیله نقلیه خود را نیز محاسبه کنید. برنامه ماشین حساب مسافت پیموده شده GPS ویژگی جدیدی را برای آزمایش دقیق مسافت پیموده شده دوچرخه و ماشین ارائه می دهد. برنامه سرعت سنج و کیلومترشمار GPS یکی از بهترین برنامه های ماشین حساب سرعت GPS است. سرعت سنج GPS آفلاین شبیه سرعت سنج ماشین شماست.
‏سرعت سنج دیجیتالی Hud gps دارای حالت دیجیتالی عالی است. بدون شک سرعت وسیله نقلیه خود را با ماشین حساب سرعت موتور ببینید. با ویجت سرعت سنج مقداری کنترل سریع داشته باشید. از سرعت سنج رایگان با کیلومترشمار لذت ببرید. در طول سفر مسافت خود را با برنامه اندازه گیری سرعت اتوبوس تست کنید. اکنون سرعت را در حالت های مختلف با سرعت سنج دیجیتال و آنالوگ تست کنید. این یک رویکرد کلاسیک برای رسیدن به مقصد خود با برنامه رایگان جهت رانندگی است. فاصله را می توان بر حسب مایل با اندازه گیری فاصله بر حسب مایل اندازه گیری کرد. ویژگی جدید ماشین حساب فاصله از طریق جاده است. در فاصله یاب GPS می توانید زمان دقیق را محاسبه کنید. مدت زمانی که رانندگی کرده اید را می توان با سرعت سنج gps به صورت آفلاین محاسبه کرد. با استفاده از برنامه آفلاین سرعت سنج فاصله را پیدا کنید. ماشین حساب زمان سرعت فاصله با استفاده از برنامه کیلومتر شمار محدودیت سرعت.
‏برنامه سرعت‌سنج Trip gps تایمر هشدار مجدد سوخت را نیز ارائه می‌دهد. همچنین می‌توانید طول و عرض جغرافیایی را با بررسی‌کننده عرض جغرافیایی و طول جغرافیایی را با بررسی‌کننده طول جغرافیایی GPS بررسی کنید. حداکثر طول جغرافیایی و حداقل عرض جغرافیایی را بررسی کنید. گام های خود را دنبال کنید و با ماشین حساب شگفت انگیز فاصله پیاده روی شروع به شمارش کنید. برای شمارش معکوس سرعت خودروی خود، کیلومتر بر ساعت را به مایل بر ساعت تبدیل کنید. این بهترین برنامه سرعت سنج GPS برای دویدن است. سرعت سنج GPS ساده ترین برنامه کیلومتر شمار محدودیت سرعت سرعت ماشین من در کیلومتر است. سرعت سنج برای سرعت دویدن بهترین است برای محاسبه سرعت. سرعت و مسافت زمان را با دقت در سرعت سنج ردیاب سرعت محاسبه کنید. سرعت ماشین خود را در بزرگراه با سرعت سنج دیجیتال gps hud بررسی کنید. تست سرعت ماشین من با تست سرعت ماشین آفلاین. ردیاب آنلاین سرعت خودرو سرعت خودروی من را با دقت ردیابی می کند.
‏لطفاً بررسی پنج ستاره را به ما ارائه دهید و بازخورد ارزشمند خود را در مورد برنامه کیلومترشمار اضافه کنید.
‏اگر پیشنهادی در مورد برنامه سرعت سنج GPS دارید، با ما در pub@ تماس بگیرید. zongley.com

نظرات و امتیاز ها

۱۱۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سیدمحمد موسوی
٢٧ اردیبهشت ١٤٠٢

خوب برنامه ای هست ولی نمیدونم چیجوری درست میشه

۰ ۰
mansorysina88@gmail.com
٢٠ اردیبهشت ١٤٠٢

خوب هست ولی نمیاره بالا دوستان اگر میدونید بگوید

۰ ۰
یاسین بشرویه
١٧ بهمن ١٤٠١

سلامتی هرچی سمند بازه

۷ ۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده