استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
GNSS speedometer

GNSS speedometer

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۰.۰_۲۰۲۲۰۹۲۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۲۶
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۲۶
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Yevgeniy Tyumen
‏‏سرعت سنج GNSS یک برنامه ساده، سبک، کاملا رایگان و بدون تبلیغات است که از GNSS (سیستم های ماهواره ای ناوبری جهانی: GPS، GLONASS و غیره) استفاده می کند. می توانید از این اپلیکیشن در ماشین، موتور سیکلت، دوچرخه و حتی در هواپیما استفاده کنید. دقت به دقت ماژول ناوبری دستگاه شما و همچنین شرایط آب و هوایی، زمین، موانع طبیعی و مصنوعی و عوامل دیگر بستگی دارد. در هر صورت، دستگاه شما باید قسمتی از آسمان را برای حداکثر دقت «ببیند».
‏ویژگی ها
‏• زبان های روسی و انگلیسی
‏• واحدهای اندازه گیری: کیلومتر/ h - کیلومتر، MPH - مایل، گره - مایل دریایی. هنگام تغییر واحدهای اندازه گیری، جریان، میانگین، حداکثر سرعت و کیلومتر شمار بلافاصله تصحیح می شوند.
‏• پنج محدوده سرعت: 0-30، 0-60، 0-120، 0-240، 0-1200. برای دقیق‌ترین خواندن، محدوده‌ای را انتخاب کنید که با حالت رانندگی شما مطابقت دارد.
‏• ضد سوختن AMOLED. صفحه اصلی برنامه هر 9 ثانیه چند پیکسل تغییر می کند. 20 قدم یک طرفه، سپس 20 قدم به عقب. این گزینه به کاهش سوختن صفحه نمایش OLED/AMOLED کمک می کند.
‏• بدون نیاز به اتصال اینترنتی یا استفاده نشده
‏• سرعت فعلی در قالب آنالوگ یا دیجیتال
‏• چهار رنگ از کیلومتر شمار فقط روی کل مسافت پیموده شده ضربه بزنید تا رنگ را تغییر دهید.
‏• نمایش میانگین و حداکثر سرعت، ارتفاع و مختصات مکان فعلی
‏• زمان فعلی در قالب 24 ساعت یا 12 ساعت، زمان ضبط آهنگ سپری شده . روی زمان برای جابجایی بین ساعت و زمان سپری شده کلیک کنید.
‏• امکان ارسال مختصات خود با فشار دادن یک دکمه. با این دکمه، کودکان می توانند به سرعت و به راحتی مختصات خود را در مواقع اضطراری برای والدین ارسال کنند.
‏• ضبط آهنگ در دو فرمت KML و GPX
‏• برنامه می تواند زمانی که صفحه نمایش خاموش است و همچنین همزمان با برنامه دیگری مانند Google Maps کار کند. اگر اعلانی را در نوار وضعیت مشاهده کردید، سرعت سنج GNSS در حال اجرا است. برای متوقف کردن سرعت‌سنج GNSS، وقتی صفحه اصلی برنامه باز است، روی «بازگشت» (معمولاً با یک مثلث یا فلش نشان داده می‌شود) ضربه بزنید.
‏توضیحات رابط برنامه
‏در گوشه سمت چپ بالا، نماد وجود / عدم وجود سیگنال رضایت بخش از ماهواره ها، تعداد ماهواره های استفاده شده / قابل مشاهده، انواع سیستم های ناوبری مورد استفاده (اندروید 7 و جدیدتر) نمایش داده می شود.
‏در گوشه پایین سمت چپ، دقت تخمینی موقعیت یابی نمایش داده می شود.
‏در گوشه سمت راست پایین دکمه ای برای ارسال مختصات مکان فعلی وجود دارد. آیا برای ملاقات با کسی قراری گذاشته اید، اما او نمی تواند شما را پیدا کند؟ فقط مختصات خود را به هر روشی مناسب ارسال کنید: پیامک، پیام‌رسان‌های فوری، شبکه‌های اجتماعی، ایمیل و غیره. برای مشاهده موقعیت مکانی، مختصات به‌دست‌آمده را می‌توان در نوار جستجوی Google Maps، Google Earth، Yandex.Maps، Yandex.Navigator کپی کرد. ، 2GIS، OsmAnd و سایر برنامه های مشابه. این روش حتی در صورت عدم اتصال به اینترنت کار می‌کند، مشروط بر اینکه نقشه‌های آفلاین منطقه مربوطه دانلود شده باشد.
‏دکمه گرد 'Track' برای فعال کردن/غیرفعال کردن ضبط آهنگ. در پایان ضبط، از شما خواسته می شود که یک یا دو فایل را ذخیره کنید: یکی با پسوند 'gpx' و دیگری با پسوند 'kml'. نام پیش‌فرض هر فایل «زمان شروع تاریخ_ضبط» است، برای مثال، «2020-08-03_10h23m37s.kml» و «2020-08-03_10h23m37s.gpx». می‌توانید یک مسیر KML را در Google Earth، و آهنگ GPX را در نمایشگر مسیر GPX مشاهده کنید.
‏اجازه‌ها
‏سرعت‌سنج GNSS از داده‌های سیستم‌های ماهواره‌ای ناوبری برای تعیین سرعت و محاسبه مسافت طی شده استفاده می‌کند، بنابراین مجوز لازم است برای دسترسی به موقعیت مکانی دستگاه.
‏خط مشی رازداری
‏خط مشی رازداری سرعت سنج GNSS: https://sites.google.com/view/gnssspeedometer/privacy-policy
‏اطلاعات بیشتر https://sites.google.com/view/gnssspeedometer/description
‏‏- در صورتی که این ویژگی در تنظیمات برنامه فعال باشد، می توانید برای تنظیم روشنایی صفحه نمایش به سمت چپ/راست روی نیمه بالایی صفحه صفحه بکشید.

نظرات و امتیاز ها

۲۶ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
یاسین
٤ اسفند ١٤٠١

عالی حرف نداره دست سازنده درد نکنه!!

۰ ۰
ابوالفضل زمانی
٩ آذر ١٤٠١

عالی است حتمأ نصب کنید

۳ ۰
هدایت
٨ آذر ١٤٠١

عالی

۲ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط