استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Euro Truck Game Transport Game

Euro Truck Game Transport Game

نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۷
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۵
تعداد نظرات۵
حجم۷۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Games Quest
‏‏Euro Truck Driver 3D - Truck Simulator Game
‏بازی تلاش برای اولین بار بازی کامیون شبیه ساز کامیون را معرفی کرد. این بازی مدرن پارکینگ کامیون کاملاً با سایر راننده های کامیون واقعی متفاوت است: بازی های کامیون سه بعدی. شما قبل از این بازی‌های شبیه‌سازی رانندگی کامیون تانکر نفت 2021، بازی‌های زیادی برای حمل و نقل تانکر نفت بازی کرده‌اید. اما هیچ‌کدام به اندازه این شبیه‌ساز بزرگ کامیون واقعی و روان نیست. این بازی کامیون باری هندی 3D چندین کامیون کامیون هندی، کامیون rvk و گرافیک گیم پلی واقعی را برای جذب کاربران ارائه می دهد. این بازی های کامیون یورو شبیه ساز کامیون بر اساس سطوح چالش برانگیز، محیط خیره کننده و بازی تحویل کامیون سنگین است. فروشگاه Play پر از بازی‌های حمل و نقل کامیون باری یا بازی‌های بزرگ رانندگی کامیون است، اما هیچ‌کس نمی‌تواند با این تحویل سنگین ما - بازی کامیون یورو سه بعدی رقابت کند.
‏شبیه‌سازی واقعی رانندگی کامیون: ویژگی‌های بازی حمل و نقل تانکر نفت:
‏ 🏆 حالت های جدید تحویل محموله به سایر موارد.
‏🏆 واقع بینانه ترین، روان ترین و hd ترین بازی کامیون حمل و نقل محیطی.
‏🏆 بازی آسان و بدون نیاز به اجازه دسترسی ویژه در بازی پارکینگ واقعی کامیون.
‏🏆 مجموعه چندگانه کامیون های سوخت در بازی رانندگی کامیون شهری.
‏🏆 چالش برانگیزترین سطوح برای رانندگی شبیه ساز کامیون های سنگین.
‏🏆 ماموریت چالش برانگیز بازی کامیون حمل و نقل بزرگ.
‏بازی کامیون تحویل بار 3 بعدی - بازی حمل و نقل خودرو
‏اگر فکر می کنید مهارت های حرفه ای راننده کامیون در حمل و نقل محموله را دارید، پس تسلیم نشوید و از این بهترین بازی کامیون سه بعدی و بازی شبیه ساز سه بعدی رانندگی کامیون چرخی جدید لذت ببرید. این بازی رایگان رانندگی با کامیون یورو تجربه باورنکردنی را از رانندگی کامیون به صورت سه بعدی در اطراف پارکینگ ها به شما می دهد تا ماموریت های تحویل محموله را در مسیرهای خطرناک در زمان مشخصی تا جایی که می توانید انجام دهید، انجام دهید. این بازی حمل و نقل ساخت و ساز ساختمان گرافیک فوق العاده خیره کننده را در دوران مدرن راننده کامیون واقعی ارائه می دهد: بازی کامیون رایگان. سفر خود را به عنوان کامیونداران دیوانه شروع کنید و سعی کنید کامیون باری را در مناطق پارکینگ شهر پارک کنید. برای تریلر کامیون با تجربه، عبور از آن در زمان معین یک چالش ساده است. این شبیه ساز حمل و نقل کامیون هندی گرافیکی با کیفیت عالی، مدیریت پارکینگ آسان با دقت بالا و چرخش زوایای مختلف دوربین 360 درجه را ارائه می دهد، احساسی مانند رانندگی کامیون بزرگ در شبیه ساز کامیون هندی - بازی کامیون rvk 2022 را به شما القا می کند.
‏ بازی رانندگی آفلاین با کامیون حمل کننده چوب سنگین
‏این کامیون چوبی سنگین فقط در مورد کشتن زمان نیست. در عوض، شما همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه کامیون حمل چوب خود را پارک کنید، در حالی که از بازی راننده نیمه کامیون لذت می برید و استاد پارکینگ کامیون های سنگین و دو تریلر شوید. بسیاری از مسیرهای دشوار، موانع و موانع، شما را به یک استاد عالی پارکینگ و رانندگی تبدیل می کند. این بازی رانندگی کامیون یورو پر از ماموریت های متعدد جاده های طولانی است که برای افزایش مهارت های شما در رانندگی کامیون باری در مسیرهای دشوار کافی است. شما بازی های کامیون حمل و نقل اتومبیل زیادی را انجام داده اید، اما پس از انجام این بازی کامیون آفرود 2018، تفاوت دقیق واقعیت را خواهید فهمید. هر سطح بسیار جالب از سطح قبلی است. شما باید سطوح را تکمیل کنید و به سکه ها برسید، قفل دستاوردهای بیشتری را باز کنید و عنوان استاد رانندگی کامیون بزرگراه را دریافت کنید.
‏American Truck Simulator Heavy Delivery تریلر بازی کامیون هندی
‏مجموعه شبیه ساز کامیون های سوختی جدید خیره کننده در این بازی های رانندگی کامیون تانکر نفت موجود است. می‌توانید کامیون‌های شگفت‌انگیز را با پول نقد دیجیتال بازی بخرید و از رانندگی کامیون حمل‌ونقل خودرو در سطوح دشوار جدید لذت ببرید. با استفاده از نمای دوربین 360 درجه می توانید کامیون های جدید را در گاراژ بررسی کنید. کامیون های واقعی قدیمی خود را اصلاح کنید و قدرت آنها را افزایش دهید. از تمام ویژگی‌های بازی‌های کامیون آفرود شبیه‌ساز کامیون برفی 2021 لذت ببرید.
‏بازی تحویل کامیون یورو Mega Transport
‏اکنون، می‌توانید تجربه انواع حمل‌ونقل مانند، حمل‌ونقل خودرو، حمل‌کننده چوب، کامیون نفت را دریافت کنید. حمل و نقل، کانتینر دوبل، تجهیزات بازی ساخت و ساز حمل و نقل و حمل و نقل مگا. ما انواع مختلفی از حالت های بازی رانندگی کامیون یورو را ارائه کرده ایم. بنابراین، وقت خود را برای لذت بردن از این فرصت بازی کامیون تلف نکنید.

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر امیرمحمد حسینی
١٨ فروردین ١٤٠٢

این بازی خیلی خوب بود من تا آخر شب رفتم

میپسندم۲۹ نمیپسندم۴
عکس کاربر حسام شه بخش
٣ شهریور ١٤٠٢

خیییییییییییییییلی خوب بود نصب کنید

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر kooki
٢٧ آبان ١٤٠١

بازی خیلی خوبیه تاکید می‌کنم نصب کنید

میپسندم۳۲ نمیپسندم۶

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده