استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
City Construction JCB Game 3D

City Construction JCB Game 3D

نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۴/۱۴
تعداد دانلود۵ هزار
حجم۷۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آب و هوا
سازنده Games Quest
‏‏Train Station Building: Train Track Construction Games Simulator:
‏آیا عاشق بازی های ساخت و ساز راه آهن، شبیه ساز ساختمان، شبیه ساز کشاورزی، بازی های حل مسئله ساخت و ساز، شبیه ساز تراکتور، بازی های سازنده پل، بازی jcb 2021 و بازی های ساخت و ساز شهری با استفاده از ماشین های سنگین هستید یا می خواهید آیا در آینده با وسیله نقلیه ساخت پل مانند kcp's، backhoe، gcb یا jcp در دنیای ماشین حرفه ای خانه ساز باشید؟ شما در گذشته بازی های قطار ناوبری شبیه سازی شهر ساخت و ساز راه آهن زیادی را انجام داده اید، اما ما قصد داریم بازی ویژه jcb 2021 را با تجهیزات سنگین بازی های ساخت و ساز شهری ارائه دهیم. در این بازی های سایت ساخت پل راه آهن: بازی jcb 2020، شما بخشی از ده پیمانکار برتر خانه ساز حرفه ای و دولتی هستید و از وسیله نقلیه ساخت و ساز مجازی برای ساخت قطعات سنگین ساختمانی و خطوط راه آهن بهترین بازی های لیفتراک ایستگاه قطار استفاده می کنید. ما ماشین سنگین، کارین، کامیون کمپرسی، jcp، لیفتراک شدید، بیل مکانیکی، gcb، بازی های بولدوزر سنگین، kcp، جرثقیل بندری و بیل مکانیکی لودر را با خودروی ساختمانی بسیار سنگین خانه ساز و سازنده قطار شهری برای ساخت ایستگاه قطار ناوبری ویژه در اختیار شما قرار می دهیم. قطعات ساخت و ساز در بازی های بولدوزر جاده ای ایستگاه راه آهن، بازی برفی بیل مکانیکی یا بازی های جاده jcb wala. فقط وارد بازی مجازی سربالایی jcb wala شوید و سایت ساخت و ساز سنگین خود را نشان دهید و ایده های ساخت و ساز با ساخت و ساز ساختمان ریل راه آهن را بازی desi نشان دهید.
‏City Station Simulator Bulldozer Games: City Train Station Building Site;
‏ به عنوان یک پل ساز معروف، پیمانکاران هوستون و سازنده وب سایت حرفه ای، سازنده پل، سازنده واقعی یا سازنده قطار jcp و به شما اختصاص داده شده است که سیم کارت ساخت و ساز و ساخت راه های سنگین را به صورت رایگان انجام دهید تا با استفاده از ماشین آلات سنگین بیل مکانیکی رودخانه شن و ماسه بیل مکانیکی، سیم کارت جهانی جرثقیل سازنده در ماشین بسازید. جهان . قبل از تجربه این شبیه ساز ساخت و ساز جاده سازی بازی jcb 3d با مشکلات ساخت و ساز زیادی روبرو بودید. اما کامیون ساختمانی، جرثقیل قطارساز و جرثقیل بیل مکانیکی را در جاده واقعی برای قرار دادن گل، سنگ و مسیر قطار برانید تا خود را به عنوان راننده واقعی ماشین های سنگین در بازی های ریل سایت ساخت و ساز راه آهن یا بازی شبیه ساز ساختمان ثابت کنید. تمام قسمت های پل سازی بازی های ساختمان سازی سنگین را با رانندگی وسیله نقلیه مجازی ساخت و ساز برای جاده سازی ایستگاه قطار ویژه به عنوان سازنده خانه تکمیل کنید تا قهرمان تمام بازی های رانندگی قطار کلان شهر و بازی بیل مکانیکی برفی شبیه ساز ساخت و ساز ساختمان شوید. این بهترین فرصت برای رانندگی بیل مکانیکی لودر و ماشین سنگین با انجام بازی های ساخت قطار ویژه شبیه ساز پارکینگ قطار برای همه است.
‏Train Track Construction Simulator City Station Road ;
‏ایجاد استراتژی های منحصر به فرد ساخت پل و ماژول های ساختمانی خارق العاده برای شوکه کردن انجمن سایت ساختمان شهر کلان شهر در بازی های ساخت و ساز رایگان. کار بر روی سخت ترین سایت های مسیر برای ساخت پل راه آهن در بازی تراکتور 2021. مناقصات ساخت ریل قطار را برای تخریب نسل جدید بازی برفی اجرا کنید. برای انجام یک تلاش موفق، مسیرهای راه آهن بازی هندی و روش‌های مشابه ساختمانی را دنبال کنید. برای هدایت قطارهای مسافربری سنگین از سیگنال های مسیر جذاب و تابلوهای احتیاط استفاده کنید. با استفاده از بازی بولدوزر والا و ریختن مواد از ساخت مسیر عالی اطمینان حاصل کنید. این کار شبیه ساز بیل مکانیکی را کامل کنید. سازنده راه آهن شهر در بازی های بولدوزر باشید. بازی‌های سایت ساخت و ساز راه‌آهن، بازی‌های شگفت‌انگیز خانه‌ساز با ماشین‌های سنگین زیاد و ویژگی‌های شگفت‌انگیز ساختمانی و ساخت‌وساز در حین ساخت قطعات بازی‌های ساخت ریل راه‌آهن هستند. از تمام سطوح بازی برای تکمیل چالش جاده ایستگاه راه آهن در بازی های ساخت و ساز ساختمان و بهترین بازی های شبیه ساز بیل مکانیکی ساخت ایستگاه قطار لذت ببرید. در ویژگی های ساختمان ایستگاه قطار: بازی های سیم کارت رایگان پل، شانس فوق العاده برای به دست آوردن یک تجربه واقعی از قطارساز در بازی های ساخت و ساز شهری jcb 2020. رانندگی با لیفتراک و بیل مکانیکی لودر، شبیه ساز تراکتور به عنوان سازنده خانه و قطار.

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده