استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Cargo Truck 3D Euro Truck Game

Cargo Truck 3D Euro Truck Game

نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۳
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۲۷
حجم۶۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Games Quest
‏‏شبیه ساز کامیون هندی Driving Indian Truck Simulator 2022
‏اگر عاشق بازی های کامیون هندی تحویل کامیون باری سنگین 2021 هستید، تحویل کامیون یورو: بازی کامیون جدید 2021 همان بازی است که منتظرش بودید. برای تجربه رانندگی با کامیون های باری سنگین در کوه، مسیر شیب دار و روستا آماده شوید. مهارت های سه بعدی راننده کامیون باری آفرود خود را با حمل و نقل از یک مکان به مکان دیگر آزمایش کنید. از کامیون شدید یورو لذت ببرید و مهارت های رانندگی بیشتر در بازی هندی 2021 خود را در این بازی جدید شگفت انگیز کامیون والی: تحویل محموله در بالای تپه افزایش دهید. این بازی شبیه ساز کامیون باری آفرود را بازی کنید و استاد بازی وایلی کامیون باری شدید یورو شوید. در بازی حمل و نقل یورو بار وانت بار از پست های بازرسی و تحویل آن به کشاورزان روستاها و مناطق سربالایی با رانندگی کامیون آمریکایی. با تحویل محموله های مختلف، بازی نهایی کامیون هندی پاکستان را برانید: بازی jcb 2021 در مسیرهای خطرناک یا آفرود مانند یک راننده سنگین. این بازی‌های شبیه‌ساز رانندگی کامیون باری شهری مانند سایر دهکده‌های حمل‌ونقل، شبیه‌سازی کامیون باری آفرود، شبیه‌ساز تحویل کامیون دسی، کامیون هندی پاک، بازی‌های حمل و نقل با کامیون حمل و نقل یا بازی کامیون حمل و نقل شهزور در جاده‌های تپه‌ای زیگزاگ سخت است.
‏ >Snow Truck Simulator Roads Indian Roads - Cargo Trip Truck Sim در بزرگراه
‏اکنون شما این شانس را دارید که با انجام این بازی‌های هندی پیست درایو کوهستانی 2021 به استاد رانندگی کامیون‌های آفرود تبدیل شوید. با رانندگی کامیون های جدید یورو، کامیون های ایالات متحده و بازی های سه بعدی شبیه ساز کامیون زمستانی، محموله را از یک مکان به مکان دیگر تحویل دهید. راندن شبیه‌ساز محموله کامیون هندی در جاده‌های سربالایی دشوار است، اما تمرین بازی کامیون آفرود والی شما را برای رانندگی آسان شبیه‌ساز فورت گرند کامیون در مسیرهای سربالایی شبیه‌سازی کامیون باری آفرود و زیگزاگ عالی می‌کند. در این بازی کامیون جدید 3d: tracks: بازی jcb 2021، مهارت های رانندگی کامیون شهری خود را برای حمل محموله و کالا با دقت به حمل و نقل محموله و کالا نشان دهید و به بهترین استاد رانندگی کامیون در کل جهان تبدیل شوید. هنگام عبور از روستا، شهر و منطقه راش در بازی های باری باید مراقب باشید با هر شخص، حیوان یا ترافیکی برخورد نکنید. کامیون واقعی یورو را با کمال گرا در جاده های دشوار در بازی کامیون حمل بار با کامیون نهایی رانندگی کنید: بازی های رانندگی کامیون حرفه ای پارکینگ کامیون های شدید و پاداش کامل برنده بازی های کامیون باری 2022 را دریافت کنید.
‏شبیه ساز حمل و نقل کامیون باری واقعی فورت : هندی Truck Game 2022
‏در این دوران مدرن، شما باید بازی های کامیون شبیه ساز کامیون باری جدید را رانندگی کنید. مجموعه نهایی کامیون های یورو واقعی، کامیون های دسی، کامیون های ایالات متحده و کامیون های هندی اضافه شده در این بازی رانندگی شدید کامیون 2021: بازی واقعی jcb 2022. بازی چمدان حمل و نقل کامیون بسیار آسان است. کامیون مورد علاقه خود را از گاراژ انتخاب کنید. هنگام رانندگی شدید در شبیه ساز بازی کامیون باری 2022، ایمنی اولویت اول است، بنابراین، کمربندهای ایمنی خود را ببندید و سپس موتور کامیون دیوانه خود را راه اندازی کنید و با بهترین آرزوها به مقصد بروید. رانندگی با شبیه ساز کامیون یورو هند دشوار نیست، اما در صورت آب و هوای بد یا بارندگی، شما باید برخی از مشکلات را از راننده کامیون باری آفرود 3D در بازی رانندگی کامیون هندی شبیه ساز یورو کامیون هندی: بازی کامیون والا به نظر برسید.
‏هندی. Truck Simulator 2: Big Truck Games ویژگی ها:
‏- بازی شبیه ساز محموله کامیون هندی آسان
‏- مجموعه چندگانه کامیون های یورو واقعی
‏- سطوح بازی چندگانه آهنگ های روی حیله و تزویر بازی های رانندگی کامیون های بزرگ
‏- Eye محیط گیر در بازی کامیون شبیه ساز کامیون برفی
‏- کنترل های پارکینگ صاف کامیون در بازی رانندگی کامیون سه بعدی 2022
‏بازی های Grand Truck Simulator: بازی های کامیون سنگین
‏این بازی های حمل بار کامیون های بزرگ دارای چالش های متعددی هستند سطوح بار حمل و نقل در کامیون باری سنگین بازی تحویل بار پارکینگ کامیون ایالات متحده در سطح بعدی با تکمیل چالش تحویل سطح قبلی باز می شود. در صورت دیگر، شانس دریافت جوایز ماموریت را در بازی شبیه ساز رانندگی کامیون کمپرسی از دست خواهید داد.

نظرات و امتیاز ها

۲۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر پارسا
٢٢ شهریور ١٤٠٢

‏✓ عالی ‏✗ بد نصب نکنید لطفاً چون نمیدونم وارد شم ،،👎👎👎

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Nima
٢٣ دی ١٤٠١

لطفا نصب نکنید تر خدا الکی نت تموم نکنید🤮🤮🤮🤮بخدا بده مزخرفه

میپسندم۱۶ نمیپسندم۸
عکس کاربر رضا
٦ آبان ١٤٠١

‏✗ اصلان شبیه عکساشنیست بده خیلی افتضاح

میپسندم۲۱ نمیپسندم۱۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده