استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Flying Helicopter Robot Car Transform Shooting War

Flying Helicopter Robot Car Transform Shooting War

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۲۷
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۶
حجم۴۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Grand Robot Fight
‏‏امیدوارم بازی های ربات هلیکوپتر بزرگ را دوست داشته باشید و سپس بتوانید این بازی های تیراندازی ربات مدرن را در ما بازی کنید ربات هلیکوپتر پرواز بازی تبدیل ماشین آینده در این جنگ حماسی ربات جنگنده با پرواز ماشین پرواز هلیکوپتر تبدیل قهرمان بازی جنگ آینده ربات ماشین آینده نگر شما هلیکوپترهای دیگر را فراموش خواهید کرد بازی تبدیل جنگ ماشین ربات 2021 اکنون بهترین بازی های فروشگاه بازی و رتبه اول در بازی مبارزه با ربات است. این ربات آمریکایی پرواز هلیکوپتر پلیس مکانیکی ربات تبدیل نبرد به عنوان بازی بقای جنگ ربات کار خواهد کرد. با این حمله ربات تبدیل کننده هلیکوپتر پرنده فوق العاده نهایی در بازی های هلیکوپتر ربات پلیس و هلیکوپتر پلیس بروید، بنابراین در این شبیه ساز تیراندازی سه بعدی شهر و این بازی های رایگان ربات رانندگی کنید، بازی های تبدیل ماشین پرنده و سایر بازی های هلیکوپتر پلیس پرواز ربات را فراموش خواهید کرد. دوران قدیم.
‏با این بازی‌های جنگی ربات‌های آینده‌نگر با ویژگی‌های جدید بازی‌های مبارزه با ربات، دوره جدیدی از بازی‌های هلیکوپتر را به صورت رایگان آغاز می‌کنیم. شما در حال تبدیل شدن به بازی هلیکوپتر پرنده هستید، بنابراین این ربات فوق العاده ماشین سواری و بازی های تبدیل ماشین روبات پرنده را امتحان کنید زیرا شما تعداد زیادی بازی تبدیل ماشین ربات هلیکوپتر ارتش پرواز پلیس ایالات متحده را بازی می کنید و این بازی ترانسفورماتور ربات فوق العاده ماشین را بازی خواهید کرد. . این بازی ربات تبدیل کننده هلیکوپتر جنگی ماشین ربات پرنده را به صورت رایگان به شما می دهد. اکنون زمان آن است که استراتژی خود را تغییر دهید و این ربات تبدیل کننده را در بازی های ماشین سواری ربات هلیکوپتری بازی کنید و با جنگجوی مکانیکی شهر نبرد با ربات های شیطانی در بازی های ربات پرنده بجنگید. بیایید بازی‌های مدرن بالگرد تبدیل ماشین پلیس ما را در میدان نبرد برانیم و با این بازی‌های رزمی ربات ماشین پرنده، دیگر بازی‌های تبدیل ماشین روبات ارتش واقعی ما را پیدا خواهید کرد تا بتوانید آنها را نیز بازی کنید.
‏ br> دیگر بازی‌های تبدیل ماشین ربات و بازی‌های جنگجوی ربات مکانیکی را فراموش خواهید کرد زیرا در این نبردهای جنگی ربات با ربات‌های شیطانی و بازی‌های رایگان رانندگی ماشین مبارزه خواهید کرد. این ربات تبدیل جت هوایی و دیگر تبدیل ربات تبدیل مار و زنبور شبیه به این ربات هلیکوپتر پرنده بزرگ در تیراندازی ماشین 2021 نیست زیرا در این بازی تیراندازی ربات ماشین شما به ترافیک نبرد شهر بزرگ و شهر میامی شلیک خواهید کرد و تمام ربات های پلیس را خواهید کشت. بازی تبدیل ربات ارتش را به ما تبدیل کنید و بازی های جنگی ربات های آینده نگرانه را نجات دهید
‏هیچ کس نمی تواند این بازی های ماشین بزرگ ربات پرنده را با کمک بازی های Tank Robot Fighting و سایر بهترین بازی ها جایگزین کند. مانند بازی های تیراندازی ربات بزرگ هلیکوپتر، بازی های پرنده مگا ربات و بازی مبارزه با دایناسور ربات مانند بازی های تبدیل ربات ماشین هلیکوپتر پلیس پلیس، بازی های ربات هلیکوپتر پرنده را خواهید داشت تا بتوانید با بهترین تبدیل ماشین ربات های پرنده جنگی و تیراندازی با بازی های ماشینی نبرد کنید. بازی‌های 2021. پس همین حالا دانلود کنید و با عزیزانتان به اشتراک بگذارید.
‏ ویژگی جنگ تیراندازی تغییر شکل ماشین هلیکوپتر پرنده
‏- کنترل‌های عالی مانند پرواز بازی‌های ماشین ربات و تبدیل ماشین ربات.
‏- رایانه شخصی شبیه به گرافیک و بازی‌های تیراندازی و جلوه‌های صوتی فوق‌العاده ربات‌ها است
‏- ماموریت‌های دشوار بازی‌های رزمی ربات‌های فوق‌خودروی ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱
‏- تبدیل ماشین‌های آینده‌نگر با این هلیکوپتر جدید که ماشین‌های متحول می‌کند
‏- محیط بزرگ شهر میامی با ماشین روبات پرنده جدید که بازی‌های نبرد جنگجویان مکانیکی را تغییر می‌دهد.
New Release
- Improve Quality
- Fix Bug
- Improve Performance
- Enhance Sound

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ظحرا
٨ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ بسنرد ‏✗ بنعب گند ترین بازی دنیا

۲ ۲
علی
٢٤ تیر ١٤٠١

عالی عالی بهترین بازی رباتی حتما نصب کنید چون حرف نداره دست سازندش درد نکنه

۲۵ ۲
محمد بواکی
٢٥ بهمن ١٤٠٠

عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی

۳۰ ۷

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده