استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
Dino Robot Car Transform Games

Dino Robot Car Transform Games

ربات‌های تبدیل‌شونده دایناسوری

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۵۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۱۰
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۹۵
حجم۷۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Game Zee
‏‏بازی تبدیل ربات دایناسور کاملاً شبیه دربی تخریب بازی خشمگین ربات دینو به یک میدان بسته در ماشین است که استاد میدان ربات است و تنها سلاح شما افزایش قدرت و رمپ برای پرش است. این مانند بازی دیوانه ربات دیوانه خواهد بود. بازی‌های ربات دینو که در آن بازیکن از بازی‌های ربات‌های دوچرخه‌سواری مدرن نوآورانه لذت می‌برد که در دنیای واقعی بازی‌های ربات تبدیل خودروی واقعی چنین نیست. بازی تیراندازی ربات ماشین یکی از بهترین بازی های تیراندازی ماشین تبدیل ربات آفلاین است. این بازی تیراندازی جنگ ربات را برای افزایش تخصص در بازی تبدیل ربات دینو و بازی‌های ربات‌های فوق‌العاده ماشین بازی کنید.
‏ از غل و زنجیر سنتی بازی‌های قهرمان ربات واقعی بیرون بیایید تا از تجربه تیراندازی بی‌نظیر ربات ماشینی در حال پرواز از بازی‌های شبیه‌ساز ابرقهرمانی پرواز در یک بازی کاربردی لذت ببرید. حالت این قسمت جدید از بازی‌های ماشینی تبدیل دینو به شما فرصتی واقعی می‌دهد تا مفاهیم سنتی خود را در مورد بازی‌های ماشین پرنده رانندگی و بازی‌های دینو فوق‌العاده ربات‌های ماشین با پرواز قهرمان بازی‌های ربات پلیس مانند یک خلبان واقعی بشکنید.
‏ بازی‌های ربات‌ها را دعوت می‌کنند. توجه بازیکنانی که دوست دارند خود را درگیر ویژگی های مدرن بازی های تبدیل ماشین هستند. تغییرات پویا در دنیای بازی های تبدیل ماشین را احساس کنید و از ویژگی های تبدیل مدرن بازی های تیراندازی ماشین پرنده به سبک جدید لذت ببرید. این مفهوم بدیع از تبدیل دینو به شما تجربه کاملاً به روز شده ای از بازی های حمله ماشین پرنده را می دهد که در آن بازه های باشکوه بازی های ماشین را احساس می کنید. جنگ تبدیل در مرکز شهر بازی های تبدیل ماشین تیراندازی وجود دارد و شما باید کنترل این مسابقه جدید بازی های نبرد ماشین را به دست بگیرید. به این رویارویی متحول کننده بازی های مهیج سفر کنید و به عنوان فرمانده بازی های تیراندازی با ماشین شروع به فعالیت کنید تا به ماشین های بازی های ماشین پرنده شلیک کنید. شما دینوی قدرتمندی از بازی‌های حمله ماشین را تحت کنترل دارید که می‌توانید به روشی که می‌خواهید حرکت کنید.
‏ پشتیبان قدرتمند بازی‌های جنگی تبدیل ماشین‌های پرنده به بازیکن قدرت تیراندازی بی‌نظیری را می‌دهد. برای استفاده از ویژگی‌های ربات ماشین تبدیل بازی‌های ترانس‌موت ماشین ربات پلیس در حال پرواز در برابر ماشین‌های دشمن در شهر، انواع دهانه بازی‌های تیراندازی تبدیل ماشین را دارید. اضافه شدن فوق العاده ویژه تبدیل، قدرت های عظیمی به بازی های تخریب کننده ماشین ها اضافه می کند که می توانید از آنها برای شلیک به ماشین های متحرک بازی های جنگ شهری تبدیل ماشین استفاده کنید. بهترین زوایای دوربین بازی‌های ضربه‌گیر ماشین، فضای تیراندازی واقعی بازی‌های تیراندازی ربات ماشین پرنده را به شما ارائه می‌دهد که در آن می‌توانید اهداف دقیق و دقیقی را به سمت ماشین‌ها بگیرید. نرمی و روان بودن در بازی شما را به سمت بخش های پایانی این هیجان جدید از بازی های تیراندازی ماشین پرنده آینده نگر با سهولت عمیق و راحتی مناسب از همه نوع می برد.
‏ ارائه گرافیکی با کیفیت بالا بازی های تیراندازی تبدیل ماشین به شما کمک می کند به راحتی تمرکز کنید و برای گسترش دید تیراندازی خود از بازی های نبرد ماشین پرنده لذت بخش است. این مناسبت از بازی ماشین ربات دینو را بگیرید تا در این دوران پر دردسر و تنش دائمی از بازی های رانندگی وسیله نقلیه لذت ببرید و سرگرمی واقعی داشته باشید. لذت بردن از بهترین فضا برای تجربه بسیار بیشتر در دسته بازی های دینو واقعی و تیراندازی به ماشین ها به جای انجام وظایف کشاورزی بازی های ماشین دینو ربات. این برنامه جدید را دانلود کنید و از بازی‌های دایناسور ربات پرنده از فروشگاه Google Play لذت ببرید تا تجربه تیراندازی بی‌درنگ Dino Robot Car Game:Flying Robot Transform Game.
‏ Flying Car Transform Robot Games:Robot Car ویژگی‌های بازی:< br>1-تبدیل دینو قدرتمند به ماشین رباتیک.
‏ 2-مفهوم پرواز پیشرفته ربات.
‏ 3- ماشین ربات دایناسور برای شلیک به دشمن.
‏ 4-ماشین ربات دینو و نجات شهر.
‏ >5-تجربه کنترل های بازی منحصر به فرد.
‏ 6-بازی آسان و روان.
‏ این چالش باز را برای بازی تیراندازی ربات دینو بپذیرید و با استفاده از تبدیل ربات دینو جدید، تمام ماموریت های تیراندازی ربات ماشین را به سبک بزرگ انجام دهید.
‏‏تبدیل شگفت انگیز دایناسور به ربات و ماشین
‏تبدیل واقعی شبیه سازی و کنترل دینوهای جنگ رباتیک
‏تبدیل چند ربات همه بازی های ربات 2023.

نظرات و امتیاز ها

۹۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
davood asadi
٥ روز پیش

من دوست دارم ولی متاسفانه تبدیل شدن هاش کم است

۶ ۰
یاشار نادری
٣ فروردین ١٤٠٢

‏✓ ۳ ‏✗ ۲ به خاطر این یک ستاره کم دادم در بازی زیاد سلاح نداشت وماشین ها کم بود

۵۰ ۲۴
اسماعیل کافی
٢٩ اسفند ١٤٠١

‏✗ اصلا مثل عکس هایش نیست باور کنید اصلا حتی یک درصد مثل عکس ها نیست دانلود نکنید

۶۰ ۲۹

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده