استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Avion Robot Car Transform Game

Avion Robot Car Transform Game

نسخه۱.۰.۲۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۴/۲۳
تعداد دانلود۷۰ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۴۸
حجم۷۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Game Tap
‏‏به بازی تبدیل ربات ماشین در دسته جنگ ماشین ربات جت پرنده خوش آمدید. اجازه دهید خود را با تبدیل ربات ماشین پرنده و بازی ربات دوچرخه سواری که شامل بازی ربات جت پرنده نیز می شود مجذوب خود کنید. بازی تبدیل ماشین ربات جت انقلابی را با بازی ربات دوچرخه و بازی تبدیل ماشین هواپیما به ارمغان آورده است. ربات‌های آینده‌نگر که در حال پرواز با ربات‌های جت جنگ‌های ماشینی هستند، همیشه یک منبع سرگرمی ثابت شده برای دوستداران بازی‌های تغییردهنده ربات بوده است. این بازی پکیج کامل بازی ماشین سواری تبدیل ربات است که المان های منحصر به فردی را برای بازی های ماشین ربات به ارمغان می آورد. جنگ ماشین های روباتی در شهری آغاز شده است که ربات های پرنده باید برای خنثی کردن اوضاع دخالت کنند. شما یک ربات جت پرنده دارید تا در جنگ های ماشین ربات شرکت کنید و نیروهای بد بازی تبدیل ماشین جت پرنده را از بین ببرید. گانگسترهای ربات آینده نگر قدرتمند و خطرناک هستند، اما ربات ماشین دارای سرعت بالایی است و ربات جت پرنده دارای موجودی بزرگی از سلاح برای تیراندازی در تبدیل ربات است. جنگ‌های ماشین ربات‌ها بین نیروهای فراسرزمینی و ربات‌های ماشینی در بازی‌های ربات‌های ماشین جت پرنده شروع شده است.

ویدئو معرفی بازی

‏بازی ماشین ربات جت پرنده
‏بنابراین، به جنگ ماشین ربات جت هوایی مدرن بپیوندید و اجرا کنید. ماموریت های خیره کننده برای مبارزه با روبات های دوچرخه سواری بیگانه. در بازی تبدیل ماشین ربات پلیس، سلاح های خود را با دقت انتخاب کنید. از بازی اتوبوس ارتش چند رباتی که در جنگ هوایی جت تبدیل اتوبوس ربات پلیس واقعی است لذت ببرید. قدردانی از سطوح دگرگونی ماشین ربات آینده‌نگر از جت پرنده تیراندازی به دشمنان در محیط مگا بازی‌های ماشین روبات. اگر عاشق دوچرخه سواری هستید، این بازی تبدیل دوچرخه ربات ماشین برای شماست تا آرزوی خود را برای رانندگی ربات دوچرخه برآورده کنید. در بازی اتوبوس ربات مکانیکی ارتش، جهان را به قدرت های خود نشان دهید و در بازی ربات جنگی ماشین با روبات های دشمن مکانیکی مقابله کنید.
‏روبات اتوبوسی قدرت کافی برای مقابله با ربات های ماشین شیطانی را دارد و به اسطوره بازی های تیراندازی با جت پرنده ربات ماشین تبدیل می شود. هر ماموریت بازی‌های جنگی ربات‌های آینده دارای انواع ربات‌های مکانیکی مرده است که اگر در حالت تبدیل ربات‌های ماشین هستید که برای تیراندازان ربات‌های اتوبوس ارتش مشکل ایجاد می‌کنند، سلامت شما را مصرف می‌کنند و همچنین سوخت خواهند داشت. در هفتمین ماموریت حالت تیراندازی ربات ماشینی، مسابقه ای با پنج ربات جنگی در بازی های تبدیل ماشین خواهید داشت. در حالت تبدیل ماشین بازی های تبدیل کننده، شما با ربات های دوچرخه سوار مبارزه می کنید و باید در بازی مبارزه با ربات ها ادامه دهید تا عنوان قهرمان جنگ ماشین ربات پرنده جت را به دست آورید. برای آموزش خود وقت بگذارید و سپس با بازی تیراندازی وسیله نقلیه ربات تبدیل ماشین دوستتان بازی کنید.
‏ویژگی های بازی جنگی تبدیل ربات ماشینی
‏این ماشین تاثیرگذار به دوچرخه روبات تبدیل می شود.
‏ربات های پرنده در مقابل بازی‌های ماشین پرنده.
‏انیمیشن تیراندازی با ربات.
‏کنترل‌های ربات هوای آسان جت پرنده
‏بازی آینده‌نگر و ماموریت‌های ماجراجویانه.
‏راهنمای کاربر برای هر سطح.
‏کنترل‌های صاف.
‏ > ویژگی های مدرن در این بازی تبدیل ربات تعبیه شده است، بنابراین این بازی تبدیل ماشین روباتی را با دوستان خود که دوست دارند بازی های جنگی 3 بعدی ماشین ربات جت پرنده را انجام دهید.

نظرات و امتیاز ها

۴۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ویلیجر
٢٨ تیر ١٤٠٢

عالیییییییی ایزی خیلی آسان ✔️ آنلاین لوکال میشه✔️ آنلاین میشه✔️ فقط دشمناهم رو سرسخت تر کنید

میپسندم۱۳ نمیپسندم۰
عکس کاربر ۲۲۲۶
٢٠ بهمن ١٤٠١

‏✓ ماشین داره ‏✓ هواپیما داره ‏✓ موتور داره ‏✗ مثل عکساش نیس ‏✗ موقع جنگیدن خیلی سخت میشه در هر صورت خوبه

میپسندم۷۴ نمیپسندم۱۹
عکس کاربر ۶۲۲۱۱۶
١٠ دی ١٤٠١

خیلی باحال بود و وقتی که می خوای بجنگی سخت می شه چون تول می که شه که بجنگی

میپسندم۸۹ نمیپسندم۲۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده