استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آب و هوا
Multi Robot Car Transform Bat

Multi Robot Car Transform Bat

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۲۶
تعداد دانلود۵ هزار
حجم۷۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آب و هوا
سازنده Big Time Studios
‏‏برای انجام بازی‌های ربات 2021 از شگفت‌انگیزترین ایده ماشین چند روباتی Multi Robot Car: Flying Bat|Dragon|Horse|Bus|Jeep with New Car Robot Games 2021 با ترکیبی از بازی‌های ماشین روبات جنگی ربات اسبی 2021 و ربات متحول کننده آماده شوید. بازی های شبیه ساز اتوبوس شما بازی‌های ربات‌های حیوانی زیادی را با ایده‌های متعدد بازی ربات اژدها در فروشگاه بازی انجام داده‌اید، اما این بار استودیو Trick Tale بهترین بازی مبارزه با ربات هفته را با عنوان Multi Robot Car Transform – New Car Robot Games 2021 در عصر ربات ارائه می‌کند. بازی های حیوانات در دنیای بازی‌های جنگی روبات‌ها که پلیس و ارتش ایالات متحده برای نبرد با ماشین‌های جنگی و روبات‌های بد کافی نیستند. روبات‌های بیگانه جنگ‌های چند روباتی را برای از بین بردن صلح کشور در این بازی شبیه‌ساز اتوبوس ربات ماشینی آغاز کرده‌اند. وقت آن است که تجربه بازی های ربات های جنگی خود را نشان دهید تا حمله ربات های ماشین را از ربات های دشمن که برای کشتن غیرنظامیان و حمله به ساختمان های شهر آمده اند، تحریک کنید. در این بازی ربات جیپ پرنده با تبدیل ماشین، شما وظیفه یک ابرقهرمان ربات را برای دفاع از حمله ربات و ناپدید شدن موج ماشین ربات با مهارت های تیراندازی ربات ماشین خود و مهارت های مبارزه با ربات را محول کرده اید. این بهترین بازی‌های ماشین ربات جنگی 2020 و بازی‌های ربات ماشینی 2021 را بازی کنید تا به یک جنگجوی مکانیکی تبدیل شوید تا تمام نقشه‌های مافیای ربات را تشخیص دهید.
‏در این بازی جدید ربات‌های ماشینی 2021، ربات مورد علاقه خود را از گاراژ انتخاب کنید و به بازی های تبدیل ربات بپرید، ربات های شیطانی را نابود کنید و عنوان بهترین بازی های ربات را از بازی های ماشین روبات های جنگی بدست آورید. برای نفوذ به حمله ماشین چند رباتی به شهر آینده نگر، از جنگ ربات ها، شبیه ساز ربات اتوبوس و بازی های چند رباتی از قدرت های ویژه برای کشتن حمله رباتیک در این بازی ربات های ماشینی جدید 2021 استفاده کنید. در این بازی شبیه ساز ماشین ربات متحول کننده، دشمنان در بازی های مختلف هستند. مکان‌هایی در شهر برای غرق در شهر، به آنجا بروید تا نقشه‌های تخریب شهر را در بازی‌های ماشین روباتی 2021 از بین ببرید.
‏در این بازی تبدیل ماشین چند رباتی، هدف تیراندازی با اسلحه‌های ربات ماشین و حمله ویژه است. اقدام قانونی با بهترین استراتژی جنگ برای برنده شدن در این جنگ ربات ها علیه ربات های بیگانه در بازی های ماشین روباتی 2021. ربات های جنگی را همراه با حمله اسب ربات و مبارزه ربات در این بهترین بازی های تیراندازی ربات در فروشگاه بازی شکست دهید. بازی‌های مبارزه با ربات برای دوستداران بازی‌های ربات‌های ماشینی 2021 توسعه و طراحی شده‌اند تا بازی‌های شبیه‌ساز روبات‌های اکشن از بازی‌های ربات‌های جنگی در فروشگاه play را به آنها ارائه دهند.
‏Multi Robot Car: Flying Bat|Dragon| اسب|اتوبوس|ویژگیهای جیپ
‏- تحول چند رباتی هیجان انگیز پر اکشن
‏- محیط با کیفیت بالا و جنگنده های ربات
‏- صداهای واقعی بازی های جنگی ربات
‏- چند ربات برای مبارزه با دشمنان

‏-رفع ANR و خرابی
‏- حالت بوکس جدید اضافه شد
‏- حالت جنگی شگفت انگیز
‏- چند روبات با ویژگی های متعدد
‏- سطوح تیراندازی ربات نامحدود
‏- حالت رایگان برای بازی بیشتر و بیشتر

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده