استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آب و هوا
Police Cargo Truck Transporter

Police Cargo Truck Transporter

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۰۸
تعداد دانلود۶۰۰
حجم۵۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آب و هوا
سازنده Play Zee
‏‏بازی‌های Police Cargo Truck Transporter بهترین ماجراهای بازی حمل و نقل ماشین را با انتخاب چند سطحی در حالی که خود را در پارکینگ چند سطحی مشغول می‌کنید، به ارمغان می‌آورند. این بازی حمل و نقل بار به عنوان بازی های حمل و نقل پلیس شما را به ماجراجویی های بی پایان با حالت های مختلف می برد. داستان داستان بر اساس راننده حمل و نقل کامیون است که تمام اتومبیل های اسپورت و همچنین ماشین پلیس را در این بازی حمل و نقل پلیس تحویل می دهد. هر سطح از بازی Police Cargo Transporting Truck به عنوان کامیون حمل و نقل پلیس حمل و نقل توسعه داده شده است که اعتماد شما را در هنگام رانندگی افزایش می دهد و کنترل وسایل نقلیه کامیون حمل و نقل پلیس واقع بینانه است با اطمینان کامل همه بازیکنان می توانند به رانندگان پارکینگ چند سطحی اتومبیل و سپس شبیه ساز کامیون پلیس بار فرمان دهند. و سپس به وسایل نقلیه سیم کارت حمل و نقل خودرو بدون هیچ مانعی در رانندگی کامیون های خارج از جاده.
‏بازی Grand Police Cargo Transport Truck دارای تمامی عملکردهای بازی مورد نیاز برای انجام وظایف دوچرخه سوپر چهارچرخ با آخرین تجهیزات وسایل نقلیه پلیس کامیون حمل و نقل بار برای انجام کلیه ماموریت های وسایل نقلیه حمل و نقل پلیس تبدیل ماموریت ها به عنوان کلیه ماموریت های بازی های حمل و نقل کامیون پلیس بزرگ واقع بینانه هستند، بنابراین شما را به شهر راه می دهد و همه وسایل نقلیه را حمل می کند. خبر خوب برای شبیه ساز کامیون حمل و نقل و حمل و نقل خودرو پلیس ایالات متحده این است که اکنون در بازی های رانندگی ماشین پلیس برای قدرت های واقعی و کامیون حمل و نقل پلیس با جدیدترین فناوری بازی های رانندگی کامیون، رانندگی را انجام می دهد زیرا کامیون وسایل حمل و نقل بار برای بازیکنان آن بسیار آسان شده است. در شبیه ساز کامیون باری پلیس رانندگی کنید و بازی کنید تا حرفه خود را در مهارت رانندگی شگفت انگیز خود به عنوان راننده بار کامیون یورو بسازید و با رانندگی در تمام مسیرهای جدید بازی بزرگ پارکینگ ماشین پلیس، مسیرها و مسیرهای طولانی و چالش برانگیز این بازی های رانندگی پلیس بزرگ را در پیش بگیرید. .
‏حمل و نقل باری پلیس به عنوان حمل و نقل کامیون بزرگ پلیس:
‏• سری جدید بازی کامیون باری پلیس در رانندگی کامیون پلیس بزرگراه.
‏• کنترل پلیس رانندگی چهارچرخه atv با بازی سه بعدی کامیون درایو مدرن 2021.
‏• بازی های شبیه ساز کامیون به عنوان بازی حمل و نقل پلیس.
‏• پارک ماشین دیوانه با رانندگی کامیون شهری آسان شده است.
‏• پارکینگ واقعی بازی های حمل و نقل کامیون.
‏• سطوح چالش برانگیز بازی Police Cargo Transport
‏منتظر چه چیزی هستید و این پارکینگ بزرگ پلیس را در Transport Truck بازی کنید، یک بازی پلیسی بزرگ در بازی های رانندگی ماشین پلیس دوردست و تجربه خود را از کامیون حمل بار پلیس ما با دوستان شما.
‏‏حمل و نقل باری پلیس به ماشین
‏پارکینگ ماشین پلیس
‏حمل و نقل ماشین پلیس
‏آینده جدید اضافه شد
‏سطح 50 اضافه شد

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده