استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Grand Gangsters Crime City War

Grand Gangsters Crime City War

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۶۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۱۸
تعداد دانلود۱۶ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۲۲
حجم۱۰۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Play Zee
‏‏بازی‌های تیراندازی بزرگ گانگستری اهمیت زیادی در محافل شهر بازی‌های گانگستری ایجاد می‌کنند، زیرا تعداد زیادی از نیروهای گانگستری بازی‌های تیراندازی مشغول ایجاد مزاحمت در زندگی افراد بی‌گناه بازی‌های گانگستری تهاجمی هستند. خود را برای مقابله با حمله گانگستری سوات آماده کنید زیرا این حمله تروریستی ویژه بازی های تیراندازی هیجان بیشتری نسبت به سایر موارد ضد ترور بازی های سوات دارد. شجاع باشید تا در این مسابقه جدید تیراندازی شرکت کنید و پس از ورود به این بازی آتش جنگ نبرد. آن را در مرکز رها نکنید زیرا همه گانگسترهای بازی‌های ماموریت حمله گانگستری می‌خواهند تمام کنترل شهر بازی‌های نبرد ضد جنگ را در دست بگیرند.
‏تصمیم نهایی را بگیرید و وارد این رویارویی جدید بازی‌های شلیک شوید. تا قدرت تیراندازی قوی خود را در بازی های تیراندازی در برابر انواع تروریست های نیشگون گرفتن بازی های تفنگ جنگی به نمایش بگذارید. تمام تکنیک‌های جنگی بازی‌های حمله گانگستری نظامی را دنبال کنید، زیرا در این جنگ جدید تیراندازی با اسلحه تیراندازی شدیدی در اطراف وجود دارد، جایی که سهل انگاری جزئی شما می‌تواند برای زندگی شما در اینجا در این نقطه جدید از بازی‌های حمله مرگبار باشد. شما مارک های مدرنی از اسلحه های تک تیرانداز را در زیر کمربند خود دارید که به طور ویژه با نگه داشتن تمام موقعیت های بازی های ضد جنگ طراحی شده اند.
‏این اسلحه های تیراندازی تک تیرانداز از بازی های تیراندازی کماندویی به شما دست برتر را بر تمام نیروهای رقیب خود می دهد. بازی های نبرد با اسلحه با به عهده گرفتن نقش واقعی و واقعی یک تیرانداز موثر بازی های کشتار، شجاعانه در این میدان نبرد بازی های تهاجمی رزمی حرکت کنید. از تمام سلاح های بازی های تفنگ تهاجمی با حرکت مانند یک سرباز شجاع بازی های کماندویی استفاده کنید و به تمام حریفان خود در بازی های تهاجمی بگویید که نمی توانند بار سنگین نیروهای ویژه شما را در بازی های تیراندازی رزمی تحمل کنند. همه گانگسترهای دشمن بازی های اسلحه خود را تا حد مرگ تعقیب کنید و مطمئن شوید که حتی یک گانگستر از بازی های رزمی در شهر بازی های ضربتی مبارزه ای شما باقی نمانده است.
‏ویژگی‌های شهر جنایی بزرگ گانگستر:
‏ نبرد گانگستری تمام عیار.
‏ جنایت گانگستری واقعی.
‏ صحنه‌های جنایی شهر مدرن.
‏ تازگی در اکشن تیراندازی.
‏ فضای تیراندازی واقعی جنگی .
‏ تقارن صحنه های تیراندازی.
‏ سلاح های مدرن برای بازیکن.
‏ کنترل های بازی آسان و روان.
‏از این شبیه سازی تیراندازی جدید باشید تا از طعم های مدرن بازی های تیراندازی با اسلحه لذت ببرید و مقامات بزرگ را تأیید کنید. با کنترل همه گانگسترهای بازی های میدان نبرد تیراندازی گانگستری از قدرت های خود استفاده کنید.

نظرات و امتیاز ها

۲۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
امیر علی
٥ شهریور ١٤٠١

😡😡😡🤬😡😡🤬🤬😡😡🤬🤬 بد بد بد بد بد

۶ ۷
ابراهیم
٢٧ آذر ١٤٠٠

عالی عالی عالی

۴ ۳
ABOALFZL
٢٥ آبان ١٤٠٠

خوب

۴ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده