استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Crazy Car Transport Truck Game

Crazy Car Transport Truck Game

نسخه۱.۵۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۶
تعداد دانلود۲۴ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۳۹
حجم۹۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Play Zee
‏‏به بازی رانندگی کامیون حمل و نقل و تانکر نفت دیوانه خوش آمدید. کامیون تانکر نفت را در کوه ها و خیابان ها برانید و از بازی های مدرن اتومبیل رانی لذت ببرید. راننده کامیون آفرود شوید، مدیریت یک شبیه‌ساز کامیون بار را در دست بگیرید و از معقول‌ترین شرایط در بازی‌های رانندگی کامیون نفتی دیوانه در شهر قدردانی کنید.
‏Real Truck Driving Simulator : Offroad Driving Game یک بازی حمل و نقل است که مانند بازی رانندگی ماشین خودکار است که بهترین بازی کلاس رانندگی سه بعدی است. بازی های شبیه سازی کامیون رانندگی کامیون تجربه خوبی برای بازی های کامیون رانندگی طولانی مدت است. این شبیه ساز رانندگی پلیس بزرگ : بازی های رانندگی آفرود مانند یک بازی ماجراجویی رانندگی کامیون شبیه ساز کامیون یورو است که بهترین تجربه را با بازی های کامیون بزرگ و بازی تریلر بزرگ به شما می دهد.
‏در این بازی رانندگی کامیون پیشرفته وظیفه شما جابه جایی بارهای بار است از یک نقطه شروع کنید و سپس در داخل شهر بعدی. هنگام رانندگی با کامیون در دره‌های کوهستانی، باید از بازی رانندگی خارج از جاده قدردانی کنید و در بازی چالشی راننده ماشین پلیس، تست صعودی شیب را در مسیرهای ناهموار مشکل‌ساز تشدید کنید.
‏به طور کلی در بازی های رانندگی ارتش، راندن کامیون در کوه کاری فوق العاده دردسرساز است و برای انجام آن به یک برخورد باورنکردنی رانندگی نیاز است. این بازی جدید و خیره کننده City Truck رانندگی 2020 است که در آن باید مواد قابل توجهی را روی کامیون خود جمع کنید و آن را به آخرین ایستگاه های حمل و نقل منتقل کنید. تعداد بسیار زیادی از بازی های رانندگی جدید و فعلی یا بازی های کامیون را که در آن کامیون ها بهترین کیفیت ها را دارند، تجربه کنید. این سیستم تست بار زمین ناهموار می‌تواند بهترین بازی رانندگی جدید باشد که اکنون که توانایی‌های رانندگی واقعی خود را کشف کرده‌اید، در اینجا آمده است.
‏شما از شرایط مختلف مانند بازی های رانندگی وسیله نقلیه پلیس و بازی های راننده قدردانی خواهید کرد. در این بهترین بازی سه بعدی رانندگی شما کامیون های وسایل نقلیه قریب به اتفاق را رانندگی خواهید کرد. هنگام عبور از هاپ سرعت کامیون خود را کنترل کنید. ماموریت ها و مشکلات مختلف را در این بازی رانندگی رایگان انجام دهید. هر ماموریت شرایط متنوعی دارد.
‏Crazy Car Transport Truck: Offroad Driving Game ویژگی ها:
‏1) منطقی ترین علم مواد کامیون مانند رانندگی با کامیون واقعی است.
‏2) شگفت‌انگیزترین مسیرهای کوهستانی
‏3) محموله‌های زیاد
‏4) رانندگی در کوهستان با اکثر خیابان‌های پیچیده سردکننده ستون فقرات
‏5) طرح‌های با کیفیت بالا
‏‏✨حالت پارکینگ جدید اضافه شد
‏ ✨خروج از تعقیب و گریز پلیس با تصادف واقعی.
‏ ✨ مسیرهای Zig-Zag در حالت چالش برانگیز.
‏ ✨حالت Crazy Car Wash اضافه شد.
‏ ✨سطوح و ماموریت های چالش برانگیز

نظرات و امتیاز ها

۳۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ممد قلی
١٣ دی ١٤٠١

دنده با عکس فرق میکند

میپسندم۲۵ نمیپسندم۳
عکس کاربر ehsan
٣٠ خرداد ١٤٠٢

اصلا توصیه نمی‌شود.

میپسندم۲ نمیپسندم۲
عکس کاربر امیرحسین میرزایی
٢٥ دی ١٤٠١

خیلی خوبه

میپسندم۲۴ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده