استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Army Transport Truck Simulator

Army Transport Truck Simulator

نسخه۱.۴۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۱۹
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۷
حجم۷۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Play Zee
‏‏اگر بازی های وسایل نقلیه ارتش ما را در حمل و نقل ارتش ما دوست دارید، بازی شبیه ساز کامیون حمل و نقل ارتش با افتخار موجود است، بنابراین برای بازی های حمل و نقل وسیله نقلیه که یکی از بهترین ماموریت های چندگانه چالش برانگیز حمل و نقل وسیله نقلیه ارتش است، آماده شوید. در ما حمل و نقل ارتش شما باید به جنگل بروید، جایی که باید ارتش را پیدا کنید و سربازانی را بکشید که در ماموریت های حمل و نقل ارتش و حمل و نقل ارتش ما برای مردم محلی دردسر ایجاد می کنند. در حمل و نقل کامیون که می تواند کامیون باری ارتش را رانندگی کند، باید در زمان معین در رانندگی کامیون باری با کمک اسلحه تک تیرانداز خود به سرباز شلیک کنید. چطور می شود که با مهارت های رانندگی شگفت انگیز شما در بازی های حمل و نقل و در بازی های حمل و نقل ارتش، بازی های حمل و نقل پلیس را در بازی های حمل و نقل با کامیون سرگرم کنیم؟ در ما کامیون ارتش، شما نه تنها مهارت رانندگی خود را افزایش می دهید، بلکه وسایل نقلیه ارتش، کامیون های ارتش، بازی های کامیون حمل و نقل ارتش، و بسیاری دیگر از ویژگی های رانندگی شگفت انگیز رانندگی با کامیون ارتش را نیز ارائه خواهید کرد.
‏در حین صحبت در مورد کنترل حمل و نقل وسایل نقلیه سنگین، اصول بازی کامیون حمل و نقل وسیله نقلیه ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به سادگی دکمه رانندگی به جلو را فشار دهید تا به نقطه روی نقشه به عنوان هدف اصلی برسید و سپس روی دکمه بعدی ضربه بزنید تا وسایل نقلیه را به عنوان حمل کننده وسیله نقلیه ارتش هدایت کنید، پس از تحویل یک وسیله نقلیه، تمام وظایف نظامی کامیون حمل و نقل را انجام دهید. حمل و نقل ارتش تمام ماموریت های بازی را انجام می دهد. راننده صندلی رانندگی شوید و وسیله نقلیه ارتش را با ماشین آلات مختلف ارتش در کمپ پایگاه ارتش به عنوان یک حمل و نقل عملی برانید.
‏شما هدف دقیق اشاره را در رانندگی با کامیون بزرگ با کنترل نرم سربازان خود در این کامیون حمل خودرو تجربه خواهید کرد. در کامیون حمل و نقل واقعی، مانند حمل و نقل اسیران ارتش، پس زمینه تیراندازی ثابت خواهید داشت. توسط وسایل نقلیه باری ارتش که بسیار عقب تر از حمل و نقل کامیون ارتش افسانه ای هستند، دارای سطوح متنوعی است که مطمئناً آن را دوست خواهید داشت و همانطور که سطح گذشته را پاک می کنید، می خواهید سطح بعدی را برای حمل و نقل مدرن ارتش 2021 به عنوان شبیه ساز کامیون حمل و نقل اتومبیل بازی کنید.
‏ br>شبیه‌ساز کامیون حمل‌ونقل ارتش ویژگی‌ها:
‏• حمل‌ونقل اتوبوس ارتش هیجان‌های عملی را به ارمغان می‌آورد.
‏• بازی راننده کامیون آفرود دارای کنترل‌کننده واقعی است.
‏• مسیرهای زیگ زیگ واقعی جالب برای رانندگی کامیون‌های کوهستانی.
‏ >• با تمام وسایل حمل و نقل ارتش در سربالایی عالی است.
‏• کنترل های روان بازی های ارتش شبیه ساز کامیون درایو 2021 با مأموریت های مبتنی بر داستان
‏• گرافیک شگفت انگیز با کنترل های واقعی بازی های کامیون های حمل و نقل به عنوان بازی واقعی حمل بار نظامی
‏• شبیه‌ساز واقعی رانندگی کامیون با تمام ماموریت‌های شگفت‌انگیز کامیون ارتش.
‏• تریلر چند سطحی در تمام سطح جدید بازی‌های رانندگی کامیون با رانندگی کامیون پلیس وجود دارد
‏شبیه‌ساز کامیون حمل و نقل ارتش را اکنون دانلود کنید و قفل همه را باز کنید بازی های حمل و نقل وسیله نقلیه a و برای تبدیل شدن به بازیکن مهم حمل و نقل ارتش آزاد به عنوان راننده حمل و نقل کامیون ارتش، فراموش نکنید که دوستان خود را در این ماموریت های شگفت انگیز دعوت کنید.
‏‏حالت جدید اضافه شد
‏وسایل نقلیه جدید اضافه شد
‏فرمان های بازی انعطاف پذیر.
‏نماهای داخلی کامیون عالی.
‏گرافیک با کیفیت فوق العاده بالا.

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر امیرسام تیموری کیا
٢٦ مرداد ١٤٠٢

بدترین بازی جهاااااااااااااااان هرکی میخواد نصب نصب نکن

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ابولفضل
٢٦ تیر ١٤٠١

این بازی چیه شبیه عکسش نیست هرکی خاره این بازی رو بگیره

میپسندم۲۰ نمیپسندم۸
عکس کاربر 🇦🇫🤩 محمد محمدی💖🇦🇫
١١ آذر ١٤٠٠

😠😠😠😡😡😡😠😡😠😠😡😠😠

میپسندم۲۹ نمیپسندم۱۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده