استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Police Dog Crime Highway Chase

Police Dog Crime Highway Chase

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۳۱
تعداد دانلود۸۰۰
حجم۵۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده The Game Storm Studios Inc.
‏‏آیا تا به حال به بازی تعقیب و گریز جنایت پلنگ پلیس ایالات متحده فکر کرده اید؟ بنابراین، انتظار به پایان رسید استودیو Game Storm با مفهوم جدیدی از Grand Police Panther Crime City Chase 2022 در Google Play اضافه می‌شود. امنیت شهر اکنون با بازی‌های آفلاین شبیه‌ساز جرم سگ‌های پلیس ایالات متحده در دست شماست. بازی Police Panther Attack Crime City: Criminal Chase را بازی کنید تا دنیای خود را در سفر و محلی با اقدامات بی وقفه شبیه سازی کنید. خود را برای بازی شبیه ساز پلنگ پلیس ایالات متحده به صورت سه بعدی در سبک زندگی آماده کنید تا جنایت را در شهر نیویورک از بین ببرید تا از هر فرد در بازی های آفلاین جنایی پلیس ایالات متحده محافظت کنید. پلنگ سفید پلیس ایالات متحده خود را در بازی حیوانات پلیس آموزش داده اید زیرا به عنوان تعقیب کننده جنایت پلنگ پلیس بازی می کنید که در آن وظایف مختلفی را برای تعقیب مجرمان در بازی تیراندازی جنایی پلیس نیویورک سیتی اختصاص می دهید.
‏دنیای خود را با پلیس ایالات متحده در یک محیط سه بعدی واقعی شبیه سازی کنید. شما باید در بازی های پلنگ پلیس ایالات متحده تعقیب و گریز غیرقابل پیش بینی انجام دهید زیرا پس از یافتن جنایتکاران شهر وظیفه شما باید به شبیه ساز جنایت گانگستری با تیراندازی در ثانیه در بازی های تیراندازی با اسلحه پلیس ایالات متحده شلیک کنید. یکی از پلنگ پلیس ایالات متحده وظیفه دارد چیز مشکوکی را در بازی های تیراندازی شبیه ساز تعقیب و گریز پلیس پیدا کند و به سمت افسر پلیس ایالات متحده برود تا این شهر جنایی را از دست جنایتکاران نجات دهد. این بازی حمله پلنگ پلیس ایالات متحده یکی از بهترین بازی های اکشن در Google Play برای نجات شهر از شر بازی های آفلاین جنایتکارانه بزرگ است. مجرمان ممکن است در بازی های تیراندازی پلیس ایالات متحده به سرعت بدود، اما شما باید قبل از فرار آنها را بگیرید.
‏Police Panther Crime Chase: US Police Animal Games یکی از بهترین بازی های پلنگ است که در آن تجربه خواهید کرد. چالش های مختلف جنایی پلیس ایالات متحده در بازی های تیراندازی گانگستری. جنایتکاران زیادی در شهر وجود دارند، بنابراین، شما باید با قهرمان پلنگ خود بازی کنید تا هر جنایتکار را دستگیر کنید، پس از آن پلیس ایالات متحده جنایتکاران شهر را در بازی های تعقیب و گریز شبیه ساز تعقیب و گریز پلیس تعقیب می کند. در این تیراندازی با تفنگ جنایی بزرگ، بازی رایگان پلیس ایالات متحده، جنایتکاران سعی در فرار دارند اما با قهرمان پلنگ پلیس ایالات متحده می توانید به راحتی مجرمان را دستگیر کنید. حفظ صلح مسئولیت شما در این بازی تیراندازی جنایت پلنگ پلیس ایالات متحده است، به همین دلیل است که پلیس ایالات متحده باید در اسرع وقت به منطقه جرم و جنایت برسد. بهترین بازی های پلنگ پلیس ایالات متحده را بازی کنید که در آن پلنگ پلیس بسیار آموزش دیده است و شما به عنوان یک شبیه ساز پلنگ پلیس آمریکایی تعقیب و گریز جنایت بازی می کنید تا جنایات شهری را برای کودکان و بزرگسالان ریشه کن کنید تا در چشمان ساکنان شهر نیویورک در پلنگ پلیس ایالات متحده شکوه بیشتری کسب کنید. بازی‌های پلیسی.
‏همانطور که می‌دانیم بازی‌های سگ پلیس در حال حاضر در Google Play رواج یافته‌اند، به همین دلیل است که ما یک ایده منحصربفرد از پلیس پلیس پلنگ نیویورک سیتی تعقیب و گریز 2022 را برای هیجان‌های بیشتر و کارهای دشوار ارائه کرده‌ایم. بازی های مفرح. حالا به شما بستگی دارد که با چه شدتی گانگسترها را تعقیب کنید و به سرعت آنها را دستگیر کنید و آنها را در بازداشت پلیس ایالات متحده به زندان منتقل کنید تا خود را در بازی های بعدی پلنگ پلیس ارتقا دهید. سرگرمی بیشتری در این بازی وجود دارد که به عنوان افسر پلیس ایالات متحده به عنوان یک حالت تیراندازی فریم بر ثانیه بازی می کنید تا آرامش را در بازی پلیس شهر نیویورک حفظ کنید. این بازی واقعی تعقیب و گریز شبیه ساز پلنگ پلیس ایالات متحده را بازی کنید و به یک پلنگ بی رحم تبدیل شوید و بیایید شما را در این بازی آماده کنیم تا جنگ شهری را که توسط جنایتکاران در بازی تعقیب و گریز پلنگ پلیس ایالات متحده آغاز شده است.
‏Police Panther Mall ویژگی‌های Chase Game 2022
‏- سطوح بازی چالش برانگیز شبیه‌ساز تعقیب و گریز پلیس ایالات متحده.
‏- مجرمان را در یک منطقه بزرگ شهر جرم و جنایت با محیط 3 بعدی واقع‌گرایانه نابود کنید.
‏- جنایت بازی‌های پلنگ پلیس ایالات متحده دشوار است. بازی Catch Task of Police.
‏- حالت تیراندازی تک تیرانداز فریم بر ثانیه برای ریشه کن کردن مجرمان از شهر نیویورک.
‏- گرافیک واقعی با کیفیت بالا و صدای واقعی پلنگ پلیس ایالات متحده.
‏‏مشکلات حل شد
‏بهبود بازی

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده