استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی شبیه سازی
US Police ATV Transport Games

US Police ATV Transport Games

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۰/۲۵
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۲.۷
تعداد نظرات۷
حجم۹۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده The Game Storm Studios
‏‏با وجود بسیاری از بازی های حمل و نقل پلیس در بازار ، وقت آن رسیده که چیز دیگری را با بازی های پلیس حمل و نقل ایالات متحده تجربه کنید: ATV Quad Bike در یک محیط واقعی 3D که در آن رانندگی ماشین مدرن پلیس ایالات متحده ، دوچرخه ATV ، چهارچرخه و کامیون پلیس در ایالات متحده را تجربه خواهید کرد این ماجراجویی رانندگی در خارج از کشور با دوچرخه پلیس 2021. آیا تا به حال فکر کرده اید که یک افسر پلیس شوید که همیشه آماده انجام هر نوع وظیفه حمل و نقل ماشین پلیس و رانندگی با کامیون پلیس است؟ اگر بله ، پس از آن زمان واقعی است که ماشین رانندگی پلیس و مهارت حمل و نقل کامیون پلیس ایالات متحده را به نمایش بگذارید ، جایی که چندین وظیفه دشوار از بازی های رانندگی با ماشین و بازی های رانندگی با کامیون در محیط کوهستانی سنگلاخ به شما داده می شود. در بهترین بازی های پلیس حمل و نقل هواپیمایی پلیس ایالات متحده ، شما دو وسیله نقلیه را رانندگی خواهید کرد. یکی از دوچرخه پلیس و دیگری کامیون حمل و نقل پلیس برای شروع روز رانندگی خود. برای حمل و نقل دوچرخه پلیس از کامیون های پلیس در خارج از کشور و بهترین کامیون پلیس پلیس که همه به آنها حسادت می کنند ، کامیون حمل و نقل پلیس و حمل و نقل پلیس ایالات متحده را حمل کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏چه بزرگسال باشید و چه کودک این بازی های حمل و نقل پلیس ایالات متحده را بارگیری کنید: ATV Quad Bike و از هیجان رانندگی با Police Police ، ATV Quad ، Truck Transport Police و ATV Quad در شیدایی خارج از کشور لذت ببرید. در این بازی Truck Truck Transporter ، شما به عنوان یک افسر پلیس در حال رانندگی با یک کامیون سنگین حمل و نقل پلیس ، Cop Car & Police Bike در جاده های منحنی شهر تپه هستید. مسیر کوه صخره ای آفرود بسیار خطرناک است زیرا در هر دو طرف رودخانه جاری است. اما اگر در این بازی های حمل و نقل ماشین پلیس ، کامیون پلیس خود را با دقت اداره کنید ، هیچ چیز نمی تواند شما را از رسیدن به مقصد باز دارد. این بازی حمل و نقل رانندگی با کامیون پلیس به شما این فرصت را می دهد تا در حالی که از گرافیک 3D واقع گرایانه در بازی های دوچرخه ATV پلیس ایالات متحده لذت می برید ، مناطق کوهستانی و کوهستانی سنگی را در دوچرخه حمل و نقل پلیس و هواپیمای پلیس کشف کنید.
‏زمان آن فرا رسیده است که مهارت فوق العاده شگفت انگیز پلیس ATV Quad ، ماشین پلیس و بازی های رانندگی با کامیون را به نمایش بگذارید ، چه دوچرخه پلیس ایالات متحده باشد و چه حمل و نقل سنگین در خارج از کشور. شما باید متعادل و کاملاً متمرکز بر وظیفه رانندگی و حمل و نقل ماشین پلیس خود باشید. این ماجراجویی بازی های رانندگی با هواپیمای پلیس شما را دیوانه می کند و بهترین شانس را برای انجام موفقیت آمیز وظیفه رانندگی ماشین پلیس و دوچرخه حمل و نقل کامیون به شما می دهد. با واقعی ترین بازی های Police Car Driving ATV Quad Bike Offroad Simulator با کارهای چالش برانگیز بازی های هواپیمای حمل و نقل پلیس ایالات متحده لذت ببرید. حمل و نقل دوچرخه پلیس و رانندگی با کامیون های عظیم پلیس در مناطق تپه ای و کوه های سنگی یک سرگرمی و هیجان واقعی است. بارگیری ماشین پلیس ، دوچرخه پلیس با کامیون سنگین پلیس و حمل و نقل آنها از وظایف شماست. به راننده کامیون حمل و نقل دوچرخه سواری بپردازید و سوار دوچرخه پلیس شوید ، با آن در مسیرهای پرماجرا و انحنا خارج از جاده سوار شوید و به مقصد برسید. همچنان که پلیس Quad ATV سوار افراطی آفرود و پلیس Cop Car Transport Truck Driver Police هستید ، همچنان تکان دهید.
‏در حمل و نقل کامیون رانندگی اتومبیل پلیس ایالات متحده ، ماموریت شما حمل ماشین ، ATV کواد ، کامیون پلیس ، بار ، سلاح و غیره در بازی های پارکینگ است. به محل مورد نظر بنابراین آماده باشید تا کامیون سنگین پلیس و دوچرخه پلیس را برای سوار شدن در جاده ها در دست بگیرید تا وظیفه حمل و نقل خود را در این بازی های پلیس ماشین انجام دهید. از بهترین شبیه سازی رانندگی در ماجراجویی بازی های رانندگی ATV Quad Bike OffRoad Mania لذت ببرید. مهم نیست که به کدام گروه سنی تعلق دارید ، این بازی پلیس حمل و نقل پلیس ایالات متحده را بارگیری کنید: ATV Quad Bike برای لذت بردن از هیجان ، هیجان و رانندگی ماجراجویی از بازی های Police Police.
‏بازی های حمل و نقل پلیس ایالات متحده: ویژگی های نوآورانه ATV Quad Bike:
‏• به چالش کشیدن وظایف حمل و نقل هواپیمای پلیس با محدودیت زمانی شدید
‏• پلیس ایالات متحده بازی های رانندگی اتومبیل را با گرافیک واقعی HD حمل و نقل می کند
‏• ماجراجویی عالی بازی های رانندگی با اعتیاد آورترین گیم پلی
New HQ Cut Scene Added
Get the Driving License Completing these New Levels
Now Play with New ATV's in Carrier Mode
Checkpoints & Coins Collection Added with Stunts
Environment Enhanced with gameplay improvements
airplane flying feature improved
atv driving, car driving & truck driving improved
forklifter parking added
more excitement coming soon

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده