استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Domino Smash

Domino Smash

دومینوی مجازی

نسخه۱.۸.۱۵
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۲/۲۹
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۷۵۴
حجم۳۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده ALEXPLAY FZCO
‏‏آیا شما آماده برخورد دومینو هستید؟ یک بازی گیج کننده‌ی هیجان انگیز را ملاقات کنید که شما را به یک استاد اجرای دومینو تبدیل می کند. کمربند ایمنی خود را ببندید زیرا زمان ریزش، لغزش، به هم زدن و سقوط در دنیای برخورد دومینو است. هدف برخورد دومینو این است که کاری کنید دومینو ها بیوفتند! شما این کار را با نشانه گیری توپ و شلیک آن به سمت ابتدای رشته دومینو انجام می‌دهید.
‏ وقتی به دومینو ها ضربه می‌زنید، آنها شروع به افتادن می کنند، و هنگام سقوط کریستال ها را برای جمع کردن خواهند ریخت! تمام کریستال ها را برای امتیاز های جایزه جمع کنید و و بر روی همه دومینو ها بزنید تا به چالش بعدی بروید - هرچه بیشتر جمع کنید امتیازهای بیشتری کسب می کنید. با این حال ،برخورد دومینو ها فقط در مورد افتادن دومینو ها نیست... به منظور ضربه زدن به دومینوها، شما باید چالش ها و موانع مختلف را رد کنید وماهر شوید.
‏ برای انجام این کار، شما باید هدف خود را تمرین کنید، معما را حل کنید و رد شوید. هرچه چالش های بیشتری را شکست دهید، مراحل هیجان انگیز بیشتری باز می‌کنید، سقوط دومینو های بیشتری را به دست خواهید آورد. معماهای بی شماری که برای آزمایش شما آماده هستند را کشف کنید، همچنین موانع جدیدی که منتظرند از سقوط دومینوها محافظت کنند. با پیشرفت بیشتر، هر مرحله سطح ها را با چالش های جدید و معماهای پیچیده تر بالا می‌برد.
‏ نگران نباشید! با تمرین کافی،به آسانی دومینو ها را خواهید انداخت. لذت ببرید از سقوط ابر واقعی دومینوها اطمینان حاصل کنید که همیشه قادر خواهید بود بدون ناامیدی بازی کنید. همه دومینو ها سقوط می‌کنند دقیقاً همانطور که در واقعیت می افتند، و آن‌ها فقط واقعی نمیافتند، در انجام آن زیبا به نظر می‌رسند! با پیشرفت، پیش زمینه ها و دومینو های خیره کننده برای سقوط بیشتری نیز باز خواهید کرد - رنگ های دیوانه کننده، صحنه های زیبا و حرکت غیرقابل باور دومینو! دومینو ها سقوط می‌کنند، و خواهند افتاد! قدرت در دستان شماست.‌
‏‏‏اون چیه؟ به روز کنید و بفهمید: فیزیک بهبود یافته رفع اشکال ، بهبود عملکرد چالش های بیشتری از اونچه شما می فکر میکنید ما نمی تونیم منتظر بمونیم تا اون را امتحان کنید ، می تونید؟

نظرات و امتیاز ها

۷۵۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Wednesday
٥ مرداد ١٤٠٢

‏✓ افزایش تمرکز ‏✓ سرگرمی به مدت طولانی ‏✗ تکراری بودن مراحل در کل بازی خوبیه

میپسندم۶ نمیپسندم۲
عکس کاربر زینب
٢٦ تیر ١٤٠٢

این بازی اصلا خوب نیست فقط اینترنت ادم میبره

میپسندم۰ نمیپسندم۸
عکس کاربر حسین هواسی
١٤ خرداد ١٤٠٢

‏✓ هیچ نقاط قوتی ندارد ‏✗ یک ستاره هم زیاده اینترنت خودتون رو الکی هدر ندین

میپسندم۴ نمیپسندم۱۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده