استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی تفننی
اول کی باید سلام کند؟

اول کی باید سلام کند؟

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۱۷
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۱۱/۲۵
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۱۶
حجم۲۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده هوراگیمز
‏‏بهتر است کودک شما از همین کودکی با مهارت های زندگی آشنا شود، آن ها را بیاموزد و بر اساس آموخته هایش عمل کند تا رفتاری مبتنی بر مهارت هایی که آموخته و به آن عمل کرده، در او نهادینه شود. روش های مهارت آموزی بسیار متنوع است. تنوع مهارت ها هم زیاد است و بیش از ده موضوع اصلی و ده ها موضوع فرعی رادربرمی گیرد.
‏یکی از روش های مؤثرمهارت آموزی، انتشار کتاب است. البته برای خردسالان و کودکان بهتر است آموزش غیرمستقیم و از طریق کتاب های داستانی– تصویری صورت گیرد. مجموعه ی شوتک از همین دست کتاب هاست.
‏در این مجموعه ی ده جلدی کودک در قالب داستان با مهارت های ارتباطیِ حل مسئله و تصمیم گیری، همدلی، مدیریت خشم، مدیریت استرس، پیشگیری از افسردگی، خودآگاهی، جرأت مندی، تفکر خلاقانه و تفکر نقادانه آشنا می شود.
‏این جلد مجموعه با عنوان اول کی باید سلام کند؟ به اولین گام مهارت های ارتباطی، یعنی سلام کردن می پردازد. با این مهارت، کودک می تواند اولین گام درست را در ارتباط با دیگران بردارد.
‏ویژگی‌های
‏✔️دوبله با صداهای دوستداشتنی برای بچه‌ها
‏✔️کتاب تعاملی شاد وآموزنده
‏✔️داستانی سرگرم کننده و دنباله‌دار
‏✔️کمک به آموزش کودکان در بازی
‏✔️مناسب با فرهنگ ایرانی
‏✔️شخصیت‌های جذاب و دوست‌داشتنی
‏شبکه‌ها اجتماعی هورا گیمز را دنبال کنید و با ما در ارتباط باشید.
‏https://t.me/hurrahgames
‏https://instagram.com/hurrahgames
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏رفع مشکلات جزئی

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده