خانه بازی استراتژی
Brave Conquest

Brave Conquest

پیروزی دلاورانه

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۲۵
حجم۴۱۲ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده IGG.COM
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
بازی Brave Conquest یکی از بازی های استراتژی اندرویدی است که توسط استودیو نام آشنای IGG توسعه یافته است و گیمپلی آن شباهت زیادی به کلش دارد و مکانیک های شهرسازی و دفاع از قلعه در آن وجود دارد، اگر از کاربران بازار مایکت هستید بد نیست که نگاهی به این عنوان بیندازید.

داستان

بازی داستان غنی و پیچیده ای ندارد، شما در نقش یک لرد به پادشاهی می رسید و باید کشور خود را حفظ کنید و تا جایی که میتوانید آن را گسترش دهید، استراتژی هایی که استفاده میکنید سرنوشت ساز هستند و ممکن است شما را به نابودی بکشاند.

گیمپلی، دنیای دلاوری های شجاعانه

سابقه برخی از استودیوها نشان دهنده تجربه بالای آن هاست، برخی از سبک ها به نام هایی بزرگ گره خورده اند و سالهاست زیر سایه آن ها هستند، اما بازیکنان خیلی اهمیتی به این قضیه نمیدهند و فقط به دنبال یک بازی با کیفیت مناسب میگردند که اوقات فراغت خود را پر کنند، در این عنوان شما باید پادشاهی خود را بسازید و قلمرو تان را گسترش دهید، نیروهای مختلفی تحت خدمت شماست، آماده ورود به دنیای دلاوران هستید؟
وقتی که بازی را شروع میکنید، وزیر اعظم به شما آموزش های اولیه را متذکر شده و مطمئن میشود که گیمپلی بازی را به خوبی آموخته اید، بعد از آموزش قسمت ساختمان سازی و ایجاد چند سربازخانه مختلف، به بخش آموزش تهاجمی وارد میشوید، جایی که نحوه کارکردن با سربازان و مکانیک های دفاع و حمله برای شما یک بار تکرار میشود.
در نقشه بازی ساختمان ها و سازه های متنوعی وجود دارد که هر کدام متعلق به یک گروه خاص است، شما باید تا جایی که میتوانید پیش روی کنید و مناطقی را آزاد کنید، محدودیتی برای این کار وجود ندارد اما باید از منابع و قدرت خود برای اتک زدن به دیگران آگاه باشید.

شهر محبوب خود را بسازید

با اینکه ساخت و ساز جز مهمی از بازی را تشکیل میدهد اما سازندگان سعی کرده اند که با پر رنگ کردن نقش مبارزات گیم پلی را جذاب تر کنند، در بازی کلش بدون اینترنت هم که تقریبا برادر بزرگتر این عنوان است و محبوبیت زیادی میان بازیکنان ایرانی دارد، دقیقا همین فرمول استفاده شده است، شما به مبارزات جذابی دسترسی خواهید داشت که از جذابیت قابل قبولی برخوردار هستند.

قهرمانان مختلف را به کار بگیرید

شما یک قهرمان اصلی دارید که بقیه نیروها زیر پرچم آن هستند و در واقع فرماندهی لشکر را برعهده دارد، قبل از شروع نبردها میتوانید جایگاه نظامی هر فرد را تعیین کنید و چیدمان مناسبی را برای خود انتخاب کنید، بیشتر قسمت ها قابل دسترسی هستند و نیروها به راحتی در نقشه جابجا میشوند، شما باید دقت کنید که از یک راه و روش مناسب بهره بگیرید وگرنه دشمنان شما را شکست میدهند، با بالا رفتن سطح شما و آپگرید کردن قلعه تان، قهرمانان و شوالیه های جدیدی به تیم شما اضافه خواهند شد و قدرت تهاجمی که دارید افزایش چشمگیری پیدا میکند.
هر کدام از نیروهای ویژه بازی قدرت خاصی دارند و چند کارت مختلف برای استفاده شما روی صفحه بازی قرار دارد که میتوانید در میانه نبردهای بزرگ از آن استفاده کنید، بازی سعی میکند از تجربه سایر عناوینی همچون Lords mobile استفاده کند و بازیکنان زیادی را به خود جذب کند، به طور کلی اگر خود را یک موبایل گیمر علاقمند به بازی های شهرسازی با یک اتمسفر استراتژی میدانید، اینجا یک بهشت گم شده است که شانس ورود به آن را دارید.
پیاده نظام شما از بخش های مختلفی تشکیل شده و باید آن را به مرور زمان تجهیز کنید و سربازانی با مهارت های مختلف به آن اضافه کنید، هر کدام از نیروها توانایی خاصی دارند اما به کار بردن و نحوه استفاده شان بسیار آسان است، نیروهای تهاجمی از طریق سکه هایی که دارید قابل ارتقا هستند و زره، کمان و شمشیر آن ها به مرور دچار تغییراتی میشود و حتی ممکن است تغییرات ظاهری روی آن ها اعمال شود.

گرافیک و صداگذاری

بازی گرافیک کارتونی دارد و از زیبایی بصری خوبی برخوردار است، طراحی رابط کاربری بازی فوق العاده است و تمامی دکمه ها و المان های حرکتی در جای مناسبی قرار دارند، نقشه بازی وسعت زیادی دارد و هر قسمت آن از طراحی به خصوصی برخوردار است که سازندگان به شکلی حرفه ای کار خود را انجام داده اند، دیالوگ ها و افکت های صوتی هم کیفیت بالایی دارند، شما شاهد یک عنوان جذاب هستید که پتانسیل زیادی در این بخش دارد.

جنبه های مثبت

این بازی گرافیک فانتزی و قابل قبولی دارد و در کنار آن از محتوای کافی هم برخوردار است، شما به عنوان بازیکن به چندین نقشه بزرگ و المان های شهرسازی جذاب دسترسی دارید، همه این ها باعث شده که این عنوان به اندازه کافی مناسب باشد و جز پیشنهادی برتر استراتژی قرار بگیرد.

جنبه های منفی

برخی از قابلیت ها Pay to win است و بازیکن را مجبور میکند که برای اینکه به پیروزی برسد کمی دست به جیب شود، این یکی از مشکلات این عنوان است که خیلی روی تجربه اصلی و هسته بازی اثرگذار نیست.
Fixed bugs experienced by some users.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟