استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Mobile Royale - War & Strategy

Mobile Royale - War & Strategy

نسخه۱.۵۰.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۱/۰۷
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۴۷
حجم۸۴۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده IGG.COM
‏به جنگ مداوم قرون وسطایی در این MMORPG بپیوندید! لردها برای فتح و حکومت همه پادشاهی ها می جنگند. از بهترین استراتژی و تاکتیک های خود استفاده کنید ، بی رحمانه به رقیب خود حمله کنید و یک جنگجو واقعی باشید! برای جلال بجنگ!

ویدئو معرفی بازی

‏برخلاف سایر MMORPG ها ، Mobile Royale یک بازی جهانی در زمان واقعی به صورت سه بعدی برای طرفداران نبرد استراتژی آنلاین است که توسط IGG برای شما آورده شده است! سربازان و جنگجویان را برای سربازان خود جذب کنید و به نبرد راهپیمایی کنید! از بهترین استراتژی و تاکتیک های خود برای خنثی کردن دشمن خود استفاده کنید و به جامعه اطلاع دهید که چه کسی مسئول است!
‏در این بازی آنلاین چند نفره RTS تعداد بیشماری گزینه پیدا خواهید کرد: شهر خود را بسازید ، با قبایل مختلف در سرزمین تجارت کنید ، با نیروهای مختلفی آموزش دهید تا ارتش خود را تشکیل دهید ، به یک انجمن صنفی بپیوندید ، اتحاد بسازید و درگیر جنگهای مهیج باشید. !
‏از عملکرد نبردهای هیجان انگیز سه بعدی در یک دنیای بزرگ قرون وسطایی فانتزی لذت ببرید! در نبردهای آنلاین چند نفره RTS با موجوداتی مثل wyvern یا اژدها بجنگید! و به شهر خود توجه کنید: فقط بسازید و بسازید!
‏رویال موبایل - ویژگی های حماسه MMORPG
‏* ترجمه های در زمان واقعی به شما امکان می دهد با بازیکنان کشورهای دیگر نبرد کنید. امپراتوری را با کمک متحدین خود تسخیر و حکمرانی کنید!
‏* خود را در گرافیک های زیبا و تفصیلی سه بعدی ، یک میدان نبرد بزرگ و یک پادشاهی فانتزی خیره کننده غوطه ور کنید! ساخت و به روزرسانی شهر خود را فراموش نکنید!
‏* هواپیماهای رویایی و یک قلعه شناور بخشی از استراتژی نبرد ، تاکتیک ها و امور بازرگانی شما هستند. انواع مختلف نیروها و تشکل های ارتش لایه های فتنه ای برای جنگ در این MMORPG اضافه می کنند!
‏* قهرمانانی که به آنها فرمان می دهید شامل انسان ها ، الف ها ، کوتوله ها ، گاوزبان و حتی یک wyvern است! با داستانهای پس زمینه جذاب آنها در سالن بزرگ قهرمانان سرگرم شوید!
‏* اژدها را دوست دارید؟ ویندوز نگهبان نجیب از افسانه ، که به شما به عنوان پادشاه واقعی اعتقاد دارد ، به شما کمک می کند تا در میدان جنگ کشته شوید و ضمن اینکه با مهربانی پیشرفت شهر خود را تقویت می کنید. نکته اصلی ساخت و ساخت است!
‏* یک نقشه کامل و پر از لور ، 5 مسابقه ، 10 قبیله ، جنگ پادشاهی هرج و مرج و سناریوهای داستانی دراماتیک. استراتژی و تصمیمات شما مسیر شما را تصمیم می گیرد و چه کسی در این MMORPG دوست یا دشمن شما خواهد شد.
‏جنگ های یخبندان آغاز شده است!
‏* هم اکنون بپیوندید و انسجام صنفی خود را به آزمایش بگذارید! ساختمان های مرموز را اشغال کنید تا لبه جادویی بر دشمنان خود بدست آورید! سربازان شما نخواهند مرد ، بنابراین بدون نگرانی بجنگید! و بهترین قسمت؟ بدون توجه به نتیجه چه پاداش می گیرید!
‏در یک نبرد چند نفره بدون فراموش کردن دفاع از دهکده خود بجنگید! طلا و منابع خود را مدیریت کنید ، بهترین استراتژی را تدوین کرده و از تاکتیک های خود استفاده کنید!
‏این MMORPG این فرصت را به شما می دهد که هم جنگنده باشید و هم سازنده باشید. آیا ترجیح می دهید به عنوان یک جنگجو در میدان نبرد بازی کنید یا قلعه ها و دفاعی بسازید؟ چرا هر دو را انجام نمی دهید؟
‏IGG ، خالق سایر بازی های RPG فانتزی مانند Lords Mobile و Castle Clash ، اکنون یک بازی MMO همهجانبه را برای شما به ارمغان می آورد. از نبرد RTS لذت ببرید یا شروع به ساختن یک برج در یک شهر سه بعدی کنید! نبرد در انتظار شماست!
‏فیس بوک: https://www.facebook.com/MobileRoyaleGlobal
‏‏[افزودن]
‏◆ پوست قهرمان اضافه شد: Denville [اجرای الهی]
‏◆قابی آواتار اضافه شد: [یقه بالتازار]
‏◆ رویداد آوریل اضافه شد: [روزهای خوش شانس]، [پارتی عید پاک]
‏◆اضافه شد رویداد هفتگی: ماجراجویی زرشکی

‏[بهینه‌سازی‌ها]
‏◆تنظیمات جنگ‌های قلعه: تکه‌های پوست جدید، پاداش‌های رویداد بهبودیافته
‏◆تنظیمات جنگ قلعه: پاداش‌های فاز بهبودیافته
‏◆تنظیمات جنگ یخبندان: بهبود یخبندان موجودی فروشگاه
‏◆تنظیمات تجهیزات: کیفیت تجهیزات بهبود یافته
‏◆تنظیمات سطح VIP: سقف سطح به 30 افزایش یافت

نظرات و امتیاز ها

۴۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر nfas
٢٥ آذر ١٤٠٢

چرا داخل بازی نمیره بازی لود نمیشه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر saeed
١٩ فروردین ١٤٠٢

برا کسایی که میگن نمیتونن وارد بازی بشن با برنامه gear up booster من وارد بازی میشم

میپسندم۷ نمیپسندم۴
عکس کاربر احسان بیدا
٩ فروردین ١٤٠٢

میره تو صفحه لود دیتا رو هم دانلود میکنه میره تو یک صفحه دیگه بعدش یک متن میاره میندازه بیرون

میپسندم۵ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده