استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Travian Kingdoms

Travian Kingdoms

تراوین کینگدامز تراوین

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۹.۹۵۱۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۱۲
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۲.۶
تعداد نظرات۱۳
حجم۱۵۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Travian Games GmbH
‏‏Travian: Kingdoms تراوین کینگدامز یک بازی استراتژیک آنلاین از استودیوی بازیسازی Travian Games GmbH می باشد. تراوین کلاسیک بیش از 1.500.000 بازیکن از سراسر جهان را دارد که همگی منتظر ورود شما هستند.
‏تراوین یک بازی تحت وب می‌باشد که بازیکن با دیگر بازیکنان به صورت برخط بازی می‌کند و کار خود را به عنوان رئیس یک دهکده کوچک شروع می‌کند. هر بازیکن قادر به انتخاب از میان سه نژاد رومی‌ها، گول‌ها و توتن‌ها می‌باشد که هر کدام نسبت به دیگری دارای مزایا و یا معایبی است. در این بازی می‌توان به دهکده‌های دیگر حمله کرد و با آنها جنگید و غنائم بدست آورد و یا دهکده‌های جدید احداث یا تصرف نمود.

ویدئو معرفی بازی

‏در تراوین سه نژاد توتن‌ها، رومی‌ها و گول‌ها وجود دارد که توانایی‌ها و تخصص‌ها و امکانات هر یک با دیگری متفاوت است به طور مثال رومی‌ها می‌توانند به صورت هم زمان در مرکز دهکده و مزارع ساخت و ساز کنند و توتن‌ها می‌توانند غارت بهتری انجام دهند و گول‌ها در دفاع بهترند. هنگام انتخاب یک نژاد دیگر نمی توان آن را تغییر داد و پس از بازی در صورت تصرف دهکده به همان صورت نژاد انتخاب شده‌است. بازیکنان که از بازی کناره گیری کرده‌اند و فعال نیستند، توسط ناتارها، دهکده‌های آن‌ها به تصرف در می‌آید. در صورتی که بازیکنی بتواند دهکده‌های تصرفی توسط ناتارها را از آن‌ها تصرف کند آثار بسیار مطلوب برای بازیکن خواهد داشت. ناتار نژادی است که نمی‌تواند به دهکده‌های دیگران بر خلاف چهار نژاد دیگر حمله کند ولی می‌تواند از چهار نژاد دیگر حمله دریافت کند. هم چنین ناتارها می‌توانند از نیروهای آبادی برای نیروهای دفاعی خود استفاده نمایند.
‏در تراوین چهار منبع چوب، خشت، آهن و گندم وجود دارد که برای توسعه معادن و مرکز دهکده به آن‌ها نیاز است. منابع توسط مزارع و معادن تولید می‌گردد و برای افزایش میزان تولید منابع با توسعه منابع و مزارع می توان منابع تولیدی را افزایش داد. همهٔ منابع برای توسعه دهکده، مورد نیاز است ولی مصرف گندم در هنگام توسعه روستا افزایش می‌یابد. تمام نژادها از یک منبع نسبت به منابع دیگر بیش تر استفاده می‌کنند که به طور مثال می توان استفاده از چوب توسط توتن‌ها و خشت توسط گول‌ها و استفاده از آهن توسط رومی‌ها اشاره کرد. سربازان می‌توانند برای غارت منابع، به دهکده‌های مجاور دهکده صاحب سربازان حمله کنند. هم چنین جا به جایی منابع یک طرفه با استفاده از بازار می‌تواند انجام بگیرد و برای جابه جایی دو طرفه منابع باید حتماً هر دو طرف جابجایی پیشنهاد جابجایی را قبول کرده باشند.
‏توجه داشته باشید که بازی آنلاین بوده و برای اجرا اتصال به اینترنت ضروری است.
‏‏بهبودها
‏+ دیگر در بازی زمستانی یا در نماد برنامه
‏+ QOL: از صفحه کلید خود برای وارد کردن اعداد سفارشی استفاده کنید، مثلاً تعداد دقیق منابع موجود در بازار را وارد کنید
‏+ ثبت نام در یک دور بازی با ظاهر شدن آیتم های ردیف 2 (روز 40 در x1، روز 14 در x3) بسته می شود

‏رفع اشکال
‏+ رفع تصادف Robber Camp
‏+ چندین رفع اشکال جزئی

‏راهنما ما اشکالات را با گزارش آنها به support.kingdoms.com برطرف می کنیم
‏اگر می خواهید یک بررسی محبت آمیز به ما ارائه دهید <3

نظرات و امتیاز ها

۱۳ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمدعلی خدادادی
١٩ بهمن ١٤٠١

خودتون چکش کردین ببین چی گذاشتین؟

۱ ۰
nima77
١ اسفند ١٤٠١

نصب کردم مشکلی نداره

۰ ۰
علی
٣٠ تیر ١٤٠١

نمیاد نصب نکنید

۴ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده