استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Dinosaur Patrol Boat: for kids

Dinosaur Patrol Boat: for kids

نسخه۱.۱.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۲۱
تعداد دانلود۸ هزار
حجم۳۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده Yateland - Learning Games For Kids
‏زنگ خطر زنگ می خورد و شما به سمت ایستگاه می روید تا ببینید مشکل چیست. به نظر می رسد دایناسورهای دیگری نیز هستند که تصادف کرده اند و در مناطق مختلفی که روی آب قرار گرفته اند گرفتار شده اند! به یکی از شش قایق گشت منحصر به فرد پرش کنید تا به بیرون بروید و به دایناسورها کمک کنید. حتما مراقب کوسه ها ، دلفین ها ، اختاپوس و سایر موجودات دریایی و موانع موجود در آب در طول مسیر باشید!

ویدئو معرفی بازی

‏هر کشتی ویژگی های مختلفی دارد که می توانید از آنها برای گرفتن موجودات دریایی گذشته و نجات دایناسورها استفاده کنید. از ویژگی های قایق می توان به اسلحه های آب ، پروانه ها و سبدهای ماهی اشاره کرد. از اسلحه های آب می توان برای خاموش کردن آتش سوزی در دام دایناسورها استفاده کرد ، از پروانه ها می توان برای خاموش کردن موجودات دریایی در آب استفاده کرد و از سبدهای ماهی نیز می توان برای منحرف کردن موجودات دریایی که مسیر شما را مسدود می کنند استفاده کرد. و برخی از قایق ها برای کمک به نجات دهنده ها دارای نگهدارنده زندگی هستند! دایناسورهای رشته ای همه در موقعیت های مختلفی قرار دارند ، از جمله گیر افتادن در جزایر ، کوه های یخ و حتی قایق های دیگر!
‏و فراموش نکنید که در طول مسیر مراقب سکه ها و جایزه های دیگر در دریا باشید! پاداش هایی مانند موشک نیتروژن می توانند سرعت زیادی در دور زدن موجودات دریایی و رسیدن به دایناسورهای به دام افتاده برای شما فراهم کنند. دیگر صبر نکنید - دایناسورها مدت طولانی در انتظار شما بودند تا آنها را نجات دهید. با قایق پرش کنیم و نجات را شروع کنیم!
‏امکانات
‏> برای نجات دایناسورها که در موقعیتهای منحصر به فرد گیر کرده اند ، کنترل شش قایق گشتی منحصر به فرد را کنترل کنید.
‏> شش سناریو نجات از جزایر گرمسیری تا قطب شمال متفاوت است.
‏> داستان های خوش ساخت و بسیار تعاملی برای کودکان.
‏> مناسب برای کودکان پیش دبستانی صفر تا پنج سال.
‏> بدون تبلیغات شخص ثالث
‏درباره یاتلند
‏Yateland برنامه هایی را با ارزشهای آموزشی ایجاد می کند که از کودکان پیش دبستانی در سراسر جهان الهام می گیرد تا چیزی را از طریق بازی یاد بگیرند! از آنجا که ما از فرزندانتان برای لذت بردن برنامه ها استفاده می کنیم ، از دیدگاه ما راهنمایی می شود: 'کودکان ما را دوست دارند. والدین به ما اعتماد دارند.'
‏‏گشتی در دریا بزنید تا دایناسورهایی را که در جزایر، کوه های یخ و غیره به دام افتاده اند نجات دهید! اکنون از بین شش قایق گشتی منحصر به فرد انتخاب کنید!

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده