استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
City Construction Simulator 3D

City Construction Simulator 3D

شبیه‌‌ساز شهرسازی سه بعدی

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۶۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۳۰
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۱۴۷
حجم۶۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Imperial Arts Pty Ltd
‏‏با بارگیری کامیون ساختمانی ، از طریق مانور کامل Forklift ، و رانندگی وسیله نقلیه به مقصد و همچنین کمک به او برای تخلیه سریع وسایل ، به شهر سازنده کمک کنید و از این طریق به کار بعدی خود بروید.
‏ می خواهید یک راننده کامیون شدید در بازی های ساختمانی در شهر باشید .... بازی راننده لیفتراک و بازی های پارکینگ 2017 تریلر بازی سرگرم کننده و مهارتی.
‏ شبیه ساز ساختمانی فوق العاده و شگفت انگیز 2018 این کار را در شهر انجام می دهد. آیا تاکنون سعی کرده اید راننده تریلر ، شبیه ساز رانندگی کامیون دمپر ، شبیه ساز لیفتراک حمل بار ، ماشین های ساختمانی سنگین در زندگی خود باشید ، نه؟ بیایید با هم شروع به یادگیری پارکینگ شبیه ساز رانندگی شدید کامیون 2017 کنیم. پشت فرمان بنشینید تا راننده تریلر بزرگی باشد و برای بارگیری و تحویل مواد مختلف با استفاده از این شبیه ساز لیفتراک باری 2018 و سایر ماشینهای سنگین برای توسعه در بازی های ساختمانی 2018 بروید. کامیون دامپر خود را در بزرگراه های شهر با دقت راهنمایی کنید زیرا در حال رانندگی ماشین بزرگ شهر کامیون در حال رانندگی شبیه ساز 2017 هستید ، خیلی راحت اتومبیل سوار می شوید ، دوچرخه های مربی اتوبوس را در جاده می کنید اما با رانندگی با دقت هنگام رانندگی کامیون های شدید در تریلر سیم 2017 و از زدن سایر ترافیک خودداری کنید. در مهارت رانندگی تریلر متخصص شوید و می توانید در هر شرایطی کامیون های دامپر را به راحتی پارک کنید. فکر می کنید می توانید خیلی هوشمندانه پارک کنید؟ برای یادگیری این مهارت ، بازی های رانندگی کامیون شهری را انجام دهید. برای جلوگیری از هرگونه تصادف ناشی از اضطراری با سایر دوچرخه ها ، اتومبیل ها و سایر وسایل نقلیه در جاده ، شما باید با دقت رانندگی trailer sim 2017 را کنترل کرده و در جای مناسب پارک کنید.
‏ در شبیه سازی ساخت و ساز بازی های ساختمانی در شهر به عنوان راننده تریلر وظیفه شما این است که مواد مختلفی را از بازارهای مختلف بارگیری کنید و به بسیاری از مغازه های شهر تحویل دهید و جریان ترافیک را صاف و تخلیه بین شهری نگه دارید و وسیله نقلیه مگا شدید خود را در مکان مناسب در محل پارک کنید. پارکینگ ویژه آسانسور ، دمبل. این پارک بزرگ برای پارکینگ است ، وسایل نقلیه آنها مانند ماشین ، دوچرخه ، اتوبوس پارک کنید. محل پارکینگ خود را پیدا کنید که فقط برای وسایل نقلیه بزرگی مانند جرثقیل ، کمپرسی ، آسانسور و حمل و نقل سنگین ساخته شده باشد. یک جرثقیل بزرگ در ساخت و ساز وجود دارد که برای بارگیری و بارگیری کامیون دامپر شما در هر مکان در trailer sim 2017 کار می کند.
‏ شبیه ساز کامیون City Construction 2018 بهترین بستر برای یادگیری و لذت بردن از بازی های رانندگی شدید کامیون 2108 و حمل و نقل برای حمل و نقل آسانسور و سایر تحویل ها ، کار با جرثقیل و بالابر است. وسیله نقلیه ega خود را با کنترل های فعال مانند شتاب فرمان و پدال ترمز کنترل کنید. جهت خود را پیکان زرد را برای مکان پارک دنبال کنید ، جرثقیل ساختمانی ، دمبل و لیفتراک خود را در مورد هر نوع شبیه ساز ساختمانی 2 به منطقه پارکینگ ، در بازی های ساختمانی شهر ، بازی های ساخت راننده کامیون هندی 2018 بازی ها را دنبال کنید.
‏ بازی های باربری کامیون کامیون و بازی های ساختمانی 2017 بازی در دستگاه های موبایل شگفت انگیز است ، شما می توانید از همه چالش های بازی های پارکینگ سه بعدی ، گرافیک HD 3D ، آب و هوای عالی ، کنترل های زیبا از شهر زیبا و تحویل ، کنترل های زیبا و زیبایی در شهر و ارائه ، صدای جذاب مانند صدای واقعی تریلر sim 2017 لذت ببرید و فیزیک واقع گرایانه
‏ Offroad Truck Driver simulaotr 2017 پیشنهادات:
‏ • فیزیک واقعی برای شبیه ساز ساخت و ساز در شهر.
‏ تجربه رانندگی واقعی و کنترل های فعال برای ساخت و ساز بزرگ کامیون بزرگ شهر سیم ، لمس و فرمان برای رانندگی راحت.
‏ • وسایل نقلیه مختلف:
‏ شبیه سازهای مختلف رانندگی ، مانند کامیون های خارج از کشور ، لیفتراک ، برای رانندگی و تفریح ​​از این بازی های لیفتراک.
‏ • گرافیک HD
‏ گرافیک با کیفیت بالا ، متناسب با محیط واقعی برای بازی های لیفتراک شهری و نقشه شهر برای رانندگی در بهترین مکان ها.
‏ • بازی در هر نقطه:
‏ Trailer sim 2017 بازی رایگان در هر مکانی در محل کار ، خانه ، مترو یا پارک کاملا رایگان و بدون اتصال به اینترنت مورد نیاز است و راننده کامیون یورو واقعی 2018 تبدیل می شود.
‏‏- گیم پلی بهینه شده

نظرات و امتیاز ها

۱۴۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
یاسین
٤ روز پیش

این بازی از این به درد چی میخوره بگم چرا چون که این بازی خوب نمیشه کاری کرد نمیشه مثل خیلی خیلی خیلی خیلی ببخشید ببخشید ببخشید من خیلی چرت و پرت همین

۰ ۰
یاسین کیانی
٢ دی ١٤٠١

کاش میشد که مثل عکس های که گذاشتین و ثبت کردین بود خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بده یک ستاره هم زیاد هست

۴۷ ۱۵
alireza
٢٥ آبان ١٤٠١

اصلا شبیه عکس هاش نیست

۶۶ ۲۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده