خانه بازی شبیه سازی
City Train Driver Simulator 2019: Free Train Games

City Train Driver Simulator 2019: Free Train Games

تعداد دانلود۳۰ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۸۹
حجم۷۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Imperial Arts Pty Ltd
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏اگر تا به حال شانس رانندگی یک قطار واقعی را نداشته‌اید، شانس خود را در بازی قطار مسافرتی اروپا 2018 امتحان کنید. هم اکنون دانلود کنید تا سفر خود را در دنیای واقعی قطارها، بر روی صفحه‌ی گوشیتان شروع کنید. در قطار شهری سه بعدی شما سرگرمی‌های زیادی را در سراسر ایستگاه مترو شهری، حمل و نقل و مسافربری و همچنین رانندگی با قطارهای باری برای تحویل کالا پیدا خواهید کرد.
‏ وقتی که بازی قطار شهری در 2019 را انجام می دهید، شما هیجان‌انگیزترین گرافیک سه بعدی مدرن در مترو و شهر و همچنین بهترین کیفیت صدا را را تجربه خواهید کرد که بازی را برای شما سرگرم‌کننده تر و جذاب‌تر خواهد کرد.
‏ حتما شما قطار برقی شبیه‌سازی شده‌ی سه بعدی را آنچنان دوست خواهید داشت که دیگر در هیچ مسابقه شبیه‌سازی دیگری شرکت نکنید و از این بازی شبیه ساز قطار واقعی لذت ببرید.
‏ بازی سه بعدی شبیه‌سازی شده شهری، ترکیبی از قطار مسافربری و باربری می‌باشد. کنترل بازی 2018 شبیه ساز قطار هند را در دست بگیرید و از بهترین بازی آموزشی بازار با گرافیک سه بعدی لذت ببریدد. ما کاملا شبکه خط ریلی را در این بازی پیاده کرده‌ایم، به همراه تمام ویژگی‌های موجود ترکیب شده در قطار شبیه‌سازی شده اروپا، کنترل همه‌ی چراغ‌های راهنمایی و محدودیت سرعت به شما کمک میکند از بهترین بازی شبیه ساز قطار نهایت لذت را ببرید.
‏ ویژگی‌ها:
‏ گرافیک سه بعدی و واقعی مترو شهری
‏ کنترل پیشرفته و آسان
‏ سناریو واقعی و سناریو حمل و نقل بار
‏ شبکه گسترده خطوط راه آهن و ایستگاه‌های مترو شهری
‏ بخار، دیزل، قطار برقی سه بعدی
‏‏- حالت جدید لیفتراک اضافه شد.
‏- بازی بهینه سازی شده است.
‏- مسئله های کوچک برطرف شد.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟