استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Stickman City Construction

Stickman City Construction

نسخه۸.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۴/۲۹
تعداد دانلود۲۱ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۳۲
حجم۶۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده GamePark
‏‏هی stickman شبیه ساز بیل مکانیکی سازنده 2021 از شهر فرودگاهی. شبیه ساز سازنده، بازی های رایگان jcb megapolis! در شبیه ساز ساخت پل: بهترین شهرساز در شبیه ساز شهر 2021 و بازی شبیه ساز شهر ساختمان باشید. بازی های رایگان شبیه ساز بیل مکانیکی ماشین آلات جرثقیل بیل مکانیکی و سازنده کامیون لیفتراک را برای بچه ها اجرا کنید و یک خانه بسازید، یعنی پل راه آهن در بازی کامیون شهری ساخت و ساز پل استیکمن یا بازی جرثقیل کلان شهر. آیا به دنبال بازی‌های رانندگی کامیون‌ساز شهری برای کودکان هستید یا بازی‌های رایگان کامیون‌ساز برای کودکان نوپا، پس این بازی شهرسازی بولدوزر، کامیون‌ساز و ساخت خانه‌سازی فقط برای شما برای بچه‌ها است. تجربه بازی های بزرگ در طراحی خانه و بازی شبیه سازی.

ویدئو معرفی برنامه

‏به دنیای شبیه ساز ساخت و ساز ساختمان jcb Stickman خوش آمدید. Bridge بهترین شهر خود را با این بازی بزرگ شهر ساختمانی استیکمن بسازید. شما به عنوان یک سازنده استیکمن واقعی اکنون مالک زمین هستید! شروع ساخت و ساز شهر ساخت و ساز به عنوان یک سازنده بهترین شهر ساخت و ساز ساختمان jcb مرتفع در شهر. با این بازی رانندگی شبیه ساز ساخت و ساز ساختمان Stickman، تجربه ساخت شهر ساخت و ساز عالی را به دست آورید. شبیه ساز ساخت و ساز ساختمان شهر jcb stickman شگفت انگیز تجربه واقعی هیجان انگیز شبیه ساز ساخت پل شهری را به شما می دهد. از هیجان‌انگیزترین تجربه سال توسط این بازی‌های رانندگی شبیه‌ساز بیل مکانیکی شبیه‌ساز شهر استیکمن برای بچه‌ها لذت ببرید.
‏ماموریت‌های چالش برانگیز مختلفی مانند ساختن شهر عالی و وظایف به شما داده می‌شود و باید ماموریت‌ها را کامل کنید. به موقع. بنابراین می توانید جوایز جمع آوری کنید و حداکثر سکه را به دست آورید. شما باید تمام ماموریت های سازنده کامیون های ساخت شهر استیکمن خود را تکمیل کنید تا به سمت ماموریت بعدی قدم بردارید. خود را به عنوان بهترین سازنده ساختمان شهر استیکمن در شهر ثابت کنید. محموله ساختمان شهر را به محل مورد نیاز حمل کنید و شروع به ساخت شهر خود کنید. دوست دارید با بازی های رانندگی مگاشهر شبیه ساز بیل مکانیکی واقعی استیکمن بازی کنید. برای انجام یک کار سازنده مناسب در سایت شهر، طرح های سازه ای عالی را طراحی کنید. راننده سازنده لیفتراک از طریق وسایل نقلیه مختلف با موانع مختلف. تراکتورهای سازنده بزرگ که بار را حمل می کنند به سازنده استیکمن داده می شود.
‏پس منتظر چه چیزی هستید؟ با این شبیه ساز بیل مکانیکی شهری ساخت و ساز استیکمن، کل دنیای جدید بازی را تجربه کنید و از لذت نهایی شهر ساختن پل شهرسازی لذت ببرید.
‏بازی های رایگان برای کودکان بسازید که شهر ساختمانی را به انتخاب خود و با توجه به سبک زندگی خود آزاد کنید. کنترل‌های صاف شگفت‌انگیز و انیمیشن‌های سه‌بعدی واقع‌گرایانه در این بازی‌های رانندگی در شهر استیکمن برای کودکان، هیجان بیشتری را به دنیای استیکمن شما می‌افزاید.
‏ویژگی‌ها:
‏● تجربه کامل بازی جدید توسط این بیل مکانیکی استیکمن .
‏● گرافیک سه بعدی HD شگفت انگیز با انیمیشن واقع گرایانه.
‏● محیط شهر سه بعدی واقع گرایانه.
‏● حجم عظیمی از بار را برای مقاصد شهری حمل کنید.
‏● جلوه های صوتی عالی برای بهبود تجربه ساخت شهر استیکمن شما .
‏● ماموریت های چالش برانگیز و شگفت انگیزی که باید تکمیل شوند.
‏● با تکمیل ماموریت، قفل ماموریت های متعدد را باز کنید.
‏● به بهترین سازنده شهر استیکمن در شهر تبدیل شوید.
‏● ابزارهای کمکی برای تکمیل ارائه خواهند شد. ماموریت ها.
‏● انواع کامیون ها در دسترس هستند.
‏● ابزارهای خود را باز کرده و ارتقا دهید.
‏● ماموریت های خود را با دقت کامل کنید.

نظرات و امتیاز ها

۳۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر امبر
١٤ تیر ١٤٠٢

‏✓ زشت ‏✗ بد خیلی بد و چندشاوره

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر tsoop
١٤ اسفند ١٤٠١

‏✓ ۱ ‏✗ ۱ ارس

میپسندم۳ نمیپسندم۱
عکس کاربر S.A.M.2325
١١ بهمن ١٤٠١

سلام این بازی خیلی خیلی بد بد بد بد بد بد بد بد بد بد است

میپسندم۶ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده