استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Sand Excavator Simulator Games

Sand Excavator Simulator Games

شبیه‌سازی حفاری ماسه

نسخه۶.۰.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۲۱
تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۵۵
حجم۳۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Imperial Arts Pty Ltd
‏‏بازی‌های سرگرم کننده‌ بسیاری در زمینه رانندگی کامیون در جاده هستند اما این بازی بسیار جالب‌تر و سرگرم‌کننده‌تر است. شما باید با کامیون خود به ماموریت کمکی در یک زمان مشخص بروید. شما باید در این ماموریت یک راننده‌ی بسیار حرفه‌ای باشید. اگر‌ می‌خواهید تا کارتان را در این بازی هیجان انگیز‌ ادامه دهید و در عین حال از کامیون استفاده کنید، همین حالا شروع کنید!
‏ حوادث طبیعی هر چند وقت یکبار اتفاق می‌افتند، همیشه تلفات، اتفاقات خاص و همچنین بازمانده‌هایی وجود خواهند داشت. چرا شما عضوی از این گروه نجات نمی‌شوید و به بازمانده‌های این بازی سه بعدی کمک نمی کنید؟
‏ همانطور که می‌بینید این بازی یک بازی حمل و نقل کامیونی است پس مانند یک راننده کامیون رفتار کنید، شما باید خیلی‌ مراقب باشید زیرا رانندگی با یک کامیون ساده نیست و احتمال تصادف هم بسیار بالاست. کامیون دارای اجزا مختلف و بارهای متفاوت است و نیاز به یک مهارت خاص دارد و بیرون آمدن از این بازی به عنوان یک قهرمان کار ساده‌ای نیست.
‏ پارک کردن کامیون به طور دقیق در قسمت‌های گفته شده خیلی ضروری است و در این بازی برای تخلیه و بارگیری نیاز به یک فضای مناسب دارید.
‏ فرستنده یدک کش باید مطمئن شود تا بهترین راننده‌ها، کسانی که مهارت بالاتری را دارند و کسانی که می‌توانند اتفاقات را به خوبی ساماندهی کنند به این ماموریت‌ها بفرستد. این بازی‌ به شما این امکان را می‌دهد تا قسمتی از این تیم نجات شوید و ماموریت‌های بسیار خطرناک را به عهده بگیرید.
‏ این ماموریت بسیار مهم است زیرا کسی به شما کمک نمی‌کند و تنها خودتان هستید و حوادث و تلفات بسیاری هر دقیقه اتفاق می‌افتند.
‏ خصوصیات بازی:
‏ کنترل ساده و آسان بازی
‏ حفر کننده شن و ماسه و بار زدن بسیار آسان
‏ شرایط آب و هوایی واقعی - گاهی آفتابی و گاهی بارانی
‏ جزئیات دقیق
‏ زوایای دید متفاوت دوربین برای اینکه بازی را ساده تر‌کند
‏ قابلیت ادامه دادن بازی را دارد و شما نیاز نیست که تمام قسمت‌ها را از اول بازی کنید.
‏‏بازی بهینه شده
‏رفع اشکالات عمومی

نظرات و امتیاز ها

۵۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر جیمی
٢٨ آذر ١٤٠١

افتضاح مسخره

میپسندم۱۷ نمیپسندم۱۶
عکس کاربر امیرحسین
١٢ دی ١٤٠١

مزخرف

میپسندم۱۷ نمیپسندم۱۵
عکس کاربر محمد مهدی
٢٨ آذر ١٤٠١

خوبه

میپسندم۱۹ نمیپسندم۱۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده