خانه برنامه سیر و سفر
Sand Excavator Simulator 2021: Truck Driving Games

Sand Excavator Simulator 2021: Truck Driving Games

تعداد دانلود۱۹ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۳۲
حجم۴۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Imperial Arts Pty Ltd
‏‏بازی‌های سرگرم کننده‌ بسیاری در زمینه رانندگی کامیون در جاده هستند اما این بازی بسیار جالب‌تر و سرگرم‌کننده‌تر است. شما باید با کامیون خود به ماموریت کمکی در یک زمان مشخص بروید. شما باید در این ماموریت یک راننده‌ی بسیار حرفه‌ای باشید. اگر‌ می‌خواهید تا کارتان را در این بازی هیجان انگیز‌ ادامه دهید و در عین حال از کامیون استفاده کنید، همین حالا شروع کنید!
‏ حوادث طبیعی هر چند وقت یکبار اتفاق می‌افتند، همیشه تلفات، اتفاقات خاص و همچنین بازمانده‌هایی وجود خواهند داشت. چرا شما عضوی از این گروه نجات نمی‌شوید و به بازمانده‌های این بازی سه بعدی کمک نمی کنید؟
‏ همانطور که می‌بینید این بازی یک بازی حمل و نقل کامیونی است پس مانند یک راننده کامیون رفتار کنید، شما باید خیلی‌ مراقب باشید زیرا رانندگی با یک کامیون ساده نیست و احتمال تصادف هم بسیار بالاست. کامیون دارای اجزا مختلف و بارهای متفاوت است و نیاز به یک مهارت خاص دارد و بیرون آمدن از این بازی به عنوان یک قهرمان کار ساده‌ای نیست.
‏ پارک کردن کامیون به طور دقیق در قسمت‌های گفته شده خیلی ضروری است و در این بازی برای تخلیه و بارگیری نیاز به یک فضای مناسب دارید.
‏ فرستنده یدک کش باید مطمئن شود تا بهترین راننده‌ها، کسانی که مهارت بالاتری را دارند و کسانی که می‌توانند اتفاقات را به خوبی ساماندهی کنند به این ماموریت‌ها بفرستد. این بازی‌ به شما این امکان را می‌دهد تا قسمتی از این تیم نجات شوید و ماموریت‌های بسیار خطرناک را به عهده بگیرید.
‏ این ماموریت بسیار مهم است زیرا کسی به شما کمک نمی‌کند و تنها خودتان هستید و حوادث و تلفات بسیاری هر دقیقه اتفاق می‌افتند.
‏ خصوصیات بازی:
‏ کنترل ساده و آسان بازی
‏ حفر کننده شن و ماسه و بار زدن بسیار آسان
‏ شرایط آب و هوایی واقعی - گاهی آفتابی و گاهی بارانی
‏ جزئیات دقیق
‏ زوایای دید متفاوت دوربین برای اینکه بازی را ساده تر‌کند
‏ قابلیت ادامه دادن بازی را دارد و شما نیاز نیست که تمام قسمت‌ها را از اول بازی کنید.
- Game play optimised
- Small issue fixed
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟