استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Dragon Battle - Robot Car Game

Dragon Battle - Robot Car Game

نسخه۲.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۲۲
تعداد دانلود۴ هزار
حجم۴۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Game Inferno
‏‏اضافه شدن ما به بازی های ربات شیر ​​به بازی های تبدیل ربات که در آن بازی تبدیل چند ربات را با تبدیل ربات اژدها که برای بازی های ماشین روبات طراحی شده است ارائه می دهیم. ما مفهوم متفاوتی را به بازی‌های تبدیل ربات اضافه کرده‌ایم که در آن اکشن ربات ملکه و بازی ربات پادشاه در جنگ‌های تبدیل ربات بازی روبات سلطنتی وجود دارد. بازی ربات ماشین در راه است و حالت‌های مختلفی ایجاد می‌شود تا بازی‌های ربات را غنی‌تر کند که در آن قهرمان ربات پرنده را در این بازی‌های رزمی ربات بازی می‌کنید. زمانی که بازیکنان ماشین روباتی را به ماموریت‌های اکشن می‌برند، یک اپیزود ویژه حمله بیگانه نیز وجود دارد. شما همچنین می توانید به ربات اژدهای پرنده تبدیل شوید یا از تبدیل ربات ببر یا یک ماشین ربات بزرگ در حین لذت بردن از ماموریت های ربات شیر ​​لذت ببرید. بازی‌های ربات‌های متحول کننده همراه با تبدیل قدرتمند چند رباتی ربات سنجاقک، مطمئناً همه شما را در عصر تبدیل ماشین‌ها توسط ربات‌ها در حین انجام بازی‌های روباتی که با روبات‌های شیطانی MECH مبارزه می‌کنند، هیجان زده می‌کند. به محض ورود به بازی، بازیکن خود را از بین یک پادشاه و یک ملکه انتخاب می‌کنید و جالب‌تر از آن این است که همراه با هر بازیکن یک ربات شیر ​​یا یک ربات ببر در حالت همراه وجود دارد که باید با دشمنان شرور مبارزه کنید. همراه با شریک زندگی خود بازی تبدیل ربات ما با چندین قدرت رباتیک ادغام شده در ماشین تبدیل ربات منحصر به فرد برای بازی های ربات اژدها ارائه می شود. پس همین حالا بازی ماشین چند رباتی ما را دانلود کنید تا از تغییر شکل ربات شیر ​​هنگام انجام بازی های ربات ببر لذت ببرید. با کنترل تبدیل ربات اژدها در بازی‌های تبدیل ربات، از جنگ‌های تبدیل ربات‌های شدید لذت ببرید.
‏بازی Robot Transform به‌عنوان بازی روبات‌های زمان‌ها منتشر شده است که متعلق به بازی‌های ربات شیر ​​است که با تبدیل ربات اژدها جدید که در آن اژدهای شما راه می‌رود و همچنین پرواز می‌کند، منتشر شده است. بازی های تبدیل کننده ربات جالب. شاید بازی جنگ های تبدیل ربات در حالی که از بازی ربات های بزرگ لذت می برید پس از دانلود بازی ربات رایگان ما، منطقه بازی را تسخیر می کند. بازی‌های Transform Robot همچنین تبدیل ربات شیر ​​و اکشن قهرمان ربات پرنده را ارائه می‌دهند که در این بازی ماشین چند رباتی ظاهر می‌شود. ربات ملکه با قابلیت شناور قدرتمندی همراه است که در این بازی ربات سلطنتی همچنان در سراسر جهان حرکت می کند. هنگامی که ماشین ربات بزرگ خود را بیرون می آورید تا در حالت حمله بیگانه با دشمنان مبارزه کنید یا تغییر شکل چند رباتی را انجام می دهید، از قدرت های رباتیک در ابعاد مختلف لذت می برید که بازی های ربات را تغییر می دهند. در سال 2021، بازی‌های ماشین روبات‌های Transform با اکشن با شدت بالا و تبدیل ربات ببر همراه با ماشین‌های تبدیل‌کننده ربات در این جنگ‌های تبدیل مگا ربات بارگیری می‌شوند. ربات اژدهای پرنده خود را به اطراف شهر ببرید و از ماشین تبدیل ربات در جدیدترین بازی تبدیل ربات ما لذت ببرید.
‏جنگ های تبدیل ربات در این فصل در بازی های تبدیل ربات افزایش یافته است، زمانی که فقط بازیکنان ماهر از منطقه جنگ دیوانه جان سالم به در می برند. بازی های ربات شیر ​​و ربات سنجاقک در جدیدترین مد سال 2021 در بازی ماشین ربات تبدیل تبدیل شدند. منطقه شریک یک ورود نوآورانه به این منطقه است که در آن کاربر بر چندین بازیکن کنترل دارد. بازی‌های ربات ببر منتشر شده در بازی‌های مبارزه با ربات‌ها با تبدیل چند روباتی، مطمئناً اثر خود را در ترکیب بازی ربات‌های ماشین و بازی‌های ربات اژدها بر جای می‌گذارند. بازی های تبدیل ربات با اکشن ربات شیر ​​با ویژگی های بهبود یافته بازی بازی تبدیل ربات، افزودنی به بازی های اژدهای ربات و بازی های تبدیل ربات است. ببینید، خانواده سلطنتی اینجا هستند تا شهر شما را از شر شر خلاص کنند.
‏ویژگی ها:
‏محیط سه بعدی عظیم برای لذت بردن از رانندگی با ماشین و پرواز اژدها.
‏قدرت های رباتیک آینده نگر.
‏مجموعه سلطنتی ربات هایی برای انتخاب
‏حالت شریک با ربات و شیر.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده