استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Flying Dragon Game: Dragon War

Flying Dragon Game: Dragon War

نسخه۵.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۸/۳۰
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۷
حجم۸۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آب و هوا
سازنده Branches Studio, Inc.
‏‏ما در حال ارائه بازی تیراندازی ربات هستیم که ترکیبی از سرگرمی واقعی از بازی های تبدیل ربات در عصر بازی های ربات پرنده سه بعدی است. برای انجام بازی‌های تیراندازی با ماشین ربات آماده شوید، جایی که در بازی‌های ربات اژدهای پرنده، ناجی زندگی غیرنظامیان خواهید بود. تنها چیزی که نیاز دارید این است که شهر را از دست ربات های دشمن بزرگ نجات دهید در حالی که از قدرت فوق العاده خود در یکی از بهترین بازی های تیراندازی ربات استفاده می کنید. با جنگ ربات ها در زمین های مختلف نبرد سرگرم شوید و با تبدیل شدن به ربات کامیون هیولا، تمام ربات های شیطانی را از بین ببرید. آیا برای نبرد تبدیل ماشین روبات آماده هستید؟ این بازی ربات پرنده را دریافت کنید و تجربه نهایی بازی های اژدهای ربات پرنده را در اینجا احساس کنید!

ویدئو معرفی برنامه

‏آیا دوست دارید در بازی های تبدیل ربات شرکت کنید و می خواهید بازی های تیراندازی جدید ربات را تجربه کنید؟ اگر بله، پس باید بازی های جدید ربات های ماشین را امتحان کنید تا هیجان واقعی بازی های تبدیل ماشین روباتی را تجربه کنید. شهر در معرض تهدید است و شما تنها نجات دهنده زندگی در بازی های ربات اژدها هستید. بیایید نبرد ربات های آینده نگر بازی های جنگی ربات ها را در بازی های تیراندازی ماشین شروع کنیم. شما باید در بازی های ربات های پرنده با ربات های شیطانی مبارزه کنید. جنگ ربات ها در این بازی ماشین روباتی تازه شروع می شود، دشمنان فوق العاده دیوانه در بازی های ربات های پرنده منتظرند تا شما را بکشند، اما! نترسید، مسئولیت بازی های تبدیل ربات را بر عهده بگیرید و از آتش اژدهای خود در بازی های ربات ماشین استفاده کنید. آیا شما بهترین ربات تیرانداز بازی های تیراندازی ماشین ربات هستید؟ سپس، وقت آن است که خود را یک جنگجوی واقعی ثابت کنید!
‏در این بازی تیراندازی ربات، برای بقای خود بجنگید و در جنگ ربات بازی های تبدیل ربات پیروز شوید. مانند یک تیرانداز حرفه ای در مقابل دشمنان بایستید و آنها را بکشید تا ماموریت خود را انجام دهید. آیا از دیدن تحولات کامیون هیولا هیجان زده هستید؟ اگر بله، بیایید تمام ربات شیطانی را شلیک کنیم و با استفاده از آتش نفس و قدرت تیراندازی شما، تمام دشمنان را در بازی های تیرانداز ربات نابود کنیم. تبدیل به ربات کامیون هیولا شوید و در بازی های جنگی ربات ها بجنگید و زنده بمانید. بال های خود را باز کنید و با خیال راحت در بازی های ربات اژدهای پرنده پرواز کنید که هیجان بازی های تبدیل ماشین را در بر می گیرد.
‏ویژگی های کلیدی بازی Dragon Robot Car Game:
‏ماشین های چند رباتی و کامیون های هیولا برای رانندگی.
‏چالش های چندگانه تیراندازی ماشین ربات.
‏قدرت های هیجان انگیز ربات اژدها.
‏میدان های جنگ واقعی برای بازی های تیراندازی ربات.
‏رایگان بازی واقعی ماشین ربات.
‏بازی جدید تبدیل ربات.
‏از طرفداران بازی های جنگی ربات ها خوش آمدید از این بازی ماشین ربات اژدها جدید در ژانر بازی های ربات ماشین لذت ببرید تا از تحول واقعی ماشین ربات و جنگ ربات ها لذت ببرید. قدرت رباتیک واقعی ربات اژدها ارائه شده در این بازی ربات پرنده به صورت سه بعدی، هیجان واقعی بازی های مبارزه با ربات را برای شما فراهم می کند. پس برای چی منتظری؟ دکمه دانلود را بزنید و تجربه نهایی بازی ربات را در دسته بازی های اژدهای پرنده به دست آورید.
‏‏* اقدامات جدید
‏* تحولات جدید
‏* قدرت های جدید
‏* بالا پرواز کنید و با اژدهای پرواز بیگانه بجنگید
‏* از تیراندازی لذت ببرید.

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محمد
٢ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ موشک های قوی ‏✗ ماشین زیاد نداره این بازی خیلی خوب

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر امیر علی
٢٦ بهمن ١٤٠١

خوبه ولی به نظر من دوتاش نمیخوام

میپسندم۳ نمیپسندم۴
عکس کاربر زهرا صمدی
٥ خرداد ١٤٠١

خوب ولی نه زیاد 😑😑😒😒😑😐

میپسندم۱۴ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده