استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Multi Robot Wars - Robot Games

Multi Robot Wars - Robot Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۷.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۳
تعداد دانلود۱۹ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۲۸
حجم۵۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Brave Jackals
‏‏تغییر شکل ربات - بازی های پرواز با اتومبیل
‏جنگ های مکانیکی در آخرین بازی های ربات در اینجا با ترکیبی از تغییر شکل چند ربات و نبرد تیمی ارائه شده است. بازی های ربات تانک و بازی های هلی کوپتر را انجام دهید تا از نبرد آینده با بازی های تیراندازی تیمی لذت ببرید. ما از شما به دنیای بازی های ربات تانک استقبال می کنیم ، جایی که ما قصد داریم بازی تبدیل ماشین چند ربات خود را با ایده منحصر به فرد و ترکیبی از بازی های تانک ارائه دهیم. این بازی ربات اتومبیل فرمول فرصتی را برای تجربه چندین عقاب و هلی کوپتر در یک بسته از بازی اتومبیل ربات تانک فراهم می کند. Multi robot wars مخلوطی از بازی های ربات تانک و بازی های بدون سرنشین است. فقط یک بازی ربات مکانیکی را با تغییرات مختلف و حالت مسابقه بزرگراه و همچنین در همان بسته جنگ تحول چند ربات تصور کنید. اگر می خواهید با روبات های بدون سرنشین با قدرت و سفارشی سازی منحصر به فرد بازی کنید ، این بازی جنگ mech برای شما مناسب است. این بازی ربات عقاب یکی از بهترین بازی های تبدیل ربات است که تاکنون بازی کرده اید. مخالفان و قدرت های فوق العاده پرواز بی شمار هیجان انگیز گیم پلی بازی را به شما هدیه می دهند.

ویدئو معرفی برنامه

‏بازی ماشین چند ربات با دقت طراحی شده است بازی تبدیل ربات. ما به خوبی می دانیم که کاربران همیشه مایل به نصب آن بازی های ربات متحول کننده هستند که در آن بهترین ترکیب بازیکنان و گیم پلی بازی را ارائه می دهیم. بازی تبدیل چند ربات 2020 شامل چندین حالت جنگی است. ما قصد داریم بازی تحول جدیدی را ارائه دهیم که فقط بازی تبدیل اتومبیل است که در آن شما با یک ربات بزرگ در یک بازی کامل بازی خواهید کرد.
‏حالت های مختلف تغییر شکل ربات و نبردهای تیمی
‏حالت اول حالت شغلی است که برای انجام مأموریت باید در برابر نیروهای بیگانه رقابت کنید. در نبرد نهایی ربات تانک در شهر مدرن نقش قهرمان را بازی کنید. بروید و برای حفظ آرامش شهر با ربات فوق العاده قدرتمند عقاب و زنبور عسل روبرو شوید.
‏در این بازی ربات بدون سرنشین ، حالت حالت دوم حالت مسابقه بزرگراه است که در آن شما مسابقه اتومبیل های سریع را تجربه خواهید کرد.
‏آخرین و نه مهمترین مسابقه تیراندازی تیمی در بزرگ ربات تبدیل جنگ 2020 است. با در نظر گرفتن علاقه کاربران ارزشمند خود ، ما طراحی منحصر به فردی از بازی های تیراندازی تیمی با ربات های متحول را ارائه دادیم.
‏برای لذت بردن از لذت تغییر شکل بازی ها ، یک بازی خوب ربات تانک و بازی عقاب پرنده دریافت کنید. این بازی ربات همچنین شامل ویژگی های بازی های عقاب و بازی های بدون سرنشین است.
‏بهترین ویژگی های جنگ های چند ربات
‏• تبدیل ربات های متعدد.
‏• گرافیک با کیفیت بالا و محیط شهر زیبا.
‏• کنترل صاف و کامل.
‏• ماموریت های منحصر به فرد و خطوط جذاب داستان گیم.
‏• حالت های مسابقه بزرگراه و TDM.
‏‏***Crashes رفع شد...
‏**Mech Battle بهبود یافت ..
‏***Mech Battle اضافه شد...
‏***اشکالات جزئی رفع شد ***
‏***New Super قدرت ها اضافه شد ...
‏*** طراحی جدید گیم پلی معرفی شد ...
‏*** مفهوم جدید مسابقه بزرگراه ...
‏فصل جدید زمستان اضافه شد ..
‏ماموریت های جدید کریسمس اضافه شد..
‏اشکال‌های جزئی رفع شد ..
‏بهینه‌سازی کلی بازی ....
‏*** AirDrops برای سرگرمی و جوایز بیشتر اضافه شد..
‏*** Super Cars جدید اضافه شد ....
‏ *** غیرنظامیان در شهر اضافه شدند ....
‏***اختیارات جدید اضافه شدند...

نظرات و امتیاز ها

۲۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
SSSSS
١٩ آبان ١٤٠١

خیلی خوب بود

۰ ۰
رضا
٦ فروردین ١٤٠٢

این بازی خیییییلی خوبه

۰ ۰
تبهللملیه
٢٤ مرداد ١٤٠١

دو تزتنلیژ تو نتیعهترزت۱۲۳88807

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده