استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه ورزشی
Formula Car Robot Transform - Flying Dragon Robot

Formula Car Robot Transform - Flying Dragon Robot

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۳/۲۰
تعداد دانلود۱۸ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۲۴
حجم۵۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Game Inferno
‏‏به بازی ماشین های رباتی اندروید خوش آمدید! بازی شبیه سازی ماشینی و رباتی اندروید در سال های اخیر پیشرفت زیادی کرده اند و این بازی نیز دقیقا در همان مسیر قدم برمیدارد. گیم پلی این بازی مملو از صحنه ها و ماموریت های اکشن است که از انجام آن ها خسته نخواهید شد.

ویدئو معرفی برنامه

‏ شما در این بازی علاوه بر ماشین سواری در نقش ربات های جنگجو نیز قرار می گیرید که باید با مهارت ها و قدرت های مختلف دشمنان خود را شکست دهید. در این بازی شهر مورد هجوم خلافکاران زیادی قرار گرفته است و شما به عنوان قهرمان و تنها امید مردم باید دشمنان را شکست دهید.
‏ گرافیک این بازی نیز فوق العاده است و در همه جا به جزئیات توجه بسیار زیادی شده است. اگر از علاقه مندان به بازی های رباتی هستید بدون شک از این بازی نیز لذت خواهید برد.
‏ ویژگی های این بازی
‏ - بازی رباتی چند نفره
‏ - محیط کاملا جدید
‏ - کنترل آسان
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
New Dragon and Lion Robot added.
New Enemy Robots added.
3 new modes including MECH robot mode.
New city added.

Please play our game and rate it , we are constantly improving our games for you guys. :) Thank you and have a nice day.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده