استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
3D Modeling App: Sculpt & Draw

3D Modeling App: Sculpt & Draw

نسخه۱.۱۷.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۱/۱۷
تعداد دانلود۲۴ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱۳۳
حجم۳۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده 3D Modeling Apps
‏‏اپلیکیشن 3D Modeling به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از ژست های حرکتی روی تلفن همراه یا تبلت خود، به راحتی مدل های سه بعدی، اشیا، گرافیک های هنری و cgi، نقاشی ها، ایجاد شخصیت های سه بعدی و طراحی بازی های سه بعدی را در حال حرکت بسازید. برنامه ویرایش سه بعدی ما از دیگر برنامه‌های طراحی برای بزرگسالان متمایز است.

ویدئو معرفی برنامه

‏تعداد زیادی از اشیاء سه بعدی را برای تجارت ایجاد کنید. این یک افزونه مفید به مجموعه ابزار بسیاری از متخصصان است: از آن به عنوان یک برنامه طراحی گرافیک سه بعدی، یک برنامه طراحی سازنده سه بعدی، یک برنامه طراحی سه بعدی برای مهندسی، یک برنامه طراحی طراحی منظره، یک برنامه طراحی مبلمان سه بعدی، یک برنامه طراحی صنعتی استفاده کنید. و یکی از بهترین برنامه های طراحی نجاری است. مهندسان خودرو حتی می توانند از آن برای طراحی خودرو استفاده کنند. برای کسانی که به دنبال بهترین بوم دیجیتال برای کار با قلم سه بعدی، نقاشی یا طراحی هستند، برنامه 3D Modeling همچنین یک برنامه نقاشی سه بعدی و طراحی 3 بعدی است. براش سه بعدی مناسب را برای کار خود پیدا کنید. آیا شما یک صنعتگر و سازنده هستید که مدت هاست به دنبال یک سازنده هنر سه بعدی همه جانبه بوده اید؟ جلوترش رو نگاه نکن. برای طراحی با مداد سه بعدی نیازی به قلم نیست، اما اگر هنرمندی هستید که به آن متکی هستید، برنامه ویرایشگر طراحی ما از آن پشتیبانی می کند. توانایی‌های خود را به‌عنوان یک مجسمه‌ساز دیجیتالی آزمایش کنید، زیرا اپلیکیشن مدل‌سازی سه‌بعدی نیز یک برنامه مجسمه‌سازی سه بعدی است. برای سازندگان مدل، آن نیز یک مدل ساز سه بعدی و سازنده شی سه بعدی است. این سازنده cgi برای سه بعدی سریع است.
‏و برای طراحان و توسعه دهندگان بازی، ما ابزاری ارائه می دهیم که به شما امکان می دهد شخصیت های سه بعدی بسازید و بازی های سه بعدی طراحی کنید. این انیماتور سه بعدی است که برای ایجاد صحنه های برش نیاز دارید. همچنین از آن برای ساخت مدل های سه بعدی از شخصیت های خود و مدل سازی دقیق فیزیک سه بعدی استفاده کنید. یا برنامه را به عنوان یک سازنده نقشه سه بعدی امتحان کنید تا دنیایی همهجانبه را برای بازی و شخصیت های سه بعدی خود بسازید.
‏انبوه ویژگی:
‏1. گردش کار سریع:
‏- تصاویر سه بعدی را جابجا کرده و بچرخانید، و اشیاء سه بعدی و دوربین را با استفاده از حرکات اندازه گیری کنید. به سرعت بین ابزارها جابه‌جا شوید.
‏- رئوس، لبه‌ها، چهره‌ها و اشیا را با ضربه زدن طولانی یا کشیدن قاب‌ها به راحتی چند انتخاب کنید.
‏2. ابزارهای راس برای هندسه سه بعدی: ادغام (ادغام هدف، جمع کردن لبه ها، جمع کردن چهره)، اتصال، و ایجاد چهره با استفاده از رئوس.
‏3. ابزارهای لبه: یک برش را با استفاده از یک تند کشیدن یا با انتخاب یک نقطه به نقطه بکشید، یک حلقه را برش دهید (حلقه های لبه جدید ایجاد کنید)، یک حلقه را انتخاب کنید (همچنین با دو ضربه زدن)، اکسترود کردن، حذف کردن، انتخاب حلقه، ایجاد چهره های سه بعدی با استفاده از لبه حاشیه (سوراخ را پر کنید).
‏4. ابزارهای چهره: اکسترود کردن، رسم یک چهره با استفاده از نقاط تنظیم، جدا کردن، شبیه سازی، انتخاب پوسته (همچنین با دو ضربه زدن)، معکوس کردن، حذف.
‏5. ابزارهای شی: ترکیب/جدا کردن، شبیه سازی، آینه، صاف، تقسیم، و نرمال های نرم/سخت.
‏6. ابزار مجسمه سازی: حرکت، صفحه نمایش، فشار دادن، کشیدن و صاف کردن. می توانید اندازه و قدرت قلم مو را تنظیم کنید.
‏7. ابزارهای نمایش:
‏- شبکه با اندازه قابل تنظیم و مقادیر snapping.
‏- اطلاعات نمایش: تعداد مثلث ها، فاصله بین رئوس، و طول لبه.
‏- Wireframe روشن/خاموش، روشن/خاموش سایه دار.
‏ - روشن/خاموش سایه ها.
‏- روشن/خاموش محور.
‏8. رنگ‌آمیزی: نقاشی رنگی ورتکس.
‏9. می توانید تا 20 ماده را روی اشیاء خود اعمال کنید.
‏10. ابزارهای اضافی:
‏- دوربین املایی.
‏- مقادیر دقیق حرکت، چرخش و مقیاس را تنظیم کنید.
‏- انتخاب شده را نمایش دهید (انتخاب را جدا کنید).
‏- انتخاب را بزرگ کنید و انتخاب را تبدیل کنید.
‏- حرکت دهید رئوس، لبه‌ها، وجه‌های سه‌بعدی، و اشیاء آزادانه و بدون اتصال به شبکه.
‏- عکس‌برداری: شبکه‌ای، زاویه چرخش، صفحه ۲ محوری، فضای محلی، نفوذ فیزیکی، ضربه‌گیری بادامک ارتو.
‏- ذخیره خودکار.
‏ 11. صادرات و وارد کردن فایل‌های obj:
‏- قابل وارد کردن در نرم‌افزار مدل‌سازی سه بعدی: 3ds Max \ Maya \ Blender \ Zbrush \ Modo \ Adobe Photoshop \ Adobe Illustrator \ MeshMixer \ Concepts \ Netfabb \ Forger - قابل وارد کردن در نرم‌افزار CAD : Autodesk AutoCAD \ SolidWorks \ Tinkercad \ NX \ Catia \ Solid Edge \ Autodesk Fusion 360 \ Rhino \ Onshape \ Trimble Sketchup \ Maxon Cinema 4D (C4D) \ Autodesk Alias
‏- می توان با استفاده از شخص ثالث به فرمت های فایل زیر تبدیل کرد مبدل: IGS \ IGES \ STP \ STEP \ JT \ SAT \ X_T \ X_B \ BREP \ WRL \ X3D \ 3DM STL \ DAE \ DXF \ GLTF \ FBX \ IFC \ 3DS برای وارد کردن بیشتر به Shapr3d (Shapr) یا uMake 12.
‏‏- آموزش پیشرفته
‏- رفع اشکال جزئی

نظرات و امتیاز ها

۱۳۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Taha_spc
٢٥ بهمن ١٤٠٢

این برنامه برای یونیتی هم کار میکنه ؟؟

میپسندم۹ نمیپسندم۲
عکس کاربر (BNI)
١٤ بهمن ١٤٠٢

عالیه کاش میشد کروی و منحنی هم گذاشت، اگه میشه ممنون میشم راهنمایی کنین

میپسندم۶ نمیپسندم۱
عکس کاربر داش همتون
٢٦ آبان ١٤٠٢

اقای سازنده دقیقا هدفت از ساخت این برنامه چی بوده. یا ما نمیفهمیم قزیه چیه یا واقعا سازنده یه چیزی زده بوده

میپسندم۲۰ نمیپسندم۴۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط