استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Jeep Driving Simulator offRoad

Jeep Driving Simulator offRoad

نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۲۷
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۱.۲
تعداد نظرات۶
حجم۵۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Verx Labs
‏‏راننده خطرناک جیپ تپه ای: بازی های آفرود جدید 🚙
‏راننده و از راننده خطرناک جیپ تپه ای 2019 با هامر آفرود در مسیرهای غیرممکن لذت ببرید. ماجراجویی جدید جیپ آفرود را شروع کنید: رانندگی غیرممکن به عنوان راننده ماشین با مسیر غیرممکن شگفت انگیز و شگفت انگیز در ماشین سواری جدید 4x4. کوهنوردی دیوانه وار خطرناک جیپ 2019 در حال تغییر ماشین سواری رالی و فورچونر آفرود تپه صعود واقعی 2k19 به شیرین کاری حیله گر و دیوانه جیپ غیرممکن است: رمپ بزرگ در میان جاده های دیوانه جیپ جنگلی: رانندگی در تپه. به عنوان مسیرهای غیرممکن دیوانه هندی آماده شوید: بازی های جیپ 2019 در رانندگی آفرود ایالات متحده: شبیه ساز جیپ 2018، کامیون گل و لای آفرود.
‏راننده خطرناک جیپ آفرود: دونده گلی
‏برای یک مسابقه جیپ هیجان انگیز در خطرناک خود آماده شوید. راننده جیپ تپه ای 2019 در این ماجراجویی جدید جیپ آفرود: رانندگی غیرممکن. جیپ آفرود خود را در محیط ماجراجویانه خیره کننده برانید و لذت ببرید. جیپ کوهستانی خود را در محیطی شگفت انگیز همراه با کوه های هیل به عنوان یک راننده جیپ افسانه ای واقعی با رانندگی با جیپ آفرود خود در این کوهنوردی خطرناک جیپ دیوانه وار 2019 برانید. راننده پرادو با رانندگی جیپ آفرود واقعی خود در این صخره نوردی واقعی آفرود فورچونر 2k19 ماشین آفرود خود را به عنوان یک راننده رزمناو آفرود واقعی رانندگی کنید و از مهارت های خود برای تبدیل شدن به یک راننده رزمناو آفرود واقعی با رانندگی ماشین پرادو خود در این شیرین کاری حیرت انگیز و غیرممکن جیپ استفاده کنید. : مگا رمپ. آیا می خواهید سوار جیپ آمریکایی شوید؟ سپس این جاده های دیوانه جیپ جنگلی: رانندگی در تپه نیاز شماست. این بازی مسابقه جیپ آفرود را دانلود کنید و اوقات فراغت خود را با رانندگی در مسیرهای غیرممکن دیوانه وار هندی خود شگفت انگیز کنید: بازی های جیپ 2019 در این مورد انتظارترین رانندگی آفرود ایالات متحده: jeep simulator 2018. به اینجا بیایید و به مهمانی بپیوندید تا رانندگی با جیپ کلاسیک خود را در این خطرناک رانندگی کنید. جیپ تپه راننده 2019. ماموریت های چالش برانگیز زیادی در این بازی مسابقه ای جیپ پرادو آفرود منتظر شما هستند و آنها برای انجام آنها به یک راننده افسانه ای واقعی پرادو نیاز دارند. راندن پرادوی آمریکایی خود در خارج از جاده برای شما جالب خواهد بود و این رانندگی با جیپ پرادوی آمریکایی ساعت ها بازی فوق العاده ای را در این کوهنوردی خطرناک جیپ دیوانه وار 2019 به شما می دهد.
‏ماجراجویی شگفت انگیز را تجربه کنید و شروع به کاوش کنید. دنیای آفرود در حالی که از سواری دیوانه وار یک کامیون 4x4 لذت می برید. سیستم تعلیق عالی خودرو در کنار هندلینگ روان، این بازی جیپ را هیجان انگیزتر کرده است. در حالی که در مسابقات چالش برانگیز آفرود شرکت می کنید، از شبیه سازی واقعی جیپ لذت ببرید. هنگام رانندگی با جیپ آفرود، زوایای دوربین مختلفی برای انتخاب وجود دارد. ویژگی دوربین چندگانه حس واقعی رانندگی با یک مینی جیپ را به شما می دهد. به یاد داشته باشید که یک مسابقه‌دهنده خوب همیشه سریع نیست، اما کنترل عالی وسیله نقلیه شما را به یک راننده عالی تبدیل می‌کند. بنابراین، این بار قرار است مهارت‌های رانندگی آفرود شما آزمایش شود تا بتوانید عنوان قهرمان مسابقات آفرود جهان را به دست آورید.
‏مسیرهای غیرممکن دیوانه‌کننده هندی: بازی‌های جیپ 2019.
‏از جمله مدل‌های باورنکردنی وسایل نقلیه مانند به عنوان پرادو 4x4، SUV پرادو و جیپ هامر. تعداد زیادی دوره‌های رانندگی آفرود و آزمایش‌های دقیق نیروبخش. هیجان رانندگی آزمایشی را تجربه کنید!
‏رانندگی آفرود ایالات متحده: jeep simulator 2018 یک مسابقه رانندگی جهان باز غول پیکر در مسیرهای جنگلی یا کوهستانی است. برای انجام ترفندهای شگفت‌انگیز، به پرسه زدن 4×4 بروید و وسایل نقلیه کاربردی را برانید. در مسیرهای زمین ناهموار دیگر له شوید و بیابان بیابان پس زمینه زمین ناهموار خیره کننده را بررسی کنید. این ماجراجویی جدید جیپ آفرود: استانداردهای حرکت مبتنی بر علم مواد غیرممکن است. یک سواری شجاعانه بزرگ برای مسابقه‌دهنده‌ها برای رانندگی در مسیری که توسط کوه‌ها، شیب‌ها، صخره‌ها، لبه‌های تیز و پیچ‌ها ایمن شده است.
‏ویژگی‌ها راننده تپه‌ای خطرناک جیپ 2019:
‏-کوه‌های خارج از جاده واقعی و خطرناک
‏-نماهای مختلف دوربین
‏-تغییر گزینه موسیقی
‏-تغییر گزینه های کنترل پرادو جیپ
‏-بسیاری از وسایل نقلیه suv 4x4 مختلف
‏-سطوح چالش برانگیز بازی جیپ آفرود
‏-موسیقی سنگین برای 4x4 وسایل نقلیه suv
‏-تست رانندگی شدید و واقعی پرادو

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۱ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر علی
٣١ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ صفر ‏✗ صفر اصلا بازی خوبی نیس اصلا بالا نمیاره باز میکنه ولی میندازه بیرون ⛔⛔لطفا از نصب این بازی خوداری کنید ممنون⛔⛔ از اینکه یک ستاره دادم بخواطره سازندش بود که زحمت کشیده بود .....ولی بازیه چرتیه

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر محمد
٢٣ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✗ اصلا باز نمیشه

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر مسعود شفیعی
١٨ خرداد ١٤٠٢

بازی خیلی بدی است من این بازی را نمی خواهم چون که هیچی بالا نمیاره

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده