استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Bike Stunt Race 3D: Bike Games

Bike Stunt Race 3D: Bike Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۲۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۱۴
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱۱
حجم۴۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Zee Vision Games
‏‏آیا تا به حال خواب دیده اید که در مسیرهای غیرممکن حرکات نمایشی دیوانه وار دوچرخه سواری انجام دهید؟ اگر بله، پس برای دوچرخه‌سواری در مسیرهای غیرممکن در بازی‌های دوچرخه‌سواری آماده باشید. بازی دوچرخه شیرین کاری مخصوص کسانی است که دوست دارند در مسیرهای خارج از جاده سوار شوند و شیرین کاری های دوچرخه سواری دیوانه وار انجام دهند. برای شیرین کاری های شدید در محیط ناهموار و سکوی متحرک دوچرخه سواری کنید تا در بازی های مسابقه دوچرخه سواری سه بعدی، پرش های عظیم، تلنگرها، روی مسیرهای مختلف انجام دهید. شما می توانید در این بازی دوچرخه سواری به یک استاد دیوانه ترفندهای دوچرخه تبدیل شوید و مهارت های فوق العاده خود را در بازی های دوچرخه شیرین کاری نشان دهید.

ویدئو معرفی بازی

‏وقت آن رسیده است که مهارت های دوچرخه سواری خود را در مسیرهای دشوار و مسیرهای غیرممکن در بازی های شیرین کاری ثابت کنید. بنابراین، پشت چرخ‌های دوچرخه خود بنشینید تا در بازی‌های شیرین کاری سه بعدی دوچرخه‌ها، شیرین کاری‌های شدید انجام دهید. دوچرخه سواری کنید، شیرین کاری انجام دهید و از موانع مختلف، از بشکه های غلتان گرفته تا گلوله های توپ در مسابقه دوچرخه شیرین کاری اجتناب کنید. در این بازی دوچرخه سواری در ارتفاعات هوا پرواز کنید و با خیال راحت روی مسیرها فرود بیایید. بازی شیرین کاری دوچرخه در مورد تعادل دوچرخه دنباله دار خود در مسیرهای غیرممکن است.
‏در حین انجام پیچ های تند، عالی باشید، مانند یک حرفه ای در بازی های شیرین کاری دوچرخه سواری، به سمت نقطه پایانی بشتابید و استاد ترفندهای شیرین کاری دوچرخه شوید. برخلاف سایر بازی‌های مسابقه دوچرخه‌سواری، شیرین کاری‌های غیرممکن را در مسیرهای دشوار در بازی‌های مسابقه دوچرخه‌سواری سه بعدی انجام دهید. دوچرخه شیرین کاری خود را در مسیرها، دایره های چرخشی و مسیرهای منحنی متعادل کنید. در بازی های بدلکاری، انواع تلنگرها، جلو و عقب را با دوچرخه خود انجام دهید. حتی برای یک ثانیه از مسیر خارج نشوید، در غیر این صورت ممکن است در شیرین کاری سه بعدی دوچرخه از مسیر سقوط کنید. بازی شیرین کاری موتور سیکلت پر از بدلکاری و هیجان چالش برانگیز است.
‏سواری مورد علاقه خود را داشته باشید و شروع به کشف سطوح رانندگی غیرممکن در مسیر شیرین کاری در بازی های دوچرخه شیرین کاری کنید. مهارت های رانندگی و عملکرد دوچرخه شیرین کاری خود را در مسیرهای غیرممکن از طریق بازی مسابقه دوچرخه سواری سه بعدی آزمایش کنید. تمام سطوح بازی شیرین کاری با دوچرخه واقعی را در مدت زمان کافی تکمیل کنید تا در سطح بعدی برای دریافت جایزه در بازی های دوچرخه 2021 ادامه دهید.
‏بازی مسابقه دوچرخه شیرین کاری دارای انواع دوچرخه های مسابقه ای شگفت انگیز و کنترل های واقعی است، بنابراین مورد علاقه خود را انتخاب کنید. دوچرخه از گاراژ، و اجازه دهید سفر جدید بازی های مسابقه دوچرخه سواری را آغاز کنیم. قفل دوچرخه‌های جدید را برای کنترل و دقت بیشتر در بازی‌های دوچرخه 2021 باز کنید. هر دوچرخه دارای سطح متفاوتی از هندلینگ، گرفتن، شتاب و انعطاف‌پذیری در یک بازی مسابقه دوچرخه‌سواری شیرین کاری است. مانند یک استاد شیرین کاری دیوانه با دوچرخه عجله کنید تا با انجام شیرین کاری در بازی های شیرین کاری دوچرخه، بر عرصه شیرین کاری های دوچرخه تسلط پیدا کنید. بازی‌های رانندگی بدلکاری با تکنیک‌های مختلف شیرین‌کاری دوچرخه‌های خاکی مانند چرخ، جلو و عقب.
‏هر سطح چالش‌برانگیزتر و هیجان‌انگیزتر از سطح دیگر در بازی شیرین کاری سه بعدی دوچرخه است. ترفندهای شیرین کاری دوچرخه را بیاموزید تا وظایف چالش برانگیز را به موقع در بازی های دوچرخه سواری انجام دهید. با تسلط بر مسیرهای مسابقه بدلکاری دوچرخه سواری جوایزی کسب کنید و تمام سطوح را تکمیل کنید. برای شیرین کاری های دیوانه وار آکروباتیک، تلنگر در بازی های مسابقه دوچرخه سواری، پول نقد دریافت کنید. از این پول نقد برای باز کردن قفل تمام دوچرخه های مجموعه دوچرخه های خاکی شگفت انگیز در بازی های مسابقه شیرین کاری دوچرخه استفاده کنید. مسیر چالش برانگیز واقعی را در بازی های دوچرخه کاوش کنید و استاد ترفندهای شیرین کاری باشید.
‏بازی شیرین کاری دوچرخه دارای کنترل های صاف است، فیزیک واقع گرایانه موتور کراس کنترل دوچرخه ها را در مسیرهای منحنی در یک بازی دوچرخه سواری آسان می کند. بازی بدلکاری موتور سیکلت دارای گیم پلی اعتیاد آور است، که در آن می توانید با بازی های دوچرخه سواری 2021 مسابقه بدلکاری را به طور موثر در رمپ های بزرگ انجام دهید. محیط ها و مناظر متعددی در بازی های مسابقه دوچرخه سواری سه بعدی اضافه شده اند تا بتوانید رانندگی با دوچرخه را از منظری متفاوت تجربه کنید. از گرافیک با کیفیت بالا و صداهای واقعی دوچرخه در مسابقه‌های حیله‌آمیز شیرین کاری دوچرخه لذت ببرید، که بهترین تجربه مسابقه دوچرخه‌سواری را برای شما فراهم می‌کند. بازی‌های شیرین کاری دوچرخه دارای یک محیط سه بعدی عظیم با مسیرهای مسابقه باریک و تیز هستند که بر فراز شهر برای دوچرخه‌سواری شدید و شیرین کاری‌های دوچرخه ساخته شده‌اند.
‏بازی‌های دوچرخه‌سواری رایگان را اکنون دانلود کنید و در هر کجا بازی کنید، زیرا این بازی مسابقه دوچرخه‌سواری به اینترنت نیاز ندارد. بازی های دوچرخه شیرین کاری ما تجربه نهایی بازی دوچرخه آفلاین را به شما می دهد. پس برای چی منتظری؟ اکنون از این ماجراجویی سه بعدی مسابقه شیرین کاری دوچرخه سواری لذت ببرید.
‏‏آپدیت جدید بازی Bike Stunts را بازی کنید
‏5 سطح جدید در حالت کویر اضافه شد
‏5 سطح جدید در حالت چند نفره اضافه شد
‏7 دوچرخه جدید اضافه شد
‏شخصیت های جدید اضافه شد
‏گاراژ جدید اضافه شد
‏ بازی بهینه شده
‏کنترل بهبود یافته
‏اندازه بهینه شده
‏بهینه سازی کیفیت
‏اشکالات جزئی رفع شد

‏از دانلود متشکریم.

نظرات و امتیاز ها

۱۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
PezhmaN
٣ دی ١٤٠٠

متاسفانه این نسخه از آپدیت برام نصب نشد، و اِرور داد که نسخه نصب شده روی گوشی شما با نسخه اصلیِ مایکت مطابقت ندارد😅 بازی رو از گلکسی اِستور نصب کردم و مایکت میگه گلکسی اِستور بازی با نسخه جعلی به شما ارائه داده، خیلی باحالین بخدا، خدا نکشَتِد مایکت😂

۱ ۰
سارا
١٠ فروردین ١٤٠٠

خیله خوب همونی که میخاستم خیلی سخته بازی های سخت همیشه خوبن👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻😏 ولی یه چیزیش بعده اونم برور رسانیش ولی بتزم خوبه

۷ ۳
sungirl
٩ مرداد ١٣٩٧

بازیش خیلی عالیه ولی لطفا بگین مرحله 14از آتیشاش چجوری رد کنم لطفا

۱۲ ۱

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده