استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها تفننی
Ball Run 2048

Ball Run 2048

توپ بازی ۲۰۴۸

نصب در حال دریافت
نسخه۰.۵.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۲۶
تعداد دانلود۵۰۰ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۱,۵۱۱
حجم۳۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده KAYAC Inc.

Ball Run 2048 یک بازی تفننی و سرگرم‌کننده‌ی آنلاین است که در آن بازیکن باید توپی را که به‌صورت خودکار و در مسیری مشخص، در حال چرخش است، کنترل نموده و با ادغام توپ‌های هم رنگ و هم عدد، کسب امتیاز و عبور از موانع خود را به خط پایان برساند.

ویدئو معرفی بازی

روند بازی بسیار ساده و به‌صورت مرحله‌ای - امتیازی طراحی شده است. در هر مرحله بازیکن باید تنها با کشیدن انگشت روی صفحه‌نمایش، توپی را که به‌صورت خودکار و در مسیری مشخص، در حال چرخش است، کنترل نموده و با توپ‌های هم رنگ و هم عددی که در مسیر قرار دارند برخورد نماید و با کسب امتیاز توپ را بزرگ‌تر کرده و در نهایت با عبور از موانع به خط پایان برسد. برخورد با موانع باعث ازدست‌دادن امتیاز و کوچک شدن توپ خواهد شد. هرچقدر که در بازی پیشرفت می‌کنید، مراحل نیز سخت‌تر خواهند شد و بازیکن با چالش‌های جدیدی روبه‌رو خواهد شد. بازی حاوی تبلیغات و پرداخت درون برنامه‌ای است.

توپ دونده 2048، یک بازی ساده، فاقد پیچیدگی و محتوای آسیب‌زاست که برای فرزندتان سرگرم کننده خواهد بود. عبور از مراحل نیازمند دقت، سرعت عمل است که سبب افزایش تمرکز و مهارت تصمیم‌گیری در لحظه در فرزندتان خواهد شد. با پیشرفت در بازی عبور از مراحل مشکل‌تر شده تاحدی‌که ممکن است یک مرحله چندین بار توسط فرزندتان تکرار شود و او را کلافه نماید. بازی دارای تبلیغات با محتوای نامناسب و پرداخت درون برنامه‌ای است.

 

‏‏رفع اشکالات

نظرات و امتیاز ها

۱,۵۱۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمد رضا
دیروز

بازی خیلی خوب ولی هنگی خیلی زیادی داره

۱ ۱
نیلوفر
پریروز

برای من نمیاره میشه یکی بگه

۲ ۱
لطیفه صمدی
١٣ خرداد ١٤٠٢

بازی عاااالی هستش

۱۹ ۹

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده