خانه بازی تفننی
تعداد دانلود۲۱ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۶۶
حجم۵۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده tastypill
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏بزنید و نگه دارید تا جاده را رنگ کنید. آیا میتوانی همه راه را رنگ کنی تا خط را به پایان برسانی؟
‏VIP Access یک اشتراک هفتگی به قیمت 5.99$ بعد از 3 روز آزمایشی رایگان پیشنهاد میدهد.با خرید این اشتراک، شما سریعا دریافت می کنید: 3 کاراکتر کمیاب، 200% سکه های به دست آمده در level-up، پاداش روزانه 250 سکه ای و برداشته شدن تبلیغات. هر قسمت استفاده نشده از دوره آزمایشی رایگان، در صورت درخواست، وقتی که کاربر اشتراکی از آن نشریه بخرد، در صورت اطلاق پذیر بودن بازگردانده می شود.این یک اشتراک تمدید پذیر اتوماتیک است.مبلغ پرداختی بعد از تایید خرید به حساب Google Play شما واریز می شود.اشتراک شما تمدید می شود مگر اینکه 24 ساعت قبل از تمام شدن دوره آن را خاموش کنید.همچنین اکانت شما برای تمدید شارژ خواهد شد.
‏قیمت ها برای خریداران United States هستند.قیمت گذاری در سایر کشورها ممکن است متفاوت باشد و شارژ های فعلی شما ممکن است به پول محلی شما در بیاید.
‏■برای اطلاعات بیشتر لینک های زیر را ببینید.
‏▪برای privacy policy ما بازدید کنید:
‏http://tastypill.com/privacypolicy
‏▪برای terms of service (شرایط سرویس دهی) ما بازدید کنید:
‏http://tastypill.com/tos
‏■برای هرگونه سوال اضافه، لطفا با ما در ارتباط باشید در: help@tastypill.com
‏‏◇درست شدن باگ ها و بهینه سازی بازی
‏◇چیزهای جالب جدید به زودی از راه می رسند. با ما باشید!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟