استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Fidget Trading! Pop It fidget

Fidget Trading! Pop It fidget

نسخه۶.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۷
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۲.۹
تعداد نظرات۱۸
حجم۵۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Phone Games Studio
‏‏بازی‌های Fidget Trading Antistress 3d 2021 یک بازی فیجت حسی است و جادوی Squishy با بازی Fidget Relaxing یک بازی رضایت‌بخش با شکل‌های زیادی برای ایجاد اسباب‌بازی‌های آن است. اگر به بازی‌های کاهش استرس در بازی‌های فیجت، بازی‌های آرامش‌بخش رضایت‌بخش در بازی‌های پاپ آن، بازی‌های تسکین اضطراب در بازی‌های شبیه‌ساز لجن فوق‌العاده دوست دارید، این بازی PopIt ساده ضد استرس 2 بعدی برای شما می‌توانید آن را پاپ کنید و اسباب‌بازی‌ها را برای لذت بردن فشار دهید. راضی‌کننده‌ترین بازی ASMR برای مقابله با استرس، ساختن آن پاپ است. شما آن را در ویدیوها دیده‌اید و اکنون می‌توانید در حالی که به صداهای آرامش‌بخش گوش می‌دهید و حس سوزن سوزن شدن ASMR را دریافت می‌کنید، مقداری پاپ شگفت‌انگیز و شبیه‌ساز Squishy Slime Slime شگفت‌انگیز را برش دهید، برش دهید و خرد کنید. بازی Pop It و بازی های ضد استرس سه بعدی و فیجت رضایت بخش در تسکین استرس اسباب بازی های فیجت بازی آرامش بخش به مقابله با استرس روزمره و احساس شادی در بازی های پاپ کمک می کند. شما از بازی در رهایی از استرس با بی قراری حسی در بازی به طرز عجیبی راضی کننده آرامش خواهید گرفت. Antistress 3d Fidget Games با Pop It و Simple Dimple یک بازی واقعاً سرگرم کننده است که به شما کمک می کند تا اکنون با قرار دادن در اسباب بازی فیجت آرامش داشته باشید. بازی‌های Antistress Fidget را باز کنید و بازی‌های کاهش استرس را با پاپ آن، گودی ساده، بازی‌های پاپ اسلایم شروع کنید. در بازی Antistress Fidget بهترین بازی های ضد استرس را برای تسکین اضطراب در بازی برش در توپ الاستیک asmr پیدا خواهید کرد. برخی از اسباب بازی های فیجت ما: پاپ کردن آن، فرورفتگی ساده، بسته بندی حباب دار، اسلایم و اسباب بازی فیجت
‏Antistress بازی‌های سه‌بعدی رضایت‌بخش عجیب 2021 فشار، استرس و اضطراب شما را ارزیابی می‌کنند تا بخواهند با ارائه یک بازی سه بعدی pop it fidget toys برای شما در بازی برش asmr، بر بار شما در پوش پاپ غلبه کنند، در این بازی شما باید با اشکال مختلف بازی کنید. از push poppet، پاپ تا فیجت مکعب. این بازی ضد استرس و رضایت بخش به شما کمک می کند تا با فشار دادن این مجموعه اسباب بازی های Pop It Fidget، استرس خود را از بین ببرید. شن جنبشی در این روزها ما استرس داریم و می خواهیم آرام باشیم، بنابراین این بازی برای همه مفید است تا در ضد استرس 3 بعدی آرام بمانند. بازی اسباب بازی فیجت مدیریت خشم انواع مختلفی از مکعب های فیجت را با صداهای آرامش بخش به شما می دهد.
‏ویژگی‌های عالی بازی‌های Pop It Fidget
‏بهترین مکعب‌های فیجت ضد استرس و رضایت‌بخش.
‏بسیاری از اسباب‌بازی‌های Fidget cube 3d Anti-stress برای پاپ کردن.
‏این مجموعه دارای بسیاری از اسباب‌بازی‌های فیجت حسی است.
‏توپ‌های گودی ساده را بارها و بارها بپاشید
‏صداهای آرامش‌بخش و ضد استرس ASMR
‏تجربه عملی Fidget Simulator در بازی‌های برش دادن
‏حباب‌ها را در اسباب‌بازی‌های پاپیت بپاشید و حباب‌ها را با صدایی رضایت‌بخش ایجاد کنید.< br>Realistic Sound of Popit Fidget
‏بازی Slime به صورت رایگان و شبیه ساز فوق العاده اسلایم
‏شبیه ساز In Slime دارای بافت منحصر به فرد و صدای ASMR است.
‏این راضی کننده ترین بازی برش شبیه ساز شن جنبشی ضد استرس ASMR است. در بازی های پاپ آن و فیگیت. این فقط یک ضربه چاقو به یک شن جنبشی نیست، چندین اشیاء و اشکال شگفت‌انگیز دیگر نیز وجود دارد. بسیاری از اشیاء و تجربه ASMR باعث آرامش ذهن شما می شود و اکنون می توانید در این بازی ضد استرس خود با چاقو ضربه بزنید و آن را تکه تکه کنید. انواع مختلفی از اشیاء موجود برای بریدن تنها با یک ضربه چاقو احساس رضایت بی‌نظیری را احساس کنید. بازی رضایت‌بخش نهایی برش دادن و بریدن نوارهای لاستیکی شبیه هیچ چیز دیگری نیست.
‏شما به این بازی رضایت‌بخش معتاد خواهید شد. . چاقوی خود را بگیرید و شروع به بریدن نوارهای لاستیکی در بازی های asmr کنید. بازی Pop it fidget دارای اشکال بسیاری است. PopIt Antistress اپلیکیشنی برای کاهش استرس و آرامش است. وقتی روی دکمه های فیجت کلیک می کنیم صدای آرامش بخشی تولید می شود. Pop it fidgets یک بازی پوپ در اسباب بازی های فیجت، اسباب بازی های حسی با صداهای واقعی و گیم پلی شگفت انگیز است. بازی‌های PopIt Antistress 2D بازی‌های فیجت اسباب‌بازی آرامش‌بخش دارای سطوح مختلفی برای بازی با اسباب‌بازی‌های جدید Pop it است. اگر بازی پاپ آن فیجت ما را دوست دارید، بازخورد زیر را در بازی‌های پاپ شگفت انگیز دوست دارید.

نظرات و امتیاز ها

۱۸ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 078352
١٢ مرداد ١٤٠٢

‏✓ حالم بهم خورد خیلی مسخره بود🤮🤮🤮🤮🤮

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر سما
١٤ دی ١٤٠١

من این بازی رو نصب کردم ولی وسایل زیادی نداره

میپسندم۲۴ نمیپسندم۹
عکس کاربر سدنا
٤ مرداد ١٤٠٢

‏✓ ۰ ‏✗ ۴۰چ خیلی بعد بود نسب نکونید

میپسندم۱ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده