استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Fidget Toys 3D - Squishy Magic

Fidget Toys 3D - Squishy Magic

نسخه۳.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۷
تعداد دانلود۱۶ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۲۰
حجم۳۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Phone Games Studio
‏‏بازی‌های سه‌بعدی Pop It، بازی‌های سه‌بعدی 2021 یک بازی فیجت حسی با Fidget Relaxing Game یک بازی رضایت‌بخش با شکل‌های زیادی برای پاپ کردن اسباب‌بازی‌های آن است. اگر به بازی‌های کاهش استرس در بازی‌های فیجت، بازی‌های آرامش‌بخش رضایت‌بخش در بازی‌های پاپ آن، بازی‌های تسکین اضطراب در بازی‌های شبیه‌ساز لجن فوق‌العاده دوست دارید، این بازی PopIt ساده ضد استرس 2 بعدی برای شما می‌توانید آن را پاپ کنید و اسباب‌بازی‌ها را برای لذت بردن فشار دهید. راضی‌کننده‌ترین بازی ASMR برای مقابله با استرس، ساختن آن پاپ است. شما آن را در ویدیوها دیده‌اید و حالا می‌توانید خودتان آن را برش دهید، برش دهید و در حین گوش دادن به صداهای آرامش‌بخش و احساس سوزن سوزن شدن ASMR، آن را برش دهید. بازی Pop It و بازی های ضد استرس سه بعدی و فیجت رضایت بخش در تسکین استرس اسباب بازی های فیجت بازی آرامش بخش به مقابله با استرس روزمره و احساس شادی در بازی های پاپ کمک می کند. شما از بازی در رهایی از استرس با بی قراری حسی در بازی به طرز عجیبی راضی کننده آرامش خواهید گرفت. Antistress 3d Fidget Games با Pop It و Simple Dimple یک بازی واقعاً سرگرم کننده است که به شما کمک می کند تا اکنون با قرار دادن در اسباب بازی فیجت آرامش داشته باشید. بازی‌های Antistress Fidget را باز کنید و بازی‌های کاهش استرس را با پاپ آن، گودی ساده، بازی‌های پاپ اسلایم شروع کنید. در بازی Antistress Fidget بهترین بازی های ضد استرس را برای تسکین اضطراب در بازی برش در توپ الاستیک asmr پیدا خواهید کرد. برخی از اسباب بازی های فیجت ما: پاپ کردن آن، فرورفتگی ساده، بسته بندی حباب دار، اسلایم و اسباب بازی فیجت
‏Antistress بازی‌های سه‌بعدی رضایت‌بخش عجیب 2021 فشار، استرس و اضطراب شما را ارزیابی می‌کنند تا بخواهند با ارائه یک بازی سه بعدی pop it fidget toys برای شما در بازی برش asmr، بر بار شما در پوش پاپ غلبه کنند، در این بازی شما باید با اشکال مختلف بازی کنید. از push poppet، پاپ تا فیجت مکعب. این بازی ضد استرس و رضایت بخش به شما کمک می کند تا با فشار دادن این مجموعه بازی های Pop It Fidget Toys استرس خود را از بین ببرید. شن جنبشی در این روزها ما استرس داریم و می خواهیم آرام باشیم، بنابراین این بازی برای همه مفید است تا در ضد استرس سه بعدی آرام بمانند. بازی اسباب بازی فیجت مدیریت خشم انواع مختلفی از مکعب های فیجت را با صداهای آرامش بخش به شما می دهد.
‏ویژگی های عالی بازی های Pop It Fidget
‏• بهترین فیجت مکعب های ضد استرس و رضایت بخش.
‏• بسیاری از اسباب بازی های Fidget cube 3D ضد استرس برای پاپ کردن.
‏• دارای فیجت های حسی زیادی است. مجموعه اسباب بازی ها.
‏• توپ های گودی ساده را بارها و بارها بریزید
‏• صداهای آرامش بخش و ضد استرس ASMR
‏• تجربه عملی شبیه ساز Fidget در بازی های برش دادن
‏• حباب ها را در اسباب بازی های پاپیت و حباب بزنید Pop it صدای رضایت بخشی می دهد.
‏• صدای واقعی Popit Fidget
‏• شبیه ساز In Slime دارای بافت منحصر به فرد و صدای ASMR است.
‏این راضی کننده ترین بازی ضد استرس شبیه ساز شن جنبشی ASMR در پاپ است. آن و بازی های فیگیت. این فقط یک ضربه چاقو به یک شن جنبشی نیست، چندین اشیاء و اشکال شگفت‌انگیز دیگر نیز وجود دارد. بسیاری از اشیاء و تجربه ASMR باعث آرامش ذهن شما می شود و اکنون می توانید در این بازی ضد استرس خود با چاقو ضربه بزنید و آن را تکه تکه کنید. انواع مختلفی از اشیاء موجود برای بریدن تنها با یک ضربه چاقو احساس رضایت بی‌نظیری را احساس کنید. بازی رضایت‌بخش نهایی برش دادن و بریدن نوارهای لاستیکی شبیه هیچ چیز دیگری نیست.
‏شما به این بازی رضایت‌بخش معتاد خواهید شد. . چاقوی خود را بگیرید و شروع به بریدن نوارهای لاستیکی در بازی های asmr کنید. بازی Pop it fidget دارای اشکال بسیاری است. PopIt Antistress اپلیکیشنی برای کاهش استرس و آرامش است. وقتی روی دکمه های فیجت کلیک می کنیم صدای آرامش بخشی تولید می شود. Pop it fidgets یک بازی پوپ در اسباب بازی های فیجت، اسباب بازی های حسی با صداهای واقعی و گیم پلی شگفت انگیز است. بازی‌های PopIt Antistress 2D بازی‌های فیجت اسباب‌بازی آرامش‌بخش دارای سطوح مختلفی برای بازی با اسباب‌بازی‌های جدید Pop it است. اگر بازی پاپ آن فیجت ما را دوست دارید، بازخورد زیر را در بازی‌های پاپ شگفت انگیز دوست دارید.

نظرات و امتیاز ها

۲۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر یاسمین
١٢ شهریور ١٤٠٢

خیلی بده اسلن نسبش نکنید اسلن مسل اکسش نیست هتا ۱ ستاره هم براش زیاده

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر alirezamahmody
١ مرداد ١٤٠٢

✓خیلی بده ه ه ه 🤬🤬🤬🤬🤬 ✓خیلی حال از این بازی بهم میخوره 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤢🤢🤢 از نظر من این بازی رو نصب نکنید

میپسندم۱۲ نمیپسندم۶
عکس کاربر Rosa
١١ خرداد ١٤٠٢

اصلا بازی خوبی نیست الکی این بازی رو دانلود نکنید خیلی خیلی خیلی بده 🥱😡

میپسندم۲۲ نمیپسندم۹

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده