استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Ninja Warrior Karate Fighting

Ninja Warrior Karate Fighting

نسخه۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۳/۱۳
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۲.۸
تعداد نظرات۱۱
حجم۳۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Game Unified
‏‏در مسابقه قهرمان کاراته جنگجوی نینجا، مبارز کاراته باشید
‏به این بازی مبارزات رزمی کاراته جنگجوی نینجا شگفت انگیز کونگ فو کاراته بروید و یک مبارزه شدید خیابانی را شروع کنید. ترکیب‌های قدرت ضربات بی‌پایان باعث می‌شود برنده شوید و ابرقهرمان مبارز کاراته جنگجو نینجا باشید. وارد دنیای خون سوز میدان مبارزه کاراته شوید. مانند یک قهرمان حرفه ای بازی های کاراته جنگجوی نینجا، خود را به عنوان پادشاه میدان مبارزه ثابت کنید. آیا به اندازه کافی حرفه ای هستید که بتوانید بازی های مبارزاتی کاراته سایه جنگجوی نینجا و بازی های شاه اژدها کاراته را کنترل کنید؟ با نینجا جنگجوی واقعی کاراته مبارزه کنید و حریفان را به قهرمانان مبارزه کاراته تبدیل کنید. یک بازی مبارزه‌ای ماجراجویی به سبک مبارزه کاراته را بپذیرید تا از تجربه سه بعدی نهایت لذت ببرید.

ویدئو معرفی بازی

‏بازی‌های کاراته مبارزه با جنگجوی نینجا
‏در تمام دشمنان، شاه مبارزان خود را از حمله خیابانی نجات دهید. کنترل بازی های مبارز نینجا Warrior را در دست بگیرید، رقبای خود را برای بازی های جنگنده واقعی کاراته به چالش بکشید و خود را از حمله باند نجات دهید. آیا به دنبال قهرمانان مبارزات خیابانی برای پاکسازی شهرها و مبارزه با گانگسترهای کاراته هستید؟ از حرکات ویژه جنگجوی نینجا استفاده کنید و چند ترکیب فوق العاده مبارزه با ورزشگاه را امتحان کنید تا در نبردهای حماسی پیروز شوید. آموزش دهید تا بزرگترین نینجا مبارز اکشن خیابانی باشید. با استفاده از تاکتیک‌های هوشمندانه با همه چالش‌ها در بازی‌های مبارزاتی واقعی نینجا جنگجوی کاراته و شکست بد آن‌ها در بازی‌های شاه کاراته اژدها و شاه کاراته سایه‌ها و شکست دادن بد آنها. br>اگر می خواهید پادشاه عرصه نبرد جنگجوی نینجا شوید، ابتدا خود را آموزش دهید. قدرت، سرعت و دقت خود را در حالت تمرینی با بازی‌های کاراته فوق‌العاده ارتقا دهید تا ضربات و سبک افسانه‌ای ایجاد کنید تا ضربات حرکتی مانند شاه کاراته سایه، هوک و آپرکات را ایجاد کنید، و در بازی‌های مبارزاتی واقعی جنگجوی نینجا برای هر مسابقه برنده امتیاز بگیرید. مهارت های مبارزه کاراته خود را در مسابقات مبارزه واقعی کونگ فو ارتقا دهید. با رقبای قدرتمند بجنگید، آنها را به دست آورید و امتیاز کسب کنید تا رتبه های بالاتری از پیشرفت خود را در شاه کاراته سایه باز کنید و در نهایت به عنوان یک قهرمان واقعی مبارزات کاراته برای غلبه بر حمله کونگ فو پیروز شوید. فقط سعی کنید به عنوان یک قهرمان مبارزه در سالن بدنسازی یک پادشاه سایه کاراته باشید.
‏ویژگی های بازی های مبارزه:
‏عرصه مبارزه واقعی کاراته
‏بازی های مبارزه خود را سفارشی کنید
‏حالت های چند سطحی برای غلبه بر حمله کاراته
‏قهرمان واقعی کونگ فو قهرمان بازی های مبارزه ای.
‏قهرمان بازی های مبارزاتی جنگجوی نینجا شوید
‏با شکست دادن اسطوره های جنگنده پادشاه در بازی های واقعی کاراته، ارتقاء پیدا کنید.
‏نبرد حماسی در برابر سخت ترین مبارزان و تبدیل شدن به یک قهرمان بازی های مبارزه ای.
‏نینجا جنگجو قهرمان کاراته بازی های مبارزاتی باشگاه آموزشی از بهترین قهرمانان بازی های رزمی هنرهای رزمی. از بازی قهرمان قهرمان واقعی لذت ببرید، رقبای قدرتمند خود را در سبک جنگنده شکست دهید و برای زندگی خود در این بازی واقعی جنگنده کاراته بجنگید.
‏‏کاراکتر جدید نینجا یکپارچه
‏حالت جدید 'Arena' و 'VS Fight' اضافه شد
‏UI Optimized
‏اشکالات رفع شد

نظرات و امتیاز ها

۱۱ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر MARSHMALLOW
١٦ اردیبهشت ١٤٠٢

بد

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر مرد مرده
١٤ اسفند ١٣٩٩

کنترل کاراکتر برای من سخت بوده یه زره باگ داره و خیلی مراحل بی هدف میره جلو من که چندان خوشم نیومد ولی خب این نظر من بود نظر شما رو نمیدونم عزیزان

میپسندم۴ نمیپسندم۳
عکس کاربر محمد روح پاک
٩ بهمن ١٣٩٩

خوبه بد نیست

میپسندم۳ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده