استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Knighthood - Epic RPG Knights

Knighthood - Epic RPG Knights

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۶.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۰۱
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۵۶
حجم۷۲۰ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Midoki Roleplaying Games
‏‏در این بازی نقش آفرینی جدید، شما یک شوالیه خشمگین هستید که برای نبرد و تسخیر متولد شده اید. با دوستان و دشمنان خود در یک دنیای خیالی و پر از هیولا های اسرار آمیز و دشمنان قدرتمند مبارزه کنید، تلاش کنید به یک شوالیه ترسناک و مشهور در این سرزمین تبدیل شوید.

ویدئو معرفی بازی

‏هنگام دفاع از جهان، شوالیه های خشمگین قهرمانان مردم بودند. اکنون قدرت تاریک آنها را کنترل می کند. به عنوان یک شوالیه خشمگین جدید، یک دنیای غنی و خیالی را کشف کنید، با هیولا های حماسی نبرد کنید، با دشمنان بجنگید و شوالیه های دیگر را جمع آوری کنید تا بتوانید افسانه خود را در بین 'گروه شوالیه ها' ایجاد کنید.
‏💥 روحیه سلحشوری خود را به زندگی نشان دهید:
‏بازی را اجرا کنید، شوالیه مورد نظر خود را بسازید و به ماجراجویی های جدید با ترکیب اکشن بپیوندید و وارد یک دنیای تخیلی، حماسی شوید!
‏• آقای 'ادوارد دراکسون' که یک قهرمان افسانه ای است را به عنوان اولین حریف خود انتخاب کنید و با او مبارزه کنید تا لیاقت و توانایی خود را به 'گروه شوالیه ها' اثبات کنید.
‏• دستکش مخصوص را به عنوان یادگار و نمادی از 'گروه شوالیه' های قدرتمند دریافت کنید و ماجراجویی حماسی خود را در حاشیه یک دنیای تخیلی رنگارنگ آغاز کنید.
‏• با جمع آوری وسایل افسانه ای درون بازی، شهرت و ثروت به دست آورید و اسلحه ها و لباس های شوالیه را شخصی سازی کنید و آنها را ارتقا دهید.
‏• در این بازی جدید، می توانید قهرمانان باستانی را جمع آوری کنید و آنها را ارتقا دهید تا در مبارزات از قدرت بیشتری برخوردار شوید.
‏• می توانید از توانایی های منحصر به فرد قهرمانان و شوالیه های خود در طول مبارزه با دشمنانتان استفاده کنید.
‏🏆 در راه خود مبارزه کنید و به یک قهرمان افسانه ای تبدیل شوید:
‏در این بازی جدید، شوالیه های خود را ارتقا دهید و با دیو ها، جانوران و ارواح موجودات بجنگید تا به اعماق یک دنیای خیالی و پر از رمز و راز وارد شوید. در این بازی جنگی محور، بهترین تاکتیک هایتان را برای پیروزی در نبرد ها انتخاب کنید و به یک قهرمان افسانه ای تبدیل شوید.
‏• گنج های کمیاب را در شکار ها و تلاش های خود به دست آورید تا بتوانید وسایل و تجهیزات بازی خود را ارتقا دهید.
‏• قهرمانان باستانی را جمع آوری کنید تا در کنار شما بجنگند و از توانایی های حماسی آنان در مواقع مورد نیاز استفاده کنید.
‏• استراتژی مورد علاقه خود را انتخاب کنید. سلاح ها و قهرمانان خود را متناسب با اهداف خود انتخاب کنید و در مبارزات پیروز شوید!
‏• مهارت های رزمی مورد علاقه خود را به کار بگیرید: یک زنجیره کامل از حملات ایجاد کنید و از قدرت سلاح ها، دستکش ها و قهرمانتان استفاده کنید.
‏• شوالیه های دیگر را شکست دهید و در این بازی به یک قهرمان تبدیل شوید.
‏🛡 سبک مبارزات خود را انتخاب کنید:
‏شوالیه های شما، سبک نبرد آنها! در این بازی جدید، ترکیب کاملی از سبک ها و قدرت ها را ایجاد کنید تا عضوی از 'گروه شوالیه ها' شوید!
‏• گروه شوالیه های خود را به طور کامل سفارشی سازی کنید. سبک نبرد حماسی خود را به دوستان و دشمنانتان نشان دهید.
‏• بهترین سبک های نبرد را از صد ها مورد مختلف جمع آوری کنید و با سربلندی از میدان های نبرد و جنگ های سخت بیرون بیایید.
‏• یک نگاه متناسب با شخصیت خود ایجاد کنید و با آن سبک مبارزه کنید.
‏⚔ به 'گروه شوالیه ها' بپیوندید:
‏به یک انجمن بپیوندید: به کمک شوالیه های خود روسای سرسرخت انجمن تایتانیک را شکست دهید و مهارت های ویژه خود را بهبود دهید.
‏• انجمن خود را تشکیل دهید: دوستان خود را جمع کنید و یک گروه قدرتمند ایجاد کنید؛ طوری که بقیه انجمن ها به شما حسادت کنند.
‏• برای تقویت سلاح ها و بهبود استراتژی هایتان با بقیه انجمن ها در زمان واقعی ارتباط برقرار کنید.
‏• در نبرد های حماسی شرکت کنید. می توانید با کمک هم یک داستان افسانه ای خلق کنید تا انتظارات شکوهمند 'گروه شوالیه ها' را برآورده کنید.
‏بازی Knighthood و سبک مخصوص آن را در تلفن های همراه خود تجربه کنید. در این بازی شهر ها و سیاه چال ها را کشف کنید و مبارزه حماسی در یک دنیای خیالی و پر از هیولا را تجربه کنید.
‏بازی Knighthood کاملا رایگان است؛ اما برخی از موارد موجود در بازی به پرداخت نیاز دارند. برای اجرای بازی باید به اینترنت وصل شوید.
‏شما با نصب این برنامه در تلفن همراه خود با شرایط خدمات ما موافقت می کنید؛ https://king.com/termsAndConditions
‏داده های شخصی شما دارای امنیت کامل هستند: ناشر این بازی اطلاعات شخصی شما را فقط برای شخصی سازی تبلیغات با شرکای تبلیغاتی به اشتراک می گذارد. برای اطلاعات بیشتر به آدرس https://king.com/privacyPolicy مراجعه کنید. اما اگر اصلا مایل نیستید که از اطلاعات شخصی شما استفاده شود؛ می توانید از طریق منوی راهنمای بازی با ما تماس بگیرید یا با مراجعه به آدرس https://soporto.king.com/ به ما اطلاع دهید.
‏‏درود، شوالیه های شجاع! در اینجا آخرین به روز رسانی است که شامل موارد زیر است:

‏- انواع گره های جدید در Guild Wars، برای تقویت قدرت انجمن شما! آیا می‌توانید برج جادوگر را ببرید؟

‏- شکار ترول امسال، با انبوهی از جوایز جدید!

‏- طرح‌بندی‌های جدید Expert Rift

‏- بهینه‌سازی‌ها و اصلاحات مختلف< br>
‏دستکش های خود را بگیرید و شروع کنید!

نظرات و امتیاز ها

۵۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
FLOR🥀
١ فروردین ١٤٠٢

خوبه ها ولی الان یه آپدیت داده نمیدونم چرا میزنم رو آپدیت میام مایکت آپدیت نیست 🫤

۰ ۰
کاربر ناشناس
١٣ اسفند ١٤٠١

طوزی هاش خیلی تولانی فیلتر میخواد ‌ دیر بالا میار . کیفیت خیلی خیلی خیلی خوب. نت کم میخواد خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی سرگرم کننده است خیلی ممنون از سازنده و به نزر من مشکلاش مهم نیست بهترین بازی دنیا

۱ ۳
امیر
٧ اسفند ١٤٠١

بازی خوبیه، سرگرم کننده است. ولی فیلتره،امروزه فقط بازیا افلاین فیلتر نیستن،وگرنه همه بازی های انلاین فیلترن

۳ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده