استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Holy Land Wars

Holy Land Wars

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۸/۲۴
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۲.۷
تعداد نظرات۲۱
حجم۱۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Ladik Apps & Games
‏‏جنگ های عظیم جنگ های مقدس: فرماندهی ارتش خود، تسخیر سرزمین مقدس برای افتخار و تقاضا عنوان تسخیر پادشاه بزرگ، فرمانده ارتش خود و تسخیر سرزمین مقدس برای افتخار خود و ادعای عنوان فاتح سنین قرون وسطی. 10 جنگ بزرگ از دوره قرون وسطی در انتظار شما وجود دارد. شما از اقصی قرون وسطایی خود را از قبرس و آکروز شروع خواهید کرد. پس از گرفتن این قلعه ها، به تریپولی، آنتیویچ، ادسا، حلب، بغداد، دمشق، قاهره و سرانجام به شهر مقدس برای همه ایمانداران اورشلیم هدایت می شوید. شما ارتش بسیار قوی با واحد های مختلف قرون وسطی مسلح دارید. ارتش خود را آماده کنید و به پیروزی برسید. شما دشمنان تقریبا برابر قدرت دفاع و حمله است. بنابراین در حملات خود بسیار سریع و دقیق باشید و فراموش نکنید که از قدرت بمب های آتش نشانی خود استفاده کنید. این ارتش خود را به قدرت برتر تبدیل خواهد کرد. دشمن شما نیز با سواره نظام، واحدهای سبک و پیاده نظام سنگین آن دوران قدرتمند است.

ویدئو معرفی بازی

‏شما واحدهای ارتشی قوی دارید آنها به شرح زیر است: سبک پیاده نظام سبک پیاده نظام سبک قایقرانی مسلح مسلح چابک بمب بمب نحوه بازی در زمان مدرسه: جنگ های عجیب و غریب: بازی بسیار آسان است، با کلیک بر روی آیکون حرکت / سرباز 'کلیک کنید تا دکمه قرمز به منظور توانایی استقرار واحدهای خود را داشته باشید و در میدان نبرد ضربه بزنید تا سربازان خود را مستقر کنید. روی اشاره گرها کلیک کنید تا دوربین را به سمت چپ، راست، جلو یا عقب حرکت دهید. فراموش نکنید که اگر شما 'دکمه سرباز را حرکت ندهید، نمی توانید ارتش خود را مستقر کنید. اگر دکمه سرباز حرکت نمی کند سفید، شما نمی توانید موقعیت دوربین را تغییر دهید
‏ویژگی ها
‏ نقشه کارت های رایگان فرم که اجازه می دهد بازیکنان تصمیم بگیرند که چه زمانی و چه کجا در یک چارچوب تاریخی مبارزه کنند. نقشه کوچک در پایین سمت راست پایین میدان های تفصیلی 10 قلعه های مختلف 8 و 16 انبساط انبساط واحد انبارها حملات قلعه تنها بیش از 6 واحد مختلف به طور دقیق مورد بررسی قرار گرفته و با جزئیات دقیق مدل شده اند. تقریبا بی نهایت تعداد ترکیبات تجهیزات.
1 vs 1 Multiplayer Gaming added.
InApp Purchase items optimized.
Multiplayer and offline gaming improvements.
Level 18 unlock bug fixed.

نظرات و امتیاز ها

۲۱ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سجاد نیم کیلو
١٢ دی ١٤٠٠

بهتون پیشنهاد می دم نصب نکنید بدرد نمی خوره

۳ ۱
کاربر ناشناس
٣ بهمن ١٣٩٩

سربازاش کمه اگه بازی خوب می خواین hero fighter x را از کروم دانلود کنید

۵ ۲
🍌حضرت موز🍌
٩ آبان ١٣٩٩

این بازی یکم بده بعضی موقع ها نیرو ی اونا زیاده و نیروی ما کمتره🤨🤨❌❌

۵ ۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده