استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۴.۱۹۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۰/۰۴
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۶۵
حجم۸۸۲ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Lib
‏‏ماجراجویی خود را با شمشیر و جادو شروع کنید و تجربه خود را افزایش داده و سلاح دلربا را در دنیای آزاد خیالی تجربه کنید.
‏* پیشرفت های مداوم ، به روزرسانی هایی که به توسعه پروژه کمک می کند ، این پروژه هر روز در حال رشد است!

ویدئو معرفی بازی

‏سیستم مبارزه
‏هر برخورد با دشمن یک چالش است ، دشمن پشت هر دیوار. آزادی نبرد ، ضبط هدف مشخصه ژانر بازی.
‏نبرد با دشمنان نخبه ، حمله به دنیاهای بیگانه ، همراهان نبرد. همکاری و pvp در دنیایی کاملاً یکپارچه.
‏سیستم توسعه شخصیت سازی و شخصی سازی عمیق
‏یک ویرایشگر ظاهر تمام عیار.
‏تعداد زیادی سلاح ، تجهیزات و مهارت ، این مجموعه کلاس شخصیت های منحصر به فرد ، و هر گونه تعصب را ترتیب می دهد.
‏[انجمن های رسمی]
‏آخرین اخبار را از شبکه های اجتماعی پیدا کنید
‏اختلاف: https://discord.gg/juTh9kg
‏[حداقل مقدار RAM]
‏2 گیگابایت
‏پیش از تاریخ
‏... نور و تاریکی بود. در جاهایی که نور پژمرده می شود و تاریکی آشکار می شود ، ادغام آنها بود که جهان را تشکیل می داد. در لخته های نور و در نقطه مقابل - تاریکی ، ظهور خدایان برتر. خدایان همیشه بر خلاف پیروان خود ، الهه متولد شده ، که به نوبه خود سعی کرده اند با خدای خاکی یا حتی فراتر از آن بایستند ، درگیر جنگ بوده اند.
‏و یک بار که یک موجود ، با روح تاریک موفق شد خدایان قدرتمند را سرنگون کند ، به همین دلیل تعادل جهان به وجود نیامد ، مرزها تاریک شد ، موجوداتی با ریشه های مختلف از سرزمین های خود خارج شدند ، درگیری شکل گرفت.
‏دنیایی از هماهنگی و آرامش به میدان نبرد و بدون مرز تبدیل شده است. رزمندگان شجاع سر خود را در تلاش برای حفظ تکه ای از امید برای حفظ هرج و مرج ، بازگرداندن صلح قرار می دهند. بسیاری از اماکن مرفه ، عظمت خود را از دست دادند و دژهای امید و محافظت برای بازماندگان شدند.
‏غضب خدایان زنده مانده به پلی از ارواح تبدیل شده بود که با استفاده از آن می توان آنها را دوباره به دنیا آورد ، اما به قیمت زندگی فعلی آنها. برای بازگشت روح به چراغهای مورد نیاز ، آنها شروع به ساختن در سراسر جهان کردند. بسیاری شروع به فراموش کردن هدف و معنای وجود خود کردند ، هر بار که برمی گشتند ، دیوانه تر می شدند و بی هدف جهان را در جستجوی خود سرگردان می کردند ، با جمع آوری نگت های دانش ، می میرند ، تمام ایمان ، حافظه ، هوش را گم می کردند. خدایان خود را قربانی کردند ، چرخه ای بی پایان از تناسخ ایجاد کردند و بدین ترتیب سرنوشت جهان ها را بدتر کردند. آنها گم شده اند.
‏نبرد قرنها ادامه دارد ، شاید حتی هزاره ها نیز ، هیچ کس با اطمینان نمی داند. موجودی که ذهن خود را از جنون و تاریکی دور نگه دارد ، با ترکیب ذات نور و تاریکی ، انسان را آفرید ، که به نوبه خود قرار بود نبرد بی پایان را خاتمه دهد.
‏مردم ، آفرینش های نام های بیگانه ، و در طرف نور و با آن جنگیدند. با ضبط آثار ، موجودات مرده ، مردم از خود سازندگان قدرتمندتر شدند ، اما چرخه شریر تناسخ مجدد آنها را دور نکشید. پادشاهی ها ساخته شده اند ، و با یادگارهایی محافظت شده اند ، که در آن توهمی از هارمونی وجود داشت ، فراتر از مرزهای جنگ محو نمی شد. مردم جنگ توانستند مصنوعات هرگونه مخالف خود را در اختیار داشته باشند. با یادگیری یادگارهای اصلی ، الهی تولید شده ، برخی از آنها ناخوشایند شدند ، حاملان قدرت بیشتری از جان خود داشتند تا بتوانند بپذیرند ، بدین ترتیب آنها تبدیل به خدایان ، خدایان جدید شدند.
‏بیدار شوید و مردم را به امید خود سوق دهید...
‏‏نسخه 4.194
‏تقویم تعطیلات در طول رویداد موجود است. با ورود هر روزه به بازی، بازیکنان می‌توانند هدایای مختلفی دریافت کنند.
‏در طول رویداد، بازیکنان می‌توانند آیتم‌های منحصربه‌فردی را دریافت کنند.
‏کلاه جشن، سلاح، لوازم جانبی.
‏در پایان در این رویداد، همه موارد رویداد حذف می شوند یا از ویژگی های خاص محروم می شوند.

نظرات و امتیاز ها

۶۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Tommy
٢٦ آبان ١٤٠٢

بازی کسل کنندس اصلا شبیه دارک سولز نیست خیلی بچه گونه و بی کیفیته

میپسندم۷ نمیپسندم۲
عکس کاربر babak
١١ مهر ١٤٠٢

‏✓ گرافیک ‏✗ کند بودن کاراکتر ‏✗ تاخیر در عملکرد ضربه زدن و لول زدن واقعا بازیه مزخرفیه من نمیدونم اون کسایی ک به به و چه چه کردن چیه این بازی براشون خوب بوده

میپسندم۴ نمیپسندم۱۴
عکس کاربر هعی💔
٢٣ مرداد ١٤٠٢

‏✓ آنلاین بودن ‏✓ امکان بازی کردن با رفقای آنلاین ‏✓ گیم پلی جذاب و سریع ‏✓ باس های متفاوت ‏. . خیلی خوبه حتما نصب کنید مثل دارک سولز و الدن رینگه . . و این که این بازی دوتا نسخه داره آفلاین و انلاین این نسخه انلاینشه نسخه افلاینش رو نریزید باگ داره تا در باس دیگه نمیاره

میپسندم۲۰ نمیپسندم۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده