استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی کودک
Princess Palace: Royal Pony

Princess Palace: Royal Pony

قصر پرنسس: اسب کوچولوی سلطنتی

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۴
آخرین بروزرسانی۱۳۹۵/۰۵/۰۹
تعداد دانلود۱۰۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۵۴۴
حجم۶۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده Libii
‏‏شاهزاده خانم و اسب کوچولویش به دنیای جادویی دعوت شده اند! جایی که در آن شاهزاده خانم می‌تواند اسب کوچولویش را حمام کند، لباس تنش کند، برایش غذا درست کند و حتی با او تمرین اسب دوانی کند. تمرین اسب دوانی چطور است؟ چیز خاصی نیست! فقط اسب کوچولو باید از روی موانع بپرد و به بسته کاه ها لگد بزند و ببینید تا کجا پرتاب میشوند!

ویدئو معرفی بازی

‏ یک سری اشیاء باستانی نیمه تمام در شهر جادویی هست که شاهزاده خانم و اسب کوچولویش میتوانند آنها را پیدا کرده و کامل کنند. کار آسانی نیست ولی اگر موفق شوند جوایز زیادی خواهند برد. جوایزی که از آنها میتوانند برای تزئین خانه اسب کوچولو استفاده کنند.
‏ چطور بازی کنیم؟
‏ وقتی بازی را باز کردید یک سری اسب کوچولو و نازنازی به شما نشان داده خواهد شد. میتوانید با حرکت انگشت به چپ یا راست صفحه نمایشگر همه آن‌ها را ببینید و هر کدام را که خواستید انتخاب کنید. وقتی اسب تان را انتخاب کردید وارد دنیای جادویی خواهید شد. دنیای جادویی را می‌توانید تزئین کنید اما قبل از آن باید با انجام بازی های داخل بازی الماس بدست آورید و با آن الماس ها وسایل تزئینی بخرید. آیکن 'بازی' را در وسط صفحه لمس کنید و بازی های کوچک را یکی پس از دیگری به اتمام برسانید.
‏ این بازی ها شامل حمام کردن، لباس پوشاندن، غذا دادن و تمرین اسب دوانی با اسب کوچولو میشوند. یکی از تمرین های اسب دوانی پرش از روی موانع است که باعث قوی تر شدن اسب شما میشود. برای پریدن از روی موانع کافی است در لحظه مناسب صفحه نمایشگر را لمس کنید. بعد از این میتوانید از کار با وسایل جادویی لذت ببرید. مثلا میتوانید با لمس کریستال ها به ترتیبی که خودتان میدانید آهنگ درست کنید! یا مثلا میتوانید یک دایره جادویی بکشید و ببینید چه اتفاقات غیر منتظره ای برایتان می افتد. پس از اتمام کار الماس های بیشتری بدست خواهید آورد که از آن‌ها میتوانید برای ارتقای اسب تان استفاده کنید.
‏ ویژگی ها:
‏ - دارای ده‌ها بازی کوچک داخل خود بازی از جمله بازی پیدا کردن تکه های گم شده اشیاء باستانی
‏ - دارای ده‌ها لباس مختلف که می‌توانید تن اسب تان کنید.
‏ - امکان تعامل با اسب کوچک تان و انجام کارهای مختلفی برای او که در بالا توضیح داده شد.
‏ - امکان تزئین خانه اسب کوچولو با وسایل تزئینی

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده